Barış Akarsu

bu adamı ilk cıktığında hiç sevmemiştim çünkü bir yarısmayla gelmişti ve albümün ticari kaygılar tasıyarak yapıldığından emindim ama bir gece can sıkıntısından konserine gittim adam sahnede inanılmazdı demir demirkandan sonra gördüğüm en iyi sahne performansı diyebilirim keşke biraz dahga bağımsız çalışmalar ortaya koyabilse

johnnyturhan demiş ki:
bu adamı ilk cıktığında hiç sevmemiştim çünkü bir yarısmayla gelmişti ve albümün ticari kaygılar tasıyarak yapıldığından emindim ama bir gece can sıkıntısından konserine gittim adam sahnede inanılmazdı demir demirkandan sonra gördüğüm en iyi sahne performansı diyebilirim keşke biraz dahga bağımsız çalışmalar ortaya koyabilse
sahne performansı ile önyargıları kırıyor BARIŞ AKARSU!!!
2. albümü kesinlikle çok çok güzel olacak... :LOL:

johnnyturhan demiş ki:

Barış Akarsu sahnde gerçektende devleşen rockerlardan zaten albümle ilgisi kaygısı olan çokda olumlu düşünmeyen bazı kişiler onu gelip sahnede canlı izledikten sonra bu ön yargılardan tamamen uzaklaşıyorlar :LOL: çünkü sahnede evrim geçiriyor BARIŞ
daha özgün daha bağımsız çalışmalara olmaya gelince işte 2. albüm le BARIŞ ta bunu yapacak gerçek anlamda çok sağlam geliyor 2006 Yazına damgasını vuracak ve onu anlamayan pek çok insan bu albümle anlayacak herşeyden önce kendi müziğiyle sözüyle aranjesiyle de ben buradayım varım ve yolumda ilerliyorum mesajı verecek. Evet bir yarışmadan çıktı evet bu yarışmalar tamamen tüketici topluma göre düzenlenmiş raiting kaygısı taşıyan yapımlar ama Akademi Türkiye hiç değilse yarışmacılara tanıdığı çok değerli hocalardan ders alma konusunda diğerlerinden bir adım önde idi o yarışmanın en büyük handikapı onca eğitimin üzerine yarışmacılara sahne performansında karaoke yaptırmalarıydıki bu çok büyük bir yanlıştı her neyse yarışmayı girdiği niyetle bitiren çizgisinden kişiliğinden ödün vermeyen ucuz magazin basınına yem olmayan tek kişi vardı oradada oda BARIŞ tı şu an bazı kişiler onun kaybolduğunu unutulduğunu yitip dgittiğini düşünüyor olabilirler ama gerçek bu değil o derinden ve sessizden mütevazilikle öçalışmalarını sürdürüyor 2. albümünün her bir karesinde emeği var ve onu çıkartmak için var gücüyle çalışıyor. Eminim bir gün hak ettiği yerlere gelecek ama o hiç bozulmayacak o sıcaklığını o vericiliğini o rocker ruhunu hiç kaybetmeyecek. Onu sevenler sonuna kadar onun arkasında onu gittiği yolda desteklemeye devam edecekler. :LOL:

ozgurv demiş ki:
-GUITARIST- demiş ki:
2 nci albümün ne zaman çıkacağı kesinleştimi bilgisi olan warmı

suan calışmalar hızlı bır sekılde devam edıyor haziran ayı içersinde albümün cıkmasını bekliyoruz ama malum Türkiye koşulları :roll: o yüzden bu tarih azda olsa sarkabilir... Ama çok iyi bir albüm geldiğini söyleyebilirim...
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
sğl dstm ben nisan ayında diye öğrenmiştim ama haziran ayına sarktı galiba.sağlık olsun umarım sıkı bi albüm geliyodurt piyasaya

