Barış Akarsu

_merviii_ demiş ki:
pudding ne komiklik meraklısısın sen öyle.Çabuk çözmüşsün karakter olaylarına fln girmişsin bravo yani.
Barış'ın bu şarkıyı daha önce yorumladığını bilmeyen çok insan var.Evet herkes görse diyorum komik olan ne!Neyse sen takıl öyle..(hehehe)
Gel Gör Beni'yi daha önce de yorumlayanlar oldu ve olacaktır ama ben kimsenin Barış kadar başarılı yapacağını sanmam :)
o senin fikrin sadece dış görünüşüne göre sanatçı seçen insanlar bu konuda kesin bir yargıya varamazlar.

burda konusan barıs hayranlarının cogunadır bu lafım..barıs o yarısmadan sonra popta yapsa siz onun arkasında aynen bu sekilde durucaktınız..sonuc ortada bence..kavga etmek için girmiyorum buraya.sadece fikirlerimi belirtiyorum..

ayrıca barıs akarsunun doriandan once soyledigini de biliyorum o parcayı !

ilk albümünde yarısmanın getirisiyle cok iyi muzisyenlerle calıstı..bakalım 2.albüm nasıl olucak? :D

Daishuman ve pudding size kendimizi anlatmak ve inandırmak zorunda değiliz.Ben Barış'ın sesini duyup koşmuştum TV'ye..Ben rock müzik dinlerim pop söylese tanımazdım bile onu..Ve ben Barış'ın yaptığı şarkıdan,yorumundan bahsediyorum siz dış görünüşünden bahsediyorsunuz.Takıntılı olan sizlersiniz.
Biraz ön sayfaları okuyun tekrar tekrar aynı şeyleri yazmayın..Yarışmanın albüme bi katkısı yoktu..Evet iyi müzisyenlerle çalıştı ve kendi çabalarıyla çok güzel bi albüm oldu..
İkinci albüme de az kaldı.İnanıyorum ki bomba gibi olacak..Kişisel sataşmaları,bizi bırakında Barış'ı konuşalım..Barış'la ilgili konuşacaklarınız yoksa eyv!

pudding demiş ki:
burda konusan barıs hayranlarının cogunadır bu lafım..barıs o yarısmadan sonra popta yapsa siz onun arkasında aynen bu sekilde durucaktınız..sonuc ortada bence..kavga etmek için girmiyorum buraya.sadece fikirlerimi belirtiyorum..

ayrıca barıs akarsunun doriandan once soyledigini de biliyorum o parcayı !

ilk albümünde yarısmanın getirisiyle cok iyi muzisyenlerle calıstı..bakalım 2.albüm nasıl olucak? :D
pudding selam eminim beni hatırlarsın bu forum çatısı altında bir süre önce sende yorumlarda bulunurdun uzun süredir girmiyordun öncelikle hoşgeldin sonrasında ise tabiki herkesin görüşüne saygılıyız biz ve sen baştaki yazılarında olumlu şeyler yazıyordun diye hatırlıyorum ama tabiki bu parçada sende dorian nın yorumunu daha çok beğenmiş olabilirsin bunu tartışmam ben Barış ı sevmeseydim yada öyle demeyelim
dinlemeseydim bile iki yorum arasında Barışınkini tercih ederdim.

Gelelim Barış ne yaparsa yapsın bizim davranış şeklimize bir yerde haklısın mutlakaki böyle durumlarda olabilirdi ki olabilirde rock müziğin r sinden anlmayıp onun sayesinde ön yargılarını kırıp way güzel müzikmiş bu be diyen çok oldu ben Barışı müziği ve kişiliği ile sevdim ve bir bütün olarak değerlendiriyorum pop söyleseydi böyle düşüğneceğimi sanmıyorum. Bu naçizane benim fikrim ama çoğu kişininde katılacağına eminim

Ayrıca merviiii de belirtmiş yarışmanın getirisiyle yapılan bir albüm değildi yarışmanın barışa katkısı sadece aldığı eğitim çerçevesinde olmuştur yoksa kazandığı hiç bir ödülü alamamış ve anlaşmasını karşılıklı olarak yapım firmasıyla fesh etmiştir.

