Barış Akarsu

HErkese merhaba :)
Bence barış iyikide dizide oynamaya başladı.Çünkü bu bize onun ne kadar yetenekli olduğunu anlama fırsatı verdi.İnsanın isteyince herşeyi başarabileceğini gördük. Barış bu yolda kendine güvenerek emin adımlarla ilerlerse yakında herkes tarafından kabul edilen biri haline gelecektir.SENİ SEVİYORUZ BARIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :p :p :p

arkadaşlar.. tamam dizide oynuyor.. iyi mi kötü mü, doğru mu yanlış mı kendisini bağlar.. burası müzik sitesi.. müziğinden bahsetsek.. yani dizi izleyicisi misiniz, müzik dinleyicisi mi ben anlayamadım.. yaptığı işler ortada, hangisini konuşursanız diğeri geri planda kalır tabi.. diziyi müziğin önüne geçiriyorsunuz artık.. ille de diziyle ilgili yorum yapmak isteyenler bununla ilgili sitelerin forumlarında devam edebilirler..

Ol kardeşim sen de Marlon Brando ol seni mi kırcaz :p Barış'ın yapmak istedikleri belli yeteneği de ortada..Bikere sesi yeter ama adamın on parmağında on marifet suçu bu mudur !!! Adam doğuştan yetenek o napsın..Daha da geliştirmek için uğraşıyor kendini her yönden ben bu adama helal olsun diyorum.. :)

Tam da bu konuyla ilgili çok güzel bir atasözümüz var arkadaşlar,isterseniz büyük bir zevkle hatırlatayım: MEYVE VEREN AÐAÇ TAŞLANIR :) Bilmem fazla söze gerek var mı?

malagant demiş ki:
Barış arkadaşımız iyi oyuncu diyorsanız ...ki öyle diyorsunuz bende marlon brando yum........
yuhauahauahau:D süpersin:D
bide gegen gün bişe gördüm genelde gençler grup t-shirtleri giyerler onalara alışkınız da:D bARIŞ Akarsu t_shirtü giyene rastladım:DDDDDD koptum ya:Dyuahauahaua:DDDd

Bu adama niye bu kadar yükleniyorlar anlamadım. Adamın yakışıklı olması yada yarışma kazanmış olması yeteneksiz olmasını gerektirmez. Yaptığı müziğe gelince bu ülkede pop veya arabeske bulaşmadan adam gibi rock yapan kaç müzisyen var ki (Şebnem Ferah hariç). Barış Akarsu 'yu Metallica, Motorhead, Led Zeppelin gibi guruplarla kıyaslayıp rock yapmıyor diyorsanız eyvallah ama Haluk Levent (özellikle Bir Gece Vakti albümü sonrası), Manga, Mor ve Ötesi gibi guruplarla kıyaslıyorsanız gerçekten saçmalıyorsunuz demektir. Ayrıca son albümü gerçektende iyi. Peşin hüküm veren herkese dinlemelerini tavsiye ederim. Gitar partisyonları süper(Gitarları Barış 'ın çalmadığını biliyorum sazan gibi zıplamayın).

derinm demiş ki:
malagant demiş ki:
Barış arkadaşımız iyi oyuncu diyorsanız ...ki öyle diyorsunuz bende marlon brando yum........
yuhauahauahau:D süpersin:D
bide gegen gün bişe gördüm genelde gençler grup t-shirtleri giyerler onalara alışkınız da:D bARIŞ Akarsu t_shirtü giyene rastladım:DDDDDD koptum ya:Dyuahauahaua:DDDd
ben de sana koptum... rock müzik sitesinde yaptığın yorum pes dedirten türden ;) BARIŞ AKARSU yu sadece şeklen eleştirebiliyosunuz, müziğini eleştirecek birikime sahip değilsiniz ... buna eyvallah da.. sevenleriyle,dinleyenleriyle niye uğraştığınızı anlamış değilim. geçiniz bu ucuz karalamaları. adam sağlam bir albüm yapmış. dinleyin de varsa eleştiriniz onu yazın. size ne dinleyenlerinden, kıyafetinden, ayakkabısından, saçından, kaşından, gözünden kardeşimmmmm ;)

ya arkadaşlar bence dizi iyi olmadı çünkü gördüğünüz gibi herkes oturmuş oyunculuğu hakkında yorum yapıyor.müziğini ön plana çıkarmalı yakışıklılığını veya oyunculuğunu değil.bu albüm ilkinden daha iyi 50 kez dedim yine diyorum umarım daha da iyi işler yapar.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından dzüeltilmiştir. "iyi" yerine "ii", "yapıyor" yerine "yapıo" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

valla müziğini beğendiğini ve desteklediğini söyleyen bazı arkadaşlar bu konuşmalara uyup da cevap yazmazsa öyle bi durum olmaz.. zira adam konserlerine de yavaş yavaş başladı.. tempo iyice artacaktır.. ben artık o arkadaşlardan şüphe etmeye başlıyorum.. gerçekten müziğini mi dinliyosunuz yoksa ne tarz söylese ne yapsa şakşaklıyacak mısınız??? hoş yapmaz ya.. O'ndan yana şüphem yok..

neden bir diziye gereksinim duyduğunu merak ediyorum...

genelde özcan deniz mahsun kırmızıgül tarzında ki adamların albüm sonrası gerçekleştirdiği bir işlev gibi geliyor bana..

