Rind

Teşekkürler arkadaşlar :) egexxxx sanada teşekkürler begendigine sevindik..
Yeni vokalle çalışmalar başladı, konser ve onun dışında gelişecek şeyleri buraya yazmaya gayret gösterecegim..
saygılar..

Deprem şimdi oturdu işte, çağtay bey ve deprem adına hayırlı olsun.Harbi ben çağtayın sesini beğeniyorum.Deprem çok ii şeyler yapıcak bundan sonra buna inanıyoruz....

Selamlar yeniden...
Yorumlarınız için teşekkür ederim...
Çalışmalara başladık hızlı gidiyoruz ama seyrek düşmezler inşallah :)
Çaaatay ve kafasii(y)iii

slm
bence şu ana kadar duydugum en güzel haber..
1.5 yıl gecikmeli gelen mutlu haber.....cok iyi olacagına inanıyorum.
bu olayların dışında kalmamak için hemen yeni ...andac rock time..
acmam lazım..
hadi kolay gelsin..

valla süper .. herkesin tepkisinden görüldüğü gibi de..artık bu gidisle bu gazla bu bestelerle albüm kapısı görünür depreme...

kolay gelsin... öpüyorum hepinisi ...

cagatayın gelmesi gerçekten çok iyi oldu... ilk olayları da unutmamak lazım dimi deprem... zaten can ve ertugrul cagatayla çalışmış insanlar...
Şu şekilde de bir durum var.. cagayatın istanbul'da olmasından kaynaklanan bazı sınırlamalarınız var... bu durumları öyle bir çevirmeniz lazım ki yerinde saymak yerine artık bazı işleri yoluna sokmanız lazım... bunların farkındasınızdır ama ben yinede bi hatırlatiim dedim ;) ... umarım herşey en kısa zamanda yoluna girer...

can gibi cok yaratıcı bi bateristiniz war.... cagatay gibi bir profesyoneliniz war...
ertugrul gibi yetenekli bir bascınız war...
deprem gibi bir dallamanız war...

aklınızı kullanırsanız cok güzel şeyler olcağını biliyorum... :D

deprem crunch yemeye ve msne ayırdığı vakti bestelere ve gitarına ayırsaydı şimdi rock'n coke ta bile çalabilirdi ama sizlerinde gördüğü gibi hala tömbeki nedjima hattında oyalanan bi müzisyen olarak aramızda olm yeter artık şu işini biraz ciddiye alda adamlar bi grup grsün dimi ama

Deprem'in nedjima, eski andaç, tömbeki üçgenin arasında oyalanarak ekran kartı aramasının, ya da chrunch yemesinin müzikle ne alakası var?!!!...sanırım işimizi ciddiye alıp almamamızda pek bir insanı alakadar etmemeli...çıkan işi sevin ya da sevmeyin...ama burda yaşantılarımızı ya da başka şeyleri sorgulamaya (üstü kapalı dalga geçmeye) kimsenin hakkı yoktur...bulunduğumuz konumdan memnunuz...gerçi bu da kimseyi alakadar etmez...yapılan işi eleştirin adam gibi eleştirin...iş yoksada eleştiricek bişeyler aramayın...lakayitliğin manası yok :evil: yalandan paparazi olmayın...gerçi yalandan olmayanı nasıl oluyosa...
neyse kimin ne yazdığıda artık bizi alakadar etmiyoda, ben dayanamadım yine...forumun amacına uygun olarak gerek olumlu gerek olumsuz "ELEŞTİREL" yazılar yazan (yapıcı olmak kaydıyla) herkeslere teşekkürler...

Geri