O sebeple yarışma getirisi sanmayın lütfen ve artık üzerinden 2 yıl geçmiş yarışma bahsini kapayalım lütfen ....

2. albüme gelince albüm rock anlamında o kadar sağlam bir albüm olacak ki hiç kimse bir kulp takamayacak :LOL:

Daishuman demiş ki:
o senin fikrin sadece dış görünüşüne göre sanatçı seçen insanlar bu konuda kesin bir yargıya varamazlar.

Barış dış görünüşüne göre hayran kazanmaya kalkan biri olsaydı Türkiye şartlarında şu anda çok farklı bir boyutta olurdu ama o bunu istemedi asla çünkü gerçekten yakışıklı :LOL:

Yakışıklılığına diyecek laf yok zaten..Gözleri,gülüşü yeter Barış'ın:)) içinin güzelliği dışına yansıyor. Adam her şeyiyle dört dörtlük ya:p İkinci albümü sabırsızlıkla bekliyorum..

rockerrocker demiş ki:
Daishuman demiş ki:

Barış dış görünüşüne göre hayran kazanmaya kalkan biri olsaydı Türkiye şartlarında şu anda çok farklı bir boyutta olurdu ama o bunu istemedi asla çünkü gerçekten yakışıklı :LOL:
ya kavga etmek için söylemiyorum yanlış anlama ama çok farklı bir boyutta olurdu lafını açarsan sevinirim.Yani demek istediğin daha çok insanın tanımasıysa bu onun tipinden onun istemesinden çok insanların onu istemesiyle alakalı bir durum..Yani barışın elinde olsa çok daha tanınmak isterdi buna emin olun..Burda pek öyle barışın müziğinin konuşulduğunuda görmüyorum açıkçası daha çok ayyy evet yakışıklı diyecek laf yok o nedenle güzel de söylüyor gibi birşey çıkıyor.
Yani ölçütler biraz dış görünüşe göre yapılıyor tarafsız değil bu konuda hak verirsin sanırım
bir de söylediklerin çelişiyo gibime geldi hem diyosun dış görünüşüne göre hayran kazanmaya çalışmadı hem de çok yakışıklı diyorsun..Yani kendi tezini kendin çürütüyosun...
Ben barışın yakışıklılığıyla ilgilenmiyorum ama yorumda bulunurken bunu biraz arka plana atıp sesiyle ilgili daha objektif yorum yapmak lazım..Yani bunlar benim düşüncem cevap vermek zorunda değilsin kimseyle polemik peşinde değilim.

Asıl kendinle çelişen sensin..Biz burda müziğiyle ilgili yorumlar yapıyoruz..Ama sen dış görünüş konusuna girdin onu söylemeye bile gerek yok zaten..Burda ay evet ölüyoruz bitiyoruz gibi yorumlar yok..Hep müzikle ilgili..Madem bu kadar taktın onla ilgili de yazdık işte..Ne dediğini sen de bilmiyorsun!

_merviii_ demiş ki:
Yakışıklılığına diyecek laf yok zaten..Gözleri,gülüşü yeter Barış'ın:)) içinin güzelliği dışına yansıyor. Adam her şeyiyle dört dörtlük ya:p İkinci albümü sabırsızlıkla bekliyorum..
bak burda kimin kendiyle çeliştiği ortada ...müzikle ilgili bir yorum göremiyorum ben....neyse ya tartışmak istemiyorum anlamıyacaksın nasıl olsa boşver
ayrıca ben barış akarsu gel gör beni şarkısını doriandan daha iyi söylemiş dedin diye öyle yorum yaptım yoksa banane kimin neyle ilgilendiği....eğer ortada böyle bişey yokken atlayıp ya sizde baırşımı beğeniyorusunuz desem dediğin doğru olurdu ama sen baştan daha konuyu farklı yere çekiyosun.evet dış görünüşle ilgili bir yorum yaptım ve dedim ki dış görünüşüne bakıpta subjektif yorum yapmayın...yani adam çirkin veya diil konusu yok burda....boşa konuşuyorum ya neyse