çok gereksiz geldi bana.. bozuldum da açıkçası..
ben barışı daha farklı yerlerde görmek isterdim..

üstelik barışa rock festivaline gelmemesinede bi ayrı bozuldum..

son albümünü dinleyen var mı? yorumlar nelerdir? ben iki albümüde (ıslak ıslak ve adını unuttuğum son çıkış parçası hariç) dinlemedim, rastladığım yerlerde pop-rock tadında bir izlenim bırakmıştı, özütü nedir bu Barış Akarsu olayının? Ergen hayranlarının yeni boş idolü gibi durmakta benim gözümde nedense, ötesi var mıdır?

Sanother demiş ki:
son albümünü dinleyen var mı? yorumlar nelerdir? ben iki albümüde (ıslak ıslak ve adını unuttuğum son çıkış parçası hariç) dinlemedim, rastladığım yerlerde pop-rock tadında bir izlenim bırakmıştı, özütü nedir bu Barış Akarsu olayının? Ergen hayranlarının yeni boş idolü gibi durmakta benim gözümde nedense, ötesi var mıdır?

son albümü tabiki dinleyen var.gerilerdeki pek çok sayfayada yorum yaptık..ama hiç dinlemeyenler ise dinlemeden negatif yorum yapmayı tercih ediyorlar.sizde bi zahmet dinleseniz..başkalarının yorumlarına göre değil.direkt kulağınıza hitap eden tarzını kendi düşünce gücünüzle ölçseniz daha iyi olmazmı?

dikkate almam ve değer bir kayıt olması için yorum istedim, yoksa keşfetme amaçlı dinlemek üzere bekleyen onlarca albüm var sırada, hani boş bir balonsa veya bana hitap etmiyorsa vakit kaybetmeyeyim diye. neyse bir ara bulur dinlerim, dinledikten sonra gerekirse yorumumu yazarım...

dark_and_shadow eleştiriler olmalıdır mutlaka.. ki sen önyargısız yaklaşıyorsun bu çok güzel.. gereksiz fanatikliğe gerek yok öyle değil mi:)
barış zaten poh poh lanmakdan çok eleştirilmeyi seviyor:)çünkü eleştiriler insana bi çok şeyi görmesini sağlıyor..

sanother ben bir dinle derim birey olarak:) dinlenilesi parçaları var.. çok kaliteli çok sağlam diyemem ancak çok kaliteli işler beklerim barış dan.

Queen_of_Metal demiş ki:
neden bir diziye gereksinim duyduğunu merak ediyorum...

genelde özcan deniz mahsun kırmızıgül tarzında ki adamların albüm sonrası gerçekleştirdiği bir işlev gibi geliyor bana..

çok gereksiz geldi bana.. bozuldum da açıkçası..
ben barışı daha farklı yerlerde görmek isterdim..

üstelik barışa rock festivaline gelmemesinede bi ayrı bozuldum..

dizi ile ilgili direk barış'ın resmi sitesindeki yazısını ekliyorum sanırım kendi yeterince acık anlatmış :)

şimdi gelelim şu dizi işine,arkadaşlar kiminiz bu dizinin olmasından yanasınz kiminizde olmamasından,bakın bu dizinin olmasının nedeni yine müziktir,bazı şeyler lafla mafla yürümüyo,onların olması için daha çok şey gerekiyo,bu dizi benim heryere ulaşmama, müziğimi dahada çok insana ulaştırmama yardımcı olacak ,biz araçlarımızı kullanacaz,yarışma bi araçtı,şimdide bi dizi,bu olayı güçlendirmezmi.ne yazıkki bu piyasada herşey okadar kolay değil,bu dizide hayırlısıyla güzel olacak inanın
biraz akıllı olmak gerekiyo meydanı boş bırakmayalım
benim kalbim tekbir şey için atıyo oda MÜZİK
müziğe giden dizi mübahtır
bu diziyide başaracam sizlerin sayesinde,korkmayın müzikten uzaklaşacam diye,eğer ben müzikten uzaklaşırsam ölürüm
herşey birbirini besliyecek
alnımız açık BİRAZDA Bİ KULLANALIM ŞU SİSTEMİ,O HEP BİZİ KULLANDI ZATEN
MİLLET ŞARKI SÖYLEMESİNİ BİLMEZ Bİ DİZİ YAPAR KONSERLERİ FUL ÇEKER,NERDE KALDI ADALET

Barışarock içinde şunları söyleyebilirim Barış zaten barışarock insiyatifinde yapılan birçok organizasyonda yer aldı yıl içersinde ve herzaman seve seve katılacağını söylemişti... Barışarock'da geçmiş senelerde sahne alan birçok grup,sanatçı bile bu sene organizasyonda yer almadı organizasyon biraz daha farklı oldu bildiğim kadarıyla eminim Barış'da orda olmak istemiştir ama...

Geri