Barış Akarsu

selma demiş ki:
Baris Akarsu'yu dinlemek çok zevkli.Canli perfonmansini iki kez izleyebildim ama defalarca izleyebilirim.

evet kesinlikle haklısın insan defalarca izlese her seferinde başka bir tad alıyor. Sahnesi çok iyi BARIŞ ın kendisininde hep söylediği gibi sahnede bambaşka bir kimliğe bürünüyor devleşiyor sahnede :LOL:

bir seyreden bir daha seyretmek istiyor çünkü çok eğleniyor...Umarım İstanbulda çok uzamadan bir konseri olur gerçi sezon kapandı kapanıyor ama... yazlık mekanlar var :LOL:

Evet gereksiz bir tartışma olur bu Barış rock müziği etnik rock Anadolu rock vs vs olarak ayırmıyor zaten
rockerım rock yapıyorum rocker olarak yaşıyorum diyor saygı duyuyorum ...

9 eylül üniversitesindeydi geçen hafta.konsere öylesine bi gideyim dedim.ama bu kadar coşucamı tahmin etmezdim.performansını beğendim.piyasa şarkıları söylemesi milleti daha da bi coşturdu.yine gelse yine giderim ;)

9 eylül konseri

Barış'tan ve Barış gibilerden(yarışmadan çıkmış) nefret eden bi arkadaşımda gitmiş konsere daha doğrusu prova yaparken görmüş ve sesine sempatikliğine, sıcaklığına hayran kalmış.Bu şunu kanıtlıyor ki toplumda Barış'a karşı ciddi bir ön yargı var.Bence insanlar yorum yapmadan önce tanımaya çalışsınlar. Atıp tutmak kolay!!!!

Tabii yolun başında ama onda bu içtenlik doğallık ve azim olduktan sonra çok iyi şeyler yapacak ve çok iyi yerlere gelecek her gittiğim performansta bir öncekinden kat be kat iyi oluyorduki son guruba rağmen!!! burada kötü bir laf etmek istemem bir önceki gurup resmen provakatörlük yapıyordu özellikle son studio live konserinde ama Barış naaptı hiç moralini bozmadan sahnede devleşmeye devam etti bu son gurubu görmedim umarım onlar iyilerdir. Böyle çıkılan bir yolda bu bağlamda insanın beraber çalıştığı gurubun sağlam olması birlik ruhu içinde hareket edilmesi lazım ama günümüzde bunu bulmak biraz zor oluyor..

Dün akşam Barış TRT int teymiş çok güzel bir programmış ben seyredemedim cuma TRT Türk te saat 19:05 te tekrarı varmış Anadolunun sesi galiba programın adı

3. Klip ise sanırım Barış severler buna sevinecektir Gel Gör Beni ye geliyormuş buda süper bir haber

ve Hasan 5 inde gündüz arı koleji akşamda çankaya üni. de kaçırma derim

Antibiyotik demiş ki:
9 eylül üniversitesindeydi geçen hafta.konsere öylesine bi gideyim dedim.ama bu kadar coşucamı tahmin etmezdim.performansını beğendim.piyasa şarkıları söylemesi milleti daha da bi coşturdu.yine gelse yine giderim ;)

Zaten oda biliyor ve farkında ve diyor ki "bizim camia( rock camiası) yarışma kökenli olduğum için beni kabullenmiyor ama ben yılmadan çalışmaya devam edicem eminim onlarda bir gün beni kabul edecekler" diyor ama inanın ön yargılarınızdan bir anlık da olsa sıyrılın ve bir konsere gidin emin olun pişman olmayacak hatta çok seveceksiniz inanın Barış Akarsu da iş var :LOL:

İş olduğu kesin yoksa bu kadar tutunamazdı.
3. klip için normalde erken değilmi 2.klibi görmedim ben hiç doğru dürüst kanallarda ama seçim doğru gerçekten iyi coverlamış şarkıyı.

HARDBLACK demiş ki:
İş olduğu kesin yoksa bu kadar tutunamazdı.
3. klip için normalde erken değilmi 2.klibi görmedim ben hiç doğru dürüst kanallarda ama seçim doğru gerçekten iyi coverlamış şarkıyı.
Daha klip çekilmedi zaten ama sanırım Haziran sonu Temmuz başı gibi çıkar

Bu arada İstanbuda bir konser olsada gitsek.... :twisted:

yarışmadan önce ereğlide bir barda çalarken dinlemeye giderdim..ozaman çok beğeniodum barışı..ama artık bianda ünlenmesinden olsa gerek samimiyetini kaybettiğini düşünüyorumm..ama yinede cem karacaya benzetilebilecek kadar olmasada iyi müzik yapıyorr..

o adam samimiyetini kaybeder mi ya!yüzünden belli ne kadar iyi birisi oldugu..ne bilim bana öyle geliyo...bi kez de ankarada kızılayda gördüm..herkes gibiydi...

Geri