Barış Akarsu

zaten Barış'ı dinlemeden hala o gözle bakanlar var dostum. sırf yarışmadan çıktı diye adama tavır takınanlar var. bu da yetmezmiş gibi Cem Karaca'nın şarkısını seslendirdi diye yine sert tepki yine sert tepki... anlamadım gitti.
müziğine gelince: gerçekten çok iyi söylüyor hele ikinci albümü ciddi ciddi çok iyi. umarım gerektiği yerde yerini alır!!! ve şunu da söylemeden geçmeyeyim bazı büyük isimlerle Barış'ı karşılaştıranlar var. oysa ki o bu piyasada yeni bir bebek gibi zamanla her şeyi daha iyi bir şekilde yapacak diye düşünüyorum ben!!! ve yapacağına da inanıyorum ;)

abi sen ne dersende burdan...istediğin kadar anlat hiç fayda etmez...yine bok atan atar.ayrıca o bok atan arkadaşlara bi grup kurulusada o barış'ın girdiği yarışmaya davet edilseler,hepsi koşa koşa gider.en önemli şey aslında ön yargıları yıkmak en azından bi albümü dinleyip öle karar vermek.barış2ı fazla dinlediğim söylenemez ancak saygı duyulmayı hak etmiştir...üstelik son albümde de iyileşmeler var ilk albüme göre piştikçe pişer gider olay budur...

evet dostum sende haklısın. tükürdüklerini yalayanlar var malesef ama insanları karalamanın anlamı ne bilmiyorum. bir de ciddi ciddi oğlanın II. olbümü güzel dinlenmeye değer yani... zaman geçtikçe daha da iyisini yapacaktır. ben bundan eminim.
hem o artık kendi kişiliğinin farkından olan bir insan. kendini biliyor ve kendine ait de bir tarzı var. (benim görüşüme göre) :roll: o işini biliyor...

o seviliyor , o dinleniyor. her güzel grup gibi eleştiriliyor müziği , bence eleştirilmesine olumlu yonden bakıp olan hatalarını duzeltmesıne yardımcı oluyorsunuz , kendısıde elestırılmeyı ıster zaten ...
ama herşeye rağmen " o mutlu " ...

Sözleri Neşe Açıker'e ait olan harika bi parça ve harika bi yorum..Dün Yalancı Yarim dizisinde Barış seslendirdi..Dinleyiniz çok beğeneceksiniz.. :)

http://rapidshare.com/files/5495663/gozlerin.mp3.html

Gözlerin
Boşluğa dalıp gider
Sahipsiz bakışların
Benim olsun isterim

Sırlarım
Acıdan ağlar örer
Kendi kayboluşlarım
Sende dursun isterim

Ağladım
Senin için ilk defa
Elimde parçalanmış
Bir hayat var aslında

Hapsoldum
Söylediğim yalanlara
Çıkışlar hep kapanmış
Ruhum dar sokaklarda

Söz:Neşe AÇIKER

_merviii_ demiş ki:
Sözleri Neşe Açıker'e ait olan harika bi parça ve harika bi yorum..Dün Yalancı Yarim dizisinde Barış seslendirdi..Dinleyiniz çok beğeneceksiniz.. :)

http://rapidshare.com/files/5495663/gozlerin.mp3.html

Gözlerin
Boşluğa dalıp gider
Sahipsiz bakışların
Benim olsun isterim

Sırlarım
Acıdan ağlar örer
Kendi kayboluşlarım
Sende dursun isterim

Ağladım
Senin için ilk defa
Elimde parçalanmış
Bir hayat var aslında

Hapsoldum
Söylediğim yalanlara
Çıkışlar hep kapanmış
Ruhum dar sokaklarda

müzik:Gürkan Kömürcü :LOL: kesinlikle çok güzel bir şarkı ve çok güzel bir yorum..

resmi siteden son haber :

GÖZLERİN PARÇASI ,BARIŞ'IN ALBÜMÜNE KONACAKMIŞ...VE ALBÜM YENİDEN PİYASAYA ÇIKACAