Rind

Tekrar merhabalar,

Benden bir son durum analizi daha... Grubumuzun adı BRONZ olmamıştır. Bronz adı altında delikanlı Türk gençlerinden kurulu, albüme giden bir grup daha bulunmaktadır. Yasal hakları bulunmasın arağmen bize dava açmamalarından ötürü son derece sevinçliyiz ve büyük bir teşekkür borçluyuz. Umuyoruz ki albüm iyi bir satış yapar ve Bronz ismini iyi bir yerlerde görürüz. Başarılar Bronz'a.

Peki biz? Biz bir süre daha Deprem ismi altında takılacağız sağda solda. Tahminimce demo bitimine kadar. Bu süre zarfını fırsat bilip grubun adı Deprem diye sevinecek, coşacak sokaklarda çılgınca haykıracak tayfaya bu zamanı iyi değerlendirmelerini tavsiye ederim. Çünkü Deprem ismi dediğim gibi, Deprem Gürdal arkadaşıma ait kalacaktır. Yine önceden dediğim gibi, Deprem'in solo çalışma vakti geldiğinde bu az önce bahsettiğim tayfa yeniden sokaklara dökülüp amansızca kutlayabilirler bu ismi. Ancak tekrarlamak gerekirse, grubun adı Deprem değildir, olmayacaktır. Bronz da değildir; grup arkadaşlarıma da katılırım; - Metallica kadar nam salmadıkları sürece de olmayacaktır. Zaten hiç beğenmemiştim ismi. Her hayırda bir iş.... IImm... Neyse, öyle işte...

Merhabalar;

Öncelikle anlayışınız için teşekkür ederim Bronz Grubunun vokali olarak.Umarım sizde yolunuzda dilediğiniz yere gelirsiniz başarılar dileriz...

BRONZ

Bir teşekkürler de İstanbul Studio Live'a...

DePReM ismiyle 222'deki 3 ya da 4. konserimiz olacak sanırım bu. Gerçekten keyifli geçiyor oradaki konserler. Eskişehir'lileri bekliyoruz, 14 Aralık Perşembe 222 (Doors) 'deyiz...

Besteleri yeni dinlemiş biri olarak hemen yorumlarımı aktarayım... Besteler cidden güzel ve ne diyordu gavular "catchy" :D Gerçi biraz bozuk bir sound'a kurban gidilsede, besteler kendini belli etti. Tabi yeni imajı ve saçlarıyla can'a diyecek hiçbirşey bulamıyorum :D

23 Aralık Cumartesi günü Gölge'de olucaz Onur bekleriz :)
bunun dışında yarın Eskişehir 222(Doors)Park'tayız
bunun da dışında yılbaşında çok güzel bir sürpriz geliyor...yakın zamanda onu da açıklayabileceğimiz kesinliğe getiricez umarız...
haberler şimdilik bu kadar...ama kolay kolay bitmiycek... :twisted:

dünkü konser gerçekten çok çok eğlenceliydi çok yorulduk ama cidden çok eğlendik :D
herkeslere çok teşekkür ediyoruz burdan... Gonca ve İlkine özellikle...
-23 Aralık Cumartesi akşamı Tunalı Gölgedeyiz
-Yılbaşında da fena bir sürprizle karşınızda olacağız efem...

bunlardan sonrada durmuyoruz...eylemlerimiz devam edicek... :)

dün süperdi süper :) acayip eğlendik!!
neyse ya ilk olaraktan çaqatay süper uymuş gruba,sesine de maşallah hani :)besteler de coverlar da çok iiydi (özellikle coverları her ne kadar ortamdaki kişiler pek anlamasa da),ben çok beğendim,aferim:p sonra deprem neden öle karanlıkta kaldı kardeşim ya!bi dahaki gelişinize direk spot ayarlıcam,hehhehe
sonraaaa canın yeni imaj da yakışmış kendisine.en son olarak da ertocuum ne demek her zaman bekliyoruz eğlenmeye hatta yemek sözünü ben unutmuyorum bak ona göre :) (ilkin selam söylüyor bu arada)
uzun lafın kısası eskişehir sizleri tekrar görmek ister eyy deprem grubu :D:D kendinize ii bakın,öptüm:)

Geri