Barış Akarsu

ben sevdiklerimi hatalariyla severim.Albümü dinledigimi en basta söylemistim zaten. ama dinledikçe onu sevebilecegimi farkettim.bikaç sarkisini mutfakta mirildanmaya bile basladim..
sanatçiyi elestirmek faydalidir demistim.bakin ben de kendi elestirlerimden bile faydalanarak Baris'in büyüsüne kapiliyorum.

hala inanamiyorum ama bu olgun davranisindan dolayi da ayrica kutlamak istiyorum valla :) zaten bizim karsi oldugumuz da yikici ve karalayici elestiriler. yapici elestirilere her zaman açigiz.netice de hatasiz kul olmaz. selamlar

xece demiş ki:
ben sevdiklerimi hatalariyla severim.Albümü dinledigimi en basta söylemistim zaten. ama dinledikçe onu sevebilecegimi farkettim.bikaç sarkisini mutfakta mirildanmaya bile basladim..
sanatçiyi elestirmek faydalidir demistim.bakin ben de kendi elestirlerimden bile faydalanarak Baris'in büyüsüne kapiliyorum.

teşekkürler xece sanırım karşılıklı fikir alışverişleri sayesinde önyargılı yaklaşımınız kırılarak daha pozitif bakmaya başladığınız noktada BARIŞI gerçekten sevmeye ve onun büyüsüne kapılmaya başladınız bile .İnanın birde canlı performansını izleseniz ve onu yakından canlı canlı görseniz fikirleriniz dahada değişecektir.Bu çocukta inanılmaz bir aura var ve herkesi etkisi altına alıyor.Görenler demek istediğimi çok iyi anlamışlardır.Güzel düşüncelerin artması dileğiyle...

Sevgiyle kalın BARIŞ la kalın..... :D

xece başta seninle tartışmıştık arkadaşım ama
aslında beni anladığını umut ediyorum herşey savunma mekanızmasından kaynaklanıyordu
Aslında bizler etrafımıza at gözlükleriyle bakmıyoruz ve olumlu olduğu kadar eksik olan yanlarında farkındayız aslında bizi geçelim Barış Akarsu hangi noktada olduğunun ve hangi noktaya gelmek istediğinin ve bunun içinde neler yapması gerektiğinin çok açık bilincinde ama herkesden belkide en büyük farkı doğallığı ve mütevaziliği ve sevgi dolu olması :) şu an piyasada böyle insan yok tartışılmaz bir gerçek bu :roll:

Ama eğer yolun düşerese bu cuma Barış vox da gelip birde canlı performansını izle o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. :metal

eleman çok sempatik çok istekli çok da mütevazi..

umarım herşey istediği gibi olur..ben zamanla daha da iyi olacağı inancındayım..çok iyi harika diyemem ama umutluyum onun için..

Queen_of_Metal umutlarımız ona dair çok yüksek Barış Akarsu yolun başında ve gün geçtikçe çok iyi kazanımlarla ama kişiliğinden hiç ödün vermeden çok iyi yerlere gelecek

İnan ben onun 15 canlı performansını izledim her biri bir öncekinden daha iyiydi ve bu gelişim hep devam ediyor. Önemli olan noktada bu bence "gelişim" ve hep ileri gidebilmek ama giderken bazı şeyleri ezmeden gidebilmek

Onun içinde bu müzik aşkı ve bu istek olduktan sonra çok güzel günler onu bekliyor...

Queen_of_Metal güzel bir noktaya degismis. evet umutluyuz ve inançliyiz Baris için. gelisim her daim olmasi gereken bir sey zaten, ben oldum tamamdir diye bir sey söz konusu olamaz ki. Baris da bunun farkinda zaten ve biz her gün biraz daha yol kat ettigini gözlerimizle görüyor, kulaklarimizla duyuyoruz.

en çok kızdığım nokta müzik piyasasına daha yeni çıkmış birisinin bu kodar kolay,bu kadar önyargılı şekilde yıldırma politikaları içinde bulunmaları.ne kadar sabırsızsınız ya.aradan bi kaç sene geçsin ondan sonra halk kararını verir.benim görüşüm şu anda başarı merdivenlerini emin adımlarla tırmandığı gibi ilerki senelerde de bizleri albümleriyle,konserleriyle coşturacağından eminim

ya eleştirsinler.eleştiri gelişim açısından iyi ama bazıları eleştiri yapmayıp adamı yerin dibine sokacaklar.o yerin dibine sokanlar barışın yerinde olabilmek için neler vermezdiki

tamam itiraf ediyorum:ben Baris Akarsu'ya haksizlik etmisim.Yani bazi albümler tek dinlemede sevilmeyebiliyor.ya da farkli bir havasi varsa hemen kabul edilmeyebiliyor.Fakat ben dinledikçe sevmeye basladim.sesinde baska bir sihir var ve bu sihri yakalam için sabir gerekiyor.
Affedersin Baris;hepimiz hataliyiz:)

xece demiş ki:
tamam itiraf ediyorum:ben Baris Akarsu'ya haksizlik etmisim.Yani bazi albümler tek dinlemede sevilmeyebiliyor.ya da farkli bir havasi varsa hemen kabul edilmeyebiliyor.Fakat ben dinledikçe sevmeye basladim.sesinde baska bir sihir var ve bu sihri yakalam için sabir gerekiyor.
Affedersin Baris;hepimiz hataliyiz:)

öncelikle,barışı çok seven biri olarak,senin bu yazına çok sevindim :LOL: hatasız kul olmaz ;) önemli olan bu hatalaları tekrarlamamak ;)
bizler bu sihiri,28 şubat 2004 akşamı Barış Akademi Türkiyede ilk şarkısını söylerken yakaladık vede hala bu sihire kapılıp gidiyoruz :LOL:
umarım bir gün barışlada tanışma fırsatın olur ki,böylece sesinin güzelliği dışında dışında,ne kadar sıcak,mütevazi bir insan olduğunu görürsün ;) ayrıca,madem bu sihiri yakalamaya başladın,barışın sitesinede bekleriz www.barisakarsu.com :LOL: bide 11 martta vox ta çıkıyor,hatırlatması
:!: sevgiler....