-GUITARIST- demiş ki:
ozgurv demiş ki:
-GUITARIST- demiş ki:
2 nci albümün ne zaman çıkacağı kesinleştimi bilgisi olan warmı

suan calışmalar hızlı bır sekılde devam edıyor haziran ayı içersinde albümün cıkmasını bekliyoruz ama malum Türkiye koşulları :roll: o yüzden bu tarih azda olsa sarkabilir... Ama çok iyi bir albüm geldiğini söyleyebilirim...
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
sğl dstm ben nisan ayında diye öğrenmiştim ama haziran ayına sarktı galiba.sağlık olsun umarım sıkı bi albüm geliyodurt piyasaya

Rica ederim ;) evet emin ol cok sıkı bir albüm geliyor ve birçok ön yargı yıkılacak...

bursa konserinden bir anı anlatym:
barıs gitaristin kulağına bişeyler soyledi ve gitarist yavuz cetin in yasamak istemem artık aranızda yı calısp soylemeye basladı sarkı bitti barıs birisini gösterdi bu sarkı gönül abla içindi kendisi yavuz cetin in teyzesidir dedi ... zaten bar yıkıldı o ara inanılmaz bir alkıs geldi kadının gözleri doldu..hem barıs akarsunun bu inceliği yapması hemde yavuz cetin in teyzesinin barıs akarsuya destek vermesi benim cok hosuma gitmişti

johnnyturhan demiş ki:
barıs gitaristin kulağına bişeyler soyledi ve gitarist yavuz cetin in yasamak istemem artık aranızda yı calısp soylemeye basladı sarkı bitti barıs birisini gösterdi bu sarkı gönül abla içindi kendisi yavuz cetin in teyzesidir dedi ... zaten bar yıkıldı o ara inanılmaz bir alkıs geldi kadının gözleri doldu..hem barıs akarsunun bu inceliği yapması hemde yavuz cetin in teyzesinin barıs akarsuya destek vermesi benim cok hosuma gitmişti

Bende oradaydım ve o anı bende yaşadım gerçekten çok güzel bir andı o BURSA konseride çok iyiydi off çok özledik konseri yaa bu cumartesi ilaç gibi gelecek
guitarist dostum Nisan diyen bendim ama ilkolarak bu tarih veriliyordu ama piyasa malum hiç bir zaman dediğin zaman çıkaramıyorsun bir sürü pürüz problem vs vs. ama Barış bu hafta kayıt için stüdyoya girdi yani Haziran a iyişallah bir kazaya uğramazsa albümü elimize alabileceğiz.... :roll:

barış durmazzz, konserler bitmezzz...

bu arada da yeni albüm için çalışmalar tam gazzz...

ödül içinde tekrar tebrikler barış.. nice ödüllere.. nice başarılara..

nesss demiş ki:
odul2.gif
İŞTE BUDURRRR :LOL:

johnnyturhan demiş ki:

Yavuz çetin şahsen tanıdım biriydi.O yüzden fazla azına almasın şarkılarını ,yakışmıyor ona ;)

Kadının gözleri dolar tabi ,duygu sömürüsü.Haddini bilsin.Yavuz çetinin şarkılarını da batırıp ,rezil etmesin.

Yavuz çetin gibi olmaya onun ömrü yetmez. ;)

Black_knight demiş ki:
johnnyturhan demiş ki:

Yavuz çetin şahsen tanıdım biriydi.O yüzden fazla azına almasın şarkılarını ,yakışmıyor ona ;)

Kadının gözleri dolar tabi ,duygu sömürüsü.Haddini bilsin.Yavuz çetinin şarkılarını da batırıp ,rezil etmesin.

Yavuz çetin gibi olmaya onun ömrü yetmez. ;)

yoo arkadaşım orda dur :!:
eleştrii yaparken tozunda yap sende haddini bil...
barıs akarsu demişmiki ben yavuz çetin olacağım ..böyle birşeyi nerden uydurdun..
herkes kendidir kimse birisinin yerine geçemez,böyle birşeyde olmaz...
eleştirini düzgün yap adamca olsun saygısızca değil..
yavuz çetinin şarkılarını kim söyler kim söylemez böyle birşeyi sen karar veremezsin... :evil:

Geri