Rind

deprem deprem deprem salladı yine...herkes çok iyiydi dün...arda mükemmeldi...ertuğrul harikaydı...deprem gitara çok hakimdi...göktuğ muhteşemdi daha nolsun....ben de iyiydim ama

Deprem kusura bakma gelemedik.Sabahladık bir gün önce garajdaydık.Andacta 1-2 saat uyuduk Sonra reşit abiye yardım ettik.Zeynep işten çıktı biliyorsundur.Birde hiç para kalmamıştı.Bir daha ki sefer ilk önce biz geliceğiz.
hadi bay!!!

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
helal la sana depo bu inat la biryerlere de çıkıosun ya helal vallla:)) olm şarkıalr iii elemanlar iiii de neden bir bütünleşemedinz yaa delircem valla seviorumbu gurubu

benim yüzümden fatih... üniversite falan olaylarım varya benim o yüzden ... birazcık sabrediyoruz... ben de cok istiyorum onları biryerlere getirebilmek ama zaman sanırım ....

anladım ardacam ama ben o inatçı depo dan dolayı sandım ondan beklerim allahn inadı :))) depalur u hatırladınmı la kamyoncu depo :)) zuahah kardşeim benim özledim lan seni valla samsındayım ben gelicem bu hafta baklaım bi nasip olmadı gelmek ama gelicem

konser çok iyiyi yaa.(biraz geç oldu ama :) )
ama enst. sesi çok açık gibiydi..(hatta biraz öyleydi)
bide depremm.. senin gitarın sesi bi kısıldı bi arttı..(bi şarkıdan bi şarkıda..) ilginçti..
ama iyiydi..gayet güzeldi.. bide doğum günü olayıda var :)
gayet iyi...

olm depo seni vururum bak yeni geliom trabzondan alıcam silahı yarın :) seni bu sefer harbi vururum senden tnk ve sizin demonun tek cd dee olmasını ve bana getirmeni istiroum anladunmu laa saaa diiiurum keldiğmde hepisi elumde olsun de bagayıııım :))) görüşrz orda yavrum yap daaaa depo bize bir güzellik :)

Geri