Barış Akarsu

Bence bu verilen cevapta boş ve anlamsız... Sadece yazmış olmak için yazılmış... Kusura bakma ama beni hiç aydınlatamadın barış hakkında... siz zaten sadece eleştirilere barış adına cevap yazıyorsunuz o kadar... daha içi dolu şeylerle karşılaşsam burada belki bende ona değicek şekilde cevap yazarım... ama yazsamda anlaşılmaz çünkü siz takılmışsınız şöyle iyi böyle güzel biraz da müziği ile ilgi altı dolu sadece hayran olarak diil fanı olarak diil bir rock dinliyicisi olarak yorumlar yapsanız... ona göre mesajlarla karşılaşırsınız...

ptrunk bey ile 99ahmet beyin bu sitede bugüne kadar yazdıkları mesajlara baktım..ptrunk bey toplam olarak bu sitede 19 mesaj yazmış.hepside barış akarsu forumuna :LOL: 99 ahmet bey ise toplam 17 mesaj yazmış 15 i barış akarsu forumuna.. :LOL: ben bu arkadaşların bu siteye sadece barış akarsu ile uğraşmak için girdiklerine emin oldum :LOL: ya insanın bir rock kültürü varsa sevdiği sanatçı ve gruplar vardır.insan onlara yazmazmı? normal olarak herkes böyle yapar.tutupda hiç sevmediği,beğenmediği,tasvip etmediği birine sürekli yazarmı??bunu yapması o kişiyle uğraşma derdinde olması demektir.bi kere yazarsın,bilemedin iki kere yazarsın :LOL: ama sürekli yazmaz insan :LOL: :LOL: çok komik geldi bana bu durum.hatta neredeyse bay ptrunk ile 99 ahmet beyefendinin aynı kişi olabileceğini bile düşünüyorum :LOL: :LOL: :LOL:

çok komiksin alizez hanım mesajlarımı saymışsınız helal olsun demekki barıştan başka uğraşlarının olduğunu da gösterdin ama inan ki ikiside boş. mesajlarımı saymışsın inan ben de sana güldüm ehueheuhe vay be evde oturan ortas yaş üstü hanımların demek ki başka işi yok bunlarla uğraşıyor vay yazık be size. gerçi barışta olmasaydı siz naapardınız valla bakkalın oğlunu severdiniz o zamanda ha o ha o ne fark var ki yahuu :)
mervi hanım benim yazdıklarıma neden cevap verici nitelikte mesajlarınızı görmedim neden bana saldırdınız anlamadım ben düşüncelerimi yazdım sonuna kadar da yazarım. azcık sus başka sevenleri yazsın tabii varsa...!!!

mervi hanım benim yazdıklarıma neden cevap verici nitelikte mesajlarınızı görmedim neden bana saldırdınız anlamadım ben düşüncelerimi yazdım sonuna kadar da yazarım. azcık sus başka sevenleri yazsın tabii varsa...!!!

barış ın sevenleri çok da sizler gibi ön yargı gözlüklerini takmış ,dünyayı o cam arkasından seyredip laf olsun diye atıp tutan kişilere barış ı savunma ihtiyacı duymuyorlar......

olmayanzapin demiş ki:
yalancı yarim adlı bir dizide oynamaya baslamış.izledim 15 dk falan.bence bir rockçı dizilerde oynamamalı.özlem de oynadı zamanında.ama sebnem oynadı mı?
Değiştirin artık su goruslerınızı.
Ozlem oynadı dızıde kaset yapamadı , diziden medet umdu ..
bak Barıs Akarsu `ya dızıdede oynuyor .
"Düsmeden bulutlarda kosmam gerek" gibi albümüde cıkartıyor..

olmayanzapin demiş ki:
yalancı yarim adlı bir dizide oynamaya baslamış.izledim 15 dk falan.bence bir rockçı dizilerde oynamamalı.özlem de oynadı zamanında.ama sebnem oynadı mı?

Kusura bakma ama çok saçma bir düşünceye sahipsin...Bu adam para kazanmak zorunda bir şekilde bunun başka açıklaması yok.Para kazanıyor adam işini yapıyor.İster albümden kazanır ister diziden kazanır.Bu kadar basit..Hemen tatlı su metalcisi gibi yorum yapma istersen...Duman geçen hafta Müslüm Gürses ile aynı sahneye çıktı.Şimdi Dumanı silelimmi siz rock cı değilsiniz yuh size allah belanızı mı versin diyelim :evil: .Şebnem Ferahı örnek vermişsin.Şebnem Ferah değil mi Emraha yağmurlar parçasını para karşılığı söylemesi için veren...Bence buda normal.Yağmurlar parçasını normal olarak para karşılığı söylemesi için verdi...Ve parasını kazandı.Şimdi Şebnem Ferah rock cı olmuyomu :evil:Herkez bir şekilde işini yapıyor.Yeteneğini müziğini satıyor.Ve bu işten para kazanıyor...