Senin arada basıyo sanırım..Yukarda bir şey yazıyorsun ona cevap veriyorum (Ben Barış'ın sesini duyup koşmuştum TV'ye..Ben rock müzik dinlerim pop söylese tanımazdım bile onu..Ve ben Barış'ın yaptığı şarkıdan,yorumundan bahsediyorum siz dış görünüşünden bahsediyorsunuz.)gibi..Sonra rockerrocker'a cevap olarak yazdım alıntı yaptığın msjımı..Yine söylüyorum her şeyiyle dört dörtlük..ikinci albümü sabırsızlıkla bekliyorum..Sen görmek istediğini görüyorsun zaten..Bu durumda anlamayan kim o da belli oluyor!

_merviii_ demiş ki:
Senin arada basıyo sanırım..Yukarda bir şey yazıyorsun ona cevap veriyorum (Ben Barış'ın sesini duyup koşmuştum TV'ye..Ben rock müzik dinlerim pop söylese tanımazdım bile onu..Ve ben Barış'ın yaptığı şarkıdan,yorumundan bahsediyorum siz dış görünüşünden bahsediyorsunuz.)gibi..Sonra rockerrocker'a cevap olarak yazdım alıntı yaptığın msjımı..Yine söylüyorum her şeyiyle dört dörtlük..ikinci albümü sabırsızlıkla bekliyorum..Sen görmek istediğini görüyorsun zaten..Bu durumda anlamayan kim o da belli oluyor!
ne saçmaladığını anlamadım ama şunu söyliyim:ben sadece dorian la barış karşılaştırmana cevap verdim ana konu buydu ama demekki kaşıntın vardı ki dış görünüş konusunu bu kadar uzattın..Ayrıca bu kadar mesajı anlamadığına göre kimin kafası basmıyo ortada bence(uzatmak istemiyorsan artık cevap verme kapansın bende vermeyeceğim)

Barış Akarsu Gel Gör Beni'yi muhteşem yorumluyor..Dorian'ın kötü olmuş beğenmedim!(Hâlâ anlamayanlar için bu yorumumun Barış'ın dış görünüşüyle alakası yoktur tamamen objektiftir. Öyle bi anlam çıkaran insana ztn bir şey anlatamam! )

Arkadaşlar niçin bu kadar tartışıyorsunuz yapmayın lütfen gerek yok herkes istediğini düşünür Daishuman seninle polemiğe girmek istemem gerek yok niye boş yere tartışalım ama ben senin ilk yorumun üzerine o mesajı yazmıştım yani kendi kendimle çelişmedimdedimki eğer tipini kullanarak biryerlere gelmek istese malzeme olsaydı boyalı basına çoktan başka denizlere yelken açmış olurdu tabii öylesi suni bir gündem ne kadar sürerse artık ama o bunu seçmedi demek istedim yakışıklı olduğunu söylemem bu sebeptendi yani hani bunu kullanmak istesi kullanırdı. Ama hayret sen bu konuyu açana kadar kimse burada onun kaşından gözünden saçından bahsetmiyordu bahsedilen Cem Karaca nın varisi olayı Akademi Türkiye diye bir yarışmaya katılmış olması Iskaj Islak yorumu albümü ne kadar rock yapıyor yapmıyor konserleri nasıl geçiyor ikinci albümünde ne yapacak vs vs haa tipiyle ilgili belkide yapılan tek konu gözlerine çektiği sürmeydi. O sebeple sana katılmıyorum.

Bir Barışsever olarak herkesin yeni yılını kutluyorum arkadaşlar.
Hepinizin sevmiş olduğu tüm rocker sanatçılarının yeni yılda çıkaracağı albümler çok ama çok başarılı olur inşallah. :elsalla

