Kılçık (rock) - Ankara

selam herkese... cumartesi günü if rock barda konserimiz var fakat kaçıncı grubuz onu daha bilmiyorum buraya yazarım buarada yeni şarkılar hazırlıyoruz cumartesi gününe hazırlayabilirsek 4 ya da 5 yeni coverla karşınıza çıkabiliriz repertuardan sıkılmış olan varsa diye söliyim dedim :D

yarın ifte 3. grubuz yani saat 6-7 gibi çıkıcaz.. birkaç tane yeni cover hazırladık yarınki konser diğerlerine göre biraz daha eğlenceli ve güzel geçicek gibi gözüküyo umarım öyle olur herkesi bekliyoruz görüşmek üzere...

guzel konserdi arkadaslar... basarılarınızın dewamını diliyorum... bu sizinle aynı sahnedeki kacıncı konserimizde ben sayamadım da :D kendinize ii bakın...

walla cok saol ninex :)
walla kimse beraber konserden şikayetçi diil hatta herkes cok memnun..umarım bundan sonra da berbar calarız ki oyle olcak heralde..
sahsen ben tarzınızı ve müziginizi sewiorm..

selamlar herkese.. uzun zamandır ses çıkmıyordu fakat cumartesi yeni bir konserle karşınıza çıkıyoruz :D cumartesi günü sanırım 3 grup çıkacak biz ikinci grubuz umarım herkes için iyi olur.. bu sefer daha fazla seyirci bekliyoruz :D umarım güzel geçer cumartesi görüşmek üzere...

bence de tam bir bar grubu kılçık, bi kaç kez dinleme şansı buldum we iyiki dinlemişim, gerçekten sizin gibi grupları böylesine organizasyonlarda dinlemek son derece hoş... ama dewamlı bi bar bekliyorum sizden çünkü dewamlı bi müşteriniz olacağımı biliyorum... kolay gelsin arkadaşlar, YOLUNUZ AÇIK OLSUN... :metalhead

p_Absolution_q saol gercekten :) iptal olan biziz konseri bu hafta cmt günü gerceklescek sanırım..buraya tekrar msj yazarız..

the-ONE, yazdıkların için tesekkürler ,her zaman bekleriz :) fakat bu aralar bar programı yapabilcek durumda diiiliz acıkcası biras zaman problemimiz war ama en kısa surede cozulur diye umut etmekteyiz :)

konser1zk.jpg

Arkadaslar odtu senlikleri icin secilmissiniz.Kutlarim.Sanirim beraber konsere cikma durumlari var.Gerci benim cok detayli bi bilgim yok ama...Pazar gunu olan konserinizde de basarilar dilerim.Gorusmek uzere...

evet arkadaşlar 8 mart çarşamba günü saat 1de odtü mimarlık amfisinde konserimiz var bütün programı görmek isteyenler amatör gruplar forumundaki odtü 11. rock şenliği başlığına bakabilirler... 26 şubat pazar günü de bizizde çıkıyoruz bir de 26 mart pazar günü garage da bir konser olacak bizizde ikinci grup olarak çıkıyoruz fakat garage daha belli değil onu da buraya yazarım herkesi bekliyoruz konserlere görüşmek üzere...

buarada kuntumut ve cicatriz teşekkür ederim cuma günü josef k yı izlemek için gelmeye çalışıcam well behaved le de zaten garage da aynı sahneyi paylaşıcaz bi terslik çıkmazsa umarım konserler iyi geçer ben de size başarılar diliyorum görüşürüz...

tesekkürler Cicatriz :)

bizle beraber olan herkese cok tesekkürler..

8 mart carsamba gunu saat 13:00 da odtu mimarlık amfisinde bi adet konser bulunmaktadır :)
herkesi beklerizzz

Geri