Barış Akarsu

Tabi ki eleştiriler olmalı olumlu ya da olumsuz.. Eleştiri olduğu sürece yeniler insan kendini doğruyu ya da yanlışı görerek.. Barış'ın söylediği şu sözlere sonuna kadar katılıyorum "önce bi kendimize dönelim ve kendimize soralım,yani ilk önce kendimize bi bakalım sora eleştirelim,sorgulayalım,sonuçta hepimiz insanız"
Bir kimseyi tanımadan atıp tutmak kolay.. Önemli eleştiriler tanıdıktan, konu hakkında birşeyler öğrendikten sonra yapılandır bence..
Zamanla daha çok insan tarafından ruhunun içindeki hissedilecek eminim...

Re: selam dostlarım

barisakarsu demiş ki:
arkadaşlar merhaba nasılsınız?benim için yapılan tüm eleştirilere açığım,tabi beni sevende olacak sevmeyende,bunlara takılmayız,biz sadece severiz, sayarız :LOL: beni tanıyanlar ve ruhumu hissedenler yazdığımı çok iyi anlayacaklardır,anlamak istemeyen olursa zaten olacaktır sanıyorum eyvallah deriz geçer biter 8) önce bi kendimize dönelim ve kendimize soralım,yani ilk önce kendimize bi bakalım sora eleştirelim,sorgulayalım,sonuçta hepimiz insanız, 8)
sizleri seviyorum
dostça kalın :D
Seni tanıdığımız için çok şanslıyız Barış..Güzel yüreğinle,sesinle daha çok iyi işler yapacaksın,çok iyi yerlere geleceksin inanıyoruz buna..Biz de seni seviyoruz.Hep böyle sevgiyle kal ;) BAG seni çok seviyor :p

yawww... yazıyom da nasip kısmet deiil yazılarım bitürlü gitmio yawww...
neyse konuya deineim. bana BAG ın :D Barışın yeni albümü çıkıyo. barışcuığım albümünün muhteşem olcağına can ve gönülden inanıyorum.
bir de bir ricam var...
barış hakkında yazılanların hepsini okudumda "BAG SEEEEENN" :!: :D dedim kendi kendime bu sayfanın daha başlarında barışı tanımadan bilmeden albümünü dinlemeden bile yorum yapanlar olmuş... ayıp oluyoo walla...
BARIŞCIÐIM SEN TÜRKİYEYE ROCK MÜZİÐİ YENİDEN SEVDİRECEK OLAN KİŞİSİN(Kİ ÖYLEDE YAPTIN) BİLDİÐİN YOLDA İLERLEMEYE DEVAM ET SEN HERŞEYİN EN DORUSUNU YAPARSIN...
KISKANANLAR ÇATLASIN EMİ?

Geri