Rind

İnsanlara yasatmak istediğini gayet ii vermişsin parcada.. Dinlediğimde gercekten hissettim.. Umarim bir daha böyle seyler anlatmak zorunda kalmazsın sarkılarında... Neyse basarilar diliorum ankarada görüşmek üzere...

Yeni sezon yeni konserler...
rockalivesezonacilismini.JPG

"Baştan başa" yı bi arkadaşım dinletmişti, çok beğenmiştim ama kimin olduğunu yeni öğrendim. Valla elinize sağlık, böyle bi melodinin üstüne söz ler güzel oturmuş. Güzel şarkı. Benim dinlediğim de Göktuğ söylüyo sanırım o da hakkını vermiş. Kolay gelsin.

depremciğim hala dinleyemedim sevgili aysun arkadaşımız adına yazdığın sarkıyı...bana cekermisin onu zahmet olmazsa...bi de konser yapsanız artk...özledik :)

bi gün biziz'de tesadüfen dinlemiştim sizi gayet ii çalıyodunuz ama arada kendi bestemiz diye bişey çalmıştınız müziği dikkatimi çekmişti ama indirip de tekrar tekrar dinleyince gerçekten çok beğendim.. kelepçe. 2 gündür sürekli loop'ta tebrikler.
bu kez tesadüfen değil sizi takip edip tekrar dinlemeye gelicem :)

Konser Konser yeni vokal konser kelepçe abi deprem abi biziz vokeller konser bi haber yeni şarkı kelepçe canlı...

Mod.lar silmesin mesaj aslında yeterince anlamlı bir sayıklama :D :D

Bi grup bu kadarmı güzel olur.Kelepçe,baştan başa ve aysun için yapılan o müthiş şarkı..Süpersiniz..Gönül isterdiki sizi canlı izlemek :roll:

Başarılarınızın devamını diLeriM.. :eek:

Arkadaşlar Rock in Download uzun bir aradan sonra demolu gruplar için daha öncede yapmış olduğu Winamp Skin lerine devam ediyor... Yapmanız gereken şey çok kolay...

Aşağıda yükleyeceğiniz Winamp Skin çalışmasının resmi var, beğendiyseniz üzerine tıklayarak zipli olan dosyayı indirin. Zipi açın ve klasörde yer alan wsz dosyasını winamp dosyanızda yer alan skins klasörüne kopyalayın. Winamp programınız açıkken sağ tıklayarak skin başlığından seçiminizi yapın. İşte bu kadar kolay... www.rockindownload.turkrock.com sitesini ziyaret ederek daha önce hazırlanan onlarça skin e ulaşabilirsiniz.

mbk'ye bu güzel jesti için teşekkür ederiz...

DEPREM çok yakında deli dolu çok çılgın işlerle geri dönüyor...özledik bizde artık...

ekulak demiş ki:
mbk'ye bu güzel jesti için teşekkür ederiz...

DEPREM çok yakında deli dolu çok çılgın işlerle geri dönüyor...özledik bizde artık...

grup resmi çektiğiniz zaman çok daha iyi sonuçlar alabileceğim skin çalışmalarım olacaktır... ben teşekkür ederim, güzel çalışmalarınız için...

olm sız hala ankarada kalkık popo kartalın bızızdemı takılıyonuz bakın ben her hafta sonu ıstıklal deyım beyolu taksımdeyım burda entel dantel ortamlara gırdım gelın sızıde sokayım demıcem hepsı saka olm bu komando ıstanbul un orta yerınde yardırıyo bır elınde jop bı elınde kalkan neyse herkeze selamlar

Lestant demiş ki:
olm sız hala ankarada kalkık popo kartalın bızızdemı takılıyonuz bakın ben her hafta sonu ıstıklal deyım beyolu taksımdeyım burda entel dantel ortamlara gırdım gelın sızıde sokayım demıcem hepsı saka olm bu komando ıstanbul un orta yerınde yardırıyo bır elınde jop bı elınde kalkan neyse herkeze selamlar
olum ıstanbulun goebegınde askerlık yapıyom amamutsuzum dıyom lan

Geri