Rind

Okuyunca çok sevindim, Çok doğru bir karar. Arda ile kesinlikle daha şık bir grup olacak. Öncelikle Arda'ya, sonra kalan bireylere tekrardan başarılar, sonsuz saygılar :)

Selamlar...
1 sene boyunca grup için elinden geldigince çalışan, çabalayan ve yardımlarını esirgemeyen (eski) vokal gitarımız Çağatay Şen ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız...
Kendisine teşekkürü bir borç bilir, müzik hayatında çok çok başarılar dileriz ki başarılı olacagı tartışılmazdır...

Bizde bu süre zarfında eskiden beri müzikal anlamda begendigimiz ve sevdigimiz bir arkadaşımız olan EXE nin eski vokali Deniz Koşar ile yollarımızı birleştirdik.. Deniz'e hoşgeldin diyoruz ve beraber çok iyi işler yapacagımıza inanıyoruz...

Dipnot: DePReM Sony Ericsson UniStar Üniversiteliler Arası Müzik Yarışması içanadolu bölge finaline kalmıştır.. bilginize...

Saygılar...

Oooo afferim. Haydi devam...

Çağatay'ı çok severim, onun her zaman başarılı olacağı kesin, Deprem de yeni bir solukla devam ediyor. Herkes pozitifte kalsın... Provaları kaçırmayın, oymiim :p

hayırlı uğurlu olsun deniz gerçekten başarılı bir solist !!!

sizi de besteleriniz dışında hiç dinlemedim ama namınızı biliyorum .....

bu durumda her iki taraf için de yerinde bir karar gibi görünüyor!

başarılar.......

Çagatayı özlicez ama Denizlede başarılı olcaınıza inanıorum ben sonuçta deprem :p umarım her iki taraf için de iyi olur... :)
bu arada ben sizi çok özlemişim yaa... :( konser falan bişi istiorum artık lütfeennnn... :D
sinem... :)

eveettt yeni kadrosuyla Depremi izleme şansına erişmiş biri olarak çok beğendiğimi belirtmek istedim.Ardanın da Denizin de bu kadar çabuk uyum sağlamış olması süper bişi.Depreme ve Ertoya zaten bişi demiyorum.
bu arada bilardoda da aynı performansı gösterebiliceiniz günler de gelir umarım :p ehehehehehheeh

çaldığınız parçayı ilk kez dinledim.. baya iyi olmuş. ilk 5 için oldukça şanslısınız bence :)

bir de cem uzan gibi davulcu varken grupta size bişi olmaz :p

Alkışşşş :) O kadar yorgunluğa raqmen süperdiniz dün.Oyun da çok güzel bi şarkı.Deniz ve Arda'yı da çok sevdik, çok iyilerdi:)
Neyse efendim çok yorulduk dün ama değmiştir inşallah(jüriye sesleniyorum,hehe)
Tekrar görüşmek üzere,kendinize çok iyi bakın...

Eski taşlar yerine gelmiş....
eee dekoru beğenmiosan değişeceksin yoksa zarar verir....
bu arada çağatay ve can da dalın da oldukca basarılı görünen arkadaşlar başarılar diliyorum DEPREM can ve çağatay a ....

Zeki Abi harikalar diyarında !

Depremsiz ilk 5 düşünülemezzzzzz. o yol çekilmez en basta :)

Siz ne kadar kuruntu yapsanızda parçada performansta fevkaladeydi.

Benim nacizane fikrim Depremin efsanevi kadrosu budur ;) daha fazla kıpraşmayın.

Hepinize ve Arda kardeşimize yardımlarınızdan dolayı birde burdan teşekkürediyoruz...

Yaza planladığımız olay yalan olmasın gezelim görelim eğlenelim 8)

Herkese çok çok teşekkürler...
Ankara'lı grupların dayanışma içinde olduğu, inanılmaz eğlenceli ve keyifli bir gün geçti bana göre... Yarışma falan bahane ankara şahane!!! demek istiyorum burdan... Olan tüm aksaklıklara ve o yorgunluğa rağmen kimsenin yüzü bir an olsun asılmadı... Yarışmadan çok 13 grup konsere gidiyormuşcasınaydı Zeki abinin naçizane liderliğinde, eskişehir maceramız... :)
giderken sıkılmadık değil gerçi ama dönüşte bir o kadar olaylı geçti... :) Herkes sahnede elinden geleni yaptı ve çok keyifli geçti... Bizi bir an olsun yalnız bırakmayan, yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen tüm gruplara ve arkadaşlarımıza çok çok teşekkürler...
Ankara'nın farkı bu hadisede yine ortaya çıktı... :twisted: :zipla :metal

Geri