rockerrocker demiş ki:
Arkadaşlar niçin bu kadar tartışıyorsunuz yapmayın lütfen gerek yok herkes istediğini düşünür Daishuman seninle polemiğe girmek istemem gerek yok niye boş yere tartışalım ama ben senin ilk yorumun üzerine o mesajı yazmıştım yani kendi kendimle çelişmedimdedimki eğer tipini kullanarak biryerlere gelmek istese malzeme olsaydı boyalı basına çoktan başka denizlere yelken açmış olurdu tabii öylesi suni bir gündem ne kadar sürerse artık ama o bunu seçmedi demek istedim yakışıklı olduğunu söylemem bu sebeptendi yani hani bunu kullanmak istesi kullanırdı. Ama hayret sen bu konuyu açana kadar kimse burada onun kaşından gözünden saçından bahsetmiyordu bahsedilen Cem Karaca nın varisi olayı Akademi Türkiye diye bir yarışmaya katılmış olması Iskaj Islak yorumu albümü ne kadar rock yapıyor yapmıyor konserleri nasıl geçiyor ikinci albümünde ne yapacak vs vs haa tipiyle ilgili belkide yapılan tek konu gözlerine çektiği sürmeydi. O sebeple sana katılmıyorum.
tamam sen kendinle çelişmiyo olabilirsin fakat ben bir yorumun bu kadar uzatılacağını da tahmin etmedim doğrusu..ben sadece barışın yorumunu doriandan daha iyi bulmadığımı söyledim.Yani yorum hakkımı kullandım ama kullanmaz olaydım(dış görünüşle ilgili yorumumda sadece bir eleştiriydi ) sırf yorum yaptım diye bu kadar hakaret yiyeceğimi tahmin etmedim(senden değil tabi diğer arkadaştan)
Neyse daha fazla uzatmak gibi bir gayem yok ben yorumumu yaptım geçti gitti.Senin dediğin sebepler tartışılıyor olabilir fakat ben dış görünüşle ilgili yorumlara tesadüf geldim tabi daha önceki sayfalara değil son yorumlara baktım bu kadar...

selam

barış severler hepinizin yeni yılını kutlar sevgi sağlık mutluluk ve barış dolu bir yıl diliyorum" :elsalla

:elsalla BİR DEMET BEYAZ KARANFİL NE İŞE YARAR" :elsalla

Daishuman, diğer arkadaşında sana hakaret ettiğini sanmıyorum ikiniz polemiğe girmişsiniz o kadar olur böyle şeyler birbirinizi yanlış anlamışsınız ve kızmışsınız üslup olayını biraz sertleştirmişsiniz neyse takmayın yaa bakın 2006 ya da girdik hatta ilk günü geride bıraktık aman Allahım şimdi göz açıp kapayıncaya kadar 2007 de gelir.

Neyse Barış yeni yıla sevenleriyle beraber Edirne Adrian Bar da girdi. Çok güzel geçmiş konser ve gece öğrendiğime göre başarılarının devamını diliyorummm

Herkesin yeni yılı kutlu olsun umarım hepimizi iyi bir yıl bekliyordur.

rockerrocker demiş ki:
Daishuman, diğer arkadaşında sana hakaret ettiğini sanmıyorum ikiniz polemiğe girmişsiniz o kadar olur böyle şeyler birbirinizi yanlış anlamışsınız ve kızmışsınız üslup olayını biraz sertleştirmişsiniz neyse takmayın yaa bakın 2006 ya da girdik hatta ilk günü geride bıraktık aman Allahım şimdi göz açıp kapayıncaya kadar 2007 de gelir.

Neyse Barış yeni yıla sevenleriyle beraber Edirne Adrian Bar da girdi. Çok güzel geçmiş konser ve gece öğrendiğime göre başarılarının devamını diliyorummm

barış gece 23 e kadar bakırköy özgürlük meydanındaydı.1 saatte edirneyemi gitmiş helal olsun..Emin misin edirnede girdiğine çünkü burda bayaa uzun konser verdi.

Daishuman demiş ki:
rockerrocker demiş ki:

barış gece 23 e kadar bakırköy özgürlük meydanındaydı.1 saatte edirneyemi gitmiş helal olsun..Emin misin edirnede girdiğine çünkü burda bayaa uzun konser verdi.

bu mümkün değil.başka biri ile karıştırıyor olmayasın :LOL: sırf konser için edirneye giden ve büyük bir mutlulukla dolu olarak dönen arkadaşlarımızın, barışın verdiği konserle ilgili bilgileri sitemizde yer almaktadır :LOL: :LOL:

Geri