ForePlay (Rock) - Ankara

nemrut dagı,hayrabolupazarı,ıspanak böregi,dev pideler,onur a ulumalar,hasar tespit raporları,blablabla...

birileri bana bu forumlarda gruplar ve müzik tartısılıyor desin lütfen,forum kuralları mı degişti yoksa? zira her forumda aynı kurallar gecerli degil , forum meclisi renk,dil,din,cinsiyet,grup ayrımı yapıyor hissine kapılacak,en temiz en saf duygularımın büyük hayalkırıklıklarıyla törpülendigine tanık edecegim sizleri..böhühüü::(

dungeonowl-grup veya müzik tartışmak istiyorsan tartışabiliriz,forumun son sayfasına bakarak bu yorum yapılmış galiba,'nemrut dagı,hayrabolupazarı,ıspanak böregi,dev pideler,onur a ulumalar,hasar tespit raporları,blablabla...gibi kelime yada anı kombinasyonlarıda kullanılabilir kanımca,olay sadece bundan ibaret değil,heran herşey olabilir...(buyrunuz akademik tartışmaya:)

akademik demeyelim de müzikalite,müzisyenlik gbi konularda tartısmak istedigini,bu konuda yorumlar bekledigini anlatmaya calıstıysan ki ,cok haklısın ben de deminki mesajımda bunu anlatmaya calısmısım:) fikrimi belirtirim tabi..aslında gecen mesajımda elestri yapacaktım sonra vazgectim,cunku müzikalitesiyle göz dolduran bir grup degilsiniz neyazık ki..tabi sahsi kanaatimdir..

özkan ankarada sahne alan grupların içindeki en kötü basçıdır.bööle basçı olmaz olsun. ne enstruman hakimiyeti ne sahne performansı adına hiç birşey yoktur.Bu kardeşimizin bas çalmasını kınamaktayım şahsen

bana katılmayan ve bana kızan arkadaşları "gene_hoglan" nicki ile yazan arkadaşa yönlendiririm kendisi yakınımdır

saka yapıorum güzel kardeşim benim hepinizi çok öperim.bu arada semih esas ne yapmak gerektiğini iyi bilir şimdi yazmayım buraya :D

dungeonowl-müzikalite derken,air,royksöpp,marco minnemann,jaga jazzist,explosions in the sky,adam nitti,sigur ros,aquanote,telepopmusik,virgil donati,jeff buckley,interpol,unkle,hiromi,autechre,keane,doves,aziza mustafa zadeh,gd luxxe,cynic,a-ha,squarepusher,akiro jimbo,massive attack,swayzak,boards of canada,goldfrapp,thomas lang ...gibi yazabileceğim yüzlerce grup,müzisyen,producer,drummer... bana şu anda*müzikal* anlamda yeterli geliyor.bunların buralarda bahsedilme oranı ise çok az,zaten bahsedilmesinde....yani müzik,müzikalite,enstrüman hakimiyeti,sanat gibi konularda değişkenlik,görecelilik çok olur,analiz etmek bu kadar kolay değildir...demek istediğim moloko,kent,depeche mode.cure..da coverlayan bi grubu uzun süre farklı yerlerde dinlemeden tüm grubu içine alarak bu kadar kolay yorum yapabilmen sana kalmış bişey.

lovetohate(alper)-herşey yeşildir ve herşey kırmızıdır,haklısın abi :D ,em411.com daki yayınlanacak yeni single'ım 'puding security' de herşeyi açıklıycam birbir(okaliptüs ağaçlarını,kardeş marmeladlarını.. :D )

Geri