Çok çabaladık ama sonuçta yavaş yavaş sanırım anlatmak istediğimizi ifade edebildik

Bu gün forumlara bir baktımda diğer grup ve sanatçıların herkes ne zamandır yorumlanıyor
ve ilk forumlarla son forumlar arasında dağlar kadar fark var

mesela manga ilk forumları kendileri açmış sanırım zaten turk rockta ve ilk bir kaç sayfada gözlemlediğim sık sık girerek yaptıklarını insanlarla paylaşmışlar bir nevi kendi pazarlamalarını kendileri yapmaya çalışmışlar ama tabiiki son sayfalarda ise onlardan eser yok zira albümleri çıktığı için popülariteyi yakaladıkları için vs vs

Ama işte aslolan bu değil arkadaşlar aslolan değerlerini kaybetmeden mütavaziliğinle ve öğrenme çabalarınla bir yerlere gelebilmek sindirebilmek herşeyi en önemlisi hazımlı olmak yanlış anlaşılmasın asla MANGA öyle değil demiyorum sadece bir gözlemdi benim yukarda yazdıklarım çok doğru bir kreatif ekiple çok doğru bir çıkışı yakaladılar ve bunun rüzgarıyla kaliteli işler yapmaya da devam ederlerse tabiki bunun meyvelerini toplayacaklar ama bu arada Manga bana göre rock yapmıyor orasıda ayrı tabii alternatif bir müzik yaptıkları ama rock değil bence
her neyse düşüncelerimi ifade edebildiğimi düşünüyorum...

Tekrar Barış Akarsu ya dönecek olursak o gerçekten etrafına yaydığı pozitif enerji insancıllığı devamlı kendini geliştirmesi eksikliklerinin çok iyi bilincinde olarak onları gidermeye çalışması ve tam olarak bütünüyle bizlerin kalbinde yer etti. Ve albümü bence çok güzel şarkılar öyle sesi öyle tarzı öyle son zamanlarda bu kadar üst üste dinlediğim ve her seferinde başka bir tad aldığım bir albüm olmamıştı gerçektende...

gitarist , zaten sorun da bu onlar için. yerinde olamaktan duyulan çekememezlik. ben yükselemiyorsam, digerini asagiya çekeyim yaklasimi. bu düsüncede onlara ne desek inatlarini yenemeyiz sanirim :(

gerçektende Barışın dinleyicileri onun dostu gibi zaten bir röportajında okudum,onları hayranlarım olarak görmüyorum ;) onlar benim dinleyicilerim beni sevenler....Selma işallah yarın akşam tanışma fırsatın olur,eminim tanıştıktan sonra daha çok seveceksin :D geçen hafta imza günündeydim,güleryüzlü,kimseyi kırmamaya çalışan,mütevazi...izlenimlerim budur :!: insanlara o kadar sıcak davranıyor ki,ordaki herkezi büyüleyerek gitti...

fatalsmile demiş ki:
Queen_of_Metal güzel bir noktaya degismis. evet umutluyuz ve inançliyiz Baris için. gelisim her daim olmasi gereken bir sey zaten, ben oldum tamamdir diye bir sey söz konusu olamaz ki. Baris da bunun farkinda zaten ve biz her gün biraz daha yol kat ettigini gözlerimizle görüyor, kulaklarimizla duyuyoruz.

sabır,inanç,azim..

Queen_of_Metal demiş ki:
fatalsmile demiş ki:

sabır,inanç,azim..

kesinlikle katılıyorum Queen_of_Metal
Bunlar olmazsa zaten bu destekde olmazdı Barışa karşı :LOL:
ayrıca Hasan'a cevap evet tanıyorum Hasan Barış'ı sen gölgeye gelecekmisin? Sende tanışır nasıl bir insan olduğunu daha iyi anlarsın

ve Selma canlı görünce sende çok iyi anlıyacaksın ve çok doğru bir analiz Barış sevenlerini dostu diye adlediyor hayran lafına karşı ayrıca kesin tanışırsın zaten konser sonrası Barışla beraber vox bize kalıyor :LOL: :LOL: :LOL:

bence çıkış parçası ıslak ıslak olmamalıydı...
mavi mavi( yanılmıyosam) daha iyi olurdu tarzı fena değil. şarkıları da öyle.
akademi türkiye yarışmasında da yeterince tanıdık zaten.
ama ne kadar kalıcı olur onun hakkında yorum yapamıycam.

PentagraM_ManiA arkadasim,bence Pentagram Murat'tan sonra 2. vokal Baris. bana göre öyle yani.
.
rockerrrrr arkadasin durumunu bende anlayamadim ne yalan söyleyeyim

Geri