Bir şeylere örnek verirken,birşeylere b*k atarken neyin ne olduğunun farkında olmak lazım.Kra arkadaşıma sonsuz katılıyorum..Bu tür düşünceleri bırakmak lazım...Boş düşünceler...

Arkadaşlar son bir saattir Barış Akarsu hakkında yapılan yorumları okuyorum ve de üzülerek görüyorum ki bu kadar gelecek vaadeden bir müzisyeni sırf kıskançlıktan bazı arkadaşlar karalamaya çalışıyorlar..Barış Akarsu Türk rockında çok sağlam adımlarla yoluna devam eden bir rockerdır, bunu da yapmış olduğu iki güzel albümle hepimize göstermiştir zaten. Bazı arkadaşlar çok kız hayranı olmasını biraz kabullenememişler sanırım, bunu da kendine güven duymayan insanların vermiş oldukları çocukça bir tepki olarak değerlendiriyorum. Adam gerçekten çok yakışıklı kardeşim ne yapsın yani, yüzüne poşet geçirip mi çıksın sahneye..Ayrıca sesini beğenmeyenler olmuş, bu da o arkadaşların tercihidir, ama eğer biraz müzik bilginiz varsa, Barış Akarsunun ses perdesinin genişliğini ölçebilirsiniz. Hala kabul etmiyorsanız çok basit bir yolu var; Dinlemezsiniz! Barış Akarsu kimseye kendini zorla dinletmiyor zaten.. Olumsuz eleştiri yapmakla bir insanı karalamak aynı şeyler değildir, bunun farkına varın artık...

rockcı olmasına rockcıda bılmıyorum adam hazmedılmedı yanı yarısmadan cıkması falan aslında avrupa da amerıkada ısler bole yuruyor bırazda ama turkıyede farklı bakılıyor bence dızıde oynamasaydı kalıtesını korurdu dızıde ole klasık dandık bı dızıymıs heralde konu falan nese seven sevsın kardesım bıse demedık :arrow: :D

ama dizide çok iyi rol yapıyor ve hem rockcı hem oyuncu adam ama biz her zaman seviyoruz ....yani tutulan adam her zaman kıskanılır ...

bag her zaman yanında ...

birşeyler başarmak isteyen ve bunun içinde çaba gösteren bir insan... Tabii daha çok yolu var ama oda bunun farkında zaten gördüğüm kadarıyla ve eminim çok daha güzel projelerle işlerle hep karşımıza çıkıcak Barış Akarsu...

kronik_vaka demiş ki:
rockcı olmasına rockcıda bılmıyorum adam hazmedılmedı yanı yarısmadan cıkması falan aslında avrupa da amerıkada ısler bole yuruyor bırazda ama turkıyede farklı bakılıyor bence dızıde oynamasaydı kalıtesını korurdu dızıde ole klasık dandık bı dızıymıs heralde konu falan nese seven sevsın kardesım bıse demedık :arrow: :D

barıs akarsu ; şan, şöhret, para, pul peşinde değil.
kendini geliştirme peşinde...
müziğini, kendini geliştirmeye çalışıyor ...
onu her ne kadar sevmeyen olsada bizler seviyoruz ve bizim sevgimiz her zaman birşeyler vermiştir..
bıldıgınız uzere barıs akarsuya yarısmada vaadedılen ödüller verilmedi.. buda Türkiyede bir ilk oldu bu acıdan, ama itiraz etmedi .
burası muzık ıcın acılan bır post onun ıcın ıyıden kotuden degl muzıkten konusun.

Aslında Barış' ın dizi vs. şeylerde oynamasını istemiyordum.Sadece müziğiyle yer alsın isterdim ama neyse dizide de başarılı :p Son albüm başarılı olmuş.Ama nedense bu sıralar diziye daha çok yoğunlaştığını düşünüyorum.İlk çıktığı zamanlarda ki gibi müzikal olarak çok faal değil gibi geliyor bana.Belki de ben yanılıyorumdur

-GUITARIST- demiş ki:
Aslında Barış' ın dizi vs. şeylerde oynamasını istemiyordum.Sadece müziğiyle yer alsın isterdim ama neyse dizide de başarılı :p Son albüm başarılı olmuş.Ama nedense bu sıralar diziye daha çok yoğunlaştığını düşünüyorum.İlk çıktığı zamanlarda ki gibi müzikal olarak çok faal değil gibi geliyor bana.Belki de ben yanılıyorumdur

hayır aslında konserlerı var sadece katıldıgı programlarda diziyi daha ön plana cıkardıkları için o şekilde gelmiş olabilir sana..

Geri