Barış Akarsu

usder yılın en iyileri anket sonucu

Uluslar arası Sağlık Eğitim ve Sosyal Hizmetler Derneği üyeleri tarafından anket usülü yapılan değerlendirmeye 10.345 kişi katılmış olup, Anket sonuçlarına göre 7 Ekim 2006 tarihinde gerçekleştirilecek törene ödüllerini almak üzere davet edilenlerin isim listesi aşağıda sunulmuştur. 15.09.2006

“Ödüle layık görülen kişiler sosyal kalkınma ve dayanışmaya verdikleri öneme göre belirlenmiştir.”

Murat ÇUHADAR
Genel Koordinatör

rock müzik dalında ödül Barış Akarsu'ya verilmiştir..

barışım

barış süper ztn ama bence oynadığı dizi onun kalitesine hiç uymuo çünkü dizide her an ne olacağını bilioruz bence barış daha güzel şeyleri hakedio onu böle 5.sınıf dizilerde diiilde daha ii projelerde görmek isterim şahsen ben:)Çünkü bunu başarabilecek kapasitede.Sesiyle gündeme gelmesi çok daha önemli bence haksızmıyım arkadaşlar

ya ben sesine fln bir şey demiyorum hatta çok başarılı buluyorum çünkü çok güçlü bir sesi var ve akademi türkiye zamanlarında bile o zamanfark atıyordu diğer yarışmacılara bu güzel sesiyle. ama dizide oynaması çok saçma bence ben hiç sevmedim.

gayfb demiş ki:
dizi reytingleri iyi mi?
artik muzikten konusmuyoruz bu ba$likta
malum adam dizi yildizi olacak
Daha yorumların neyle ilgili olduğunu bile ayırt edemiyosun..Biz müzikten konuşuyoruz sen algılayamıyosun galiba..

night_walker Adını Çıkar Deliye benim de en sevdiğim şarkılardan biri..Bi sardırdım mı ben de saatlerce dinliyorum.. :p

Ödül için de tebrikler Barış'a..

Dizinin başarısı ortada cevap bile vermeye gerek yok yeri de burası değil zaten araya kaynamasın lütfen.. :p

derinm demiş ki:
malagant demiş ki:
Barış arkadaşımız iyi oyuncu diyorsanız ...ki öyle diyorsunuz bende marlon brando yum........
yuhauahauahau:D süpersin:D
bide gegen gün bişe gördüm genelde gençler grup t-shirtleri giyerler onalara alışkınız da:D bARIŞ Akarsu t_shirtü giyene rastladım:DDDDDD koptum ya:Dyuahauahaua:DDDd
ilk olarak yazmayı ogren.
Insanların zevkleri,tercihleri seni ilgilendirmez.,yargılayamazsın..
Yorum ve eleştiri yapıcaksan seviyeli bir şekilde yap..
@
2.klip hangi sarkıya ılgılenemıyorum bu aralar..
bence" adını cıkar deliye " olmalı hoşuma gıdıyor :)

Geri