Barış Akarsu

barış akarsu ereğlide cafelerde çaldığı günlere göre daha iyi ancak bence hala cem karacanın genç hali yorumlarına layık diill.....

abi bi kere cem karaca coveryla klip çekmesi hataydıı bn en başından soğudum isteyen katılır istemeyen katılmaz müzik olarak da bilmiorumm ya pek beğenmiorummm

bikere t.v de programın birinde gormustum... meshur olmadan once bi kanalda meshur olma programlarından birinde cıkıodu sanırım... kıl olmustum... sonra bon jovi soyledi ve bir nebze olsun saygımı kazandı... ama yaptıgı muzii gorunce gozumde eski seviesine dustu yine.... naaapalım herkesin muzii kendine....

tyln demiş ki:
bikere t.v de programın birinde gormustum... meshur olmadan once bi kanalda meshur olma programlarından birinde cıkıodu sanırım... kıl olmustum... sonra bon jovi soyledi ve bir nebze olsun saygımı kazandı... ama yaptıgı muzii gorunce gozumde eski seviesine dustu yine.... naaapalım herkesin muzii kendine....

Eğer albümün tamamını dinlediysen BARIŞ ın söylediği parçalar rock tarzında ve içlerinde Cem Karaca.Zülfü Livaneli,Barlas gibi müziğe çok şey katmış insanların parçaları var..Bunun yanısıra Serdar Öztop gibi rock müziğin emektarlarından biri aranjelerini yapmış.. Bütün bunlar sende Bon Jovi nin uyandırdığı saygıyı silmişse diyecek bir söz yok...Ve eğer öyleyse bırakalım BARIŞ senden saygı görmesin varsın..no problem yani..

Ben dinliyorum ve beğeniyorum. gayet iyi ve daha da ii olacak. zaten o yarışmada adam gibi müzik yapmak isteyen ve 'kazanamazsam da ben gider kumsalda şarkı söylemeye devam ederim'diyecek kadar da açık yürekli.bence piyasa derdinde değil.adam bişeyler paylaşıyo heralde,varsa beğenen dinlesin, dinlemeyene de eyvallah.

9 KASIM 2005 Tarihinde Barış, Vatan Radyo'ya konuk olacaktır...Program ile ilgili ayrıntılar en yakın zamanda duyurulacaktır....

17 KASIM 2005 Yeni Melek Gösteri Merkezinde Ezginin Günlüğü Gecesinde Barış da sahne alacaktır...

BU ADAM NERELERDE DİYENLERE DUYURULUR...

yaaa abi yaaa.... ne desem ne desek boş.. yaptıklarına söylediklerine bakın...
zaten böyle insanların barışı sevmesi saçmalık olur.
ne kadar uğraşırsak uğraşalım bunlara bir kelime bile anlatamayız ki..
yazık diyorum sadece yazık...
at gözlüklerinden bakıyolar ve görmüylar gerçekleri.. ama umuyorum k, elbet bir gün görecekler...

johnny deppe ozellikle pirates of the caribbean filminde canlandirdigi karakter dusunuldugunde inanilmaz benzeyen sahis. sesi de guzel tarzi da tipi de. biraz sıkkın ve utangac bir tarzi var, eh bu da gunumuzun yavsak vede gevsek erkeklerinden farkliymis izlenimi birakiyor... sarki soylerken dinlemeye izlemeye doyamiyoruz.

göz önünde derken neyi kastettiğini anlayamadım çünkü katıldığı programların sayısı sınırlıdır, kolay kolay bir yerde göremezsin, anladığım kadarıyla bi reklamda görmüşsün zaten ki, bu durumda da kastettiğin sadece reklamsa; birincisi Barış'ın reklamdaki rolü geri plandaydı, hatırlarsan ön planda başka bir çocuk vardı, ikincisi reklam sadece ürün piyasaya yeni sürüldüğünde sık sık verildi ve sonra kaldırıldı, üçüncüsü yerli bir ürünün reklamıydı, dördüncüsü reklamlarda oynayan tek rocker da değil zaten.
belki sadece Barış'a yönelik konuşmamışsındır, genel olarak fikrini söylemişsindir ama ben yine de açıklayayım dedim (tekrar, çünkü bu konu da çok konuşuldu)..

Evet reklamlarda oynayan tek rocker Barış Akarsu değildir bunu adamı savunmak amaçlı yazmıyoruz inan ama reklamları biraz daha dikkatle izlersen barıs dışındaki rock müzik yapan insanları ve gruplarıda görebilirsin :)

ogunkolik demiş ki:
Ben dinliyorum ve beğeniyorum. gayet iyi ve daha da ii olacak. zaten o yarışmada adam gibi müzik yapmak isteyen ve 'kazanamazsam da ben gider kumsalda şarkı söylemeye devam ederim'diyecek kadar da açık yürekli.bence piyasa derdinde değil.adam bişeyler paylaşıyo heralde,varsa beğenen dinlesin, dinlemeyene de eyvallah.

Aynen sana katılıyorum. Barış Akarsu o kadar açık yürekli ve doğalki kesinlikle yapay olan hiç bişey yok onda ben artık bu ıslak ıslak konusuna Cem Karaca yargılamalarına söyliyecek hiçbir şey bulamıyorum. Önemli olan onun ağzından çıkanlar ve düşünce tarzıdır ki ne düşüncelerinde ne söylemlerinde taklit etmek ya da varisi olmak ya da Cem Karaca yı kullanmak onun üstünden pirim kazanmak adına hiçbir eylemi söz konusu değildir :akıllıol . Tek söylediği çocukluğunda Rahmi Saltuk, Cem Karaca, Zülfü Livanelli dinlenen bir evde büyüdüğü hepsine saygı duyduğu Cem Karaca yı sevdiği ama asla talit etmeyeceği kendi tarzını oluşturacağı ve yolunu çizeceği yönündedir. Şimdiye kadar sayısız dizi teklifi aldı hiç birini kabul etmedi çünkü yapmak istediği şeyi yapıyor gerekirse aç kalmak pahasına ödün vermiyor. Ama tüm bu yersiz eleştirilere 2. albümü okkalı bir tokat gibi çarpacak ben bunu bilir bunu söylerim. :metalhead

gee demiş ki:
gee demiş ki:
konserleri doluyormu barşın meraktayım kimler gidiyor bu konserlere
bu yazının neresinde eleştiri bulup yüklendiniz anlamadım sadece merak edip sormuştum

Ben sorunu gayet mantıklı bulup cevap veriorum hiç fena değil gee özellikle her İzmir ve Ankara konseri çok iyi geçiyor ve doluyor İstanbul konserleride hiç fena değil ama daha da iyi olacak iyişallah

son konserden 2 kare ..... sanırım SARPANİTA konserleri devam edecek

sinemarkadas0531yq.jpg

sinemarkadas0797pn.jpg

sağol rockrocker ben menejeriyle tanışmıştım tesadüf çok iyi diyordu ama sonra konuştuğum insanlardan kötü diyenlerde var merak ettim

Geri