Rind

Bar olayına da girildi yani, hayırlısı olsun. :) Bar programı bestelerle uğraşan grubu köreltir diye düşünüyorum. Müziğe karşı bir doygunluk söz konusu olabilir ama zamanla göreceğiz. ;)

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Bu bir taş mı sevgili Deprem? :) Orası öyle tabii ama açık örnekleri var gözümüzün önünde, ondan dedim. İstisnalar elbette mevcuttur. :p

Sevgiler...

yok olm takıldım taş maş yok :)
reklam için önemli bar prgramı artı yeni konserler ve kapılar için ;) şuda var ki hayatımız boyunca bar pgrmı yapmayacaz ;) bir müddet..

depremthebandkk.jpg

Bu haftaki konserlerimizi 2 satırda toparlayacak olursak :

- 13 Mart Salı @ 15:00 -> ODTÜ Mimarlık Amfisi
- 15 Mart Perşembe @ 22:30 -> Tunalı Biziz Bar

Pek güzel haber. :) 22.30 da fena bir saat değil. Artık orada görüşebileceğiz muhtemelen bundan sonra. ;) Başarılar diliyorum bar programınızda, hayırlara vesile olsun.

Sevgiler...

eveeeeeeeeeettttttt!!!!!!!!!sonunda dinledimmm.çok mutluyum ses sistemi kötüydü falan ama ben yinede mutluyum en azından dinlemiş oldum :D
bu arada no one knows süper olmuş.işalla daha doru dürüst bi yerde bi daha dinlicemm işalla... :)
öpüyom hepinizi kocaman başaılar efenim... :D
sinem...

istanbula tekrar gelme ihtimalimiz var tabiki baya yüksek hemde... ;)
rh+ de Basri ile güzel bir anı buda ve Biziz'den bir görüntü:
DSCI0106.jpg

deprem-1.jpg

bu akşam tüm DEPREM sevenleri Biziz Bar'a bekleriz...

sitenize baktım ve bir iki parçanızı dinledim ve popüler hit parçalar yapıyorsunuz iyi fena degilsiniz ama benim tercih ettigim tarz ve soundlar ve yorumlar degil, olursa metal olsun doom olursada hiç fenada olmaz :)

madxcan_die demiş ki:
sitenize baktım ve bir iki parçanızı dinledim ve popüler hit parçalar yapıyorsunuz iyi fena degilsiniz ama benim tercih ettigim tarz ve soundlar ve yorumlar degil, olursa metal olsun doom olursada hiç fenada olmaz :)
Sabote etme başka başlıkları genç!..Boşver doomu metali.. kimsenin ihtiyacı yok senin söylediklerine..hadi bakalım meşale başlığına.. Link güncelle biraz.. :)

impala demiş ki:
madxcan_die demiş ki:
Sabote etme başka başlıkları genç!..Boşver doomu metali.. kimsenin ihtiyacı yok senin söylediklerine..hadi bakalım meşale başlığına.. Link güncelle biraz.. :)
ben sadece görüşlerimi dile getirdim gerçekler nede olsa acıdır degil mi :LOL: zevk ve tarz meslesi gerisi boş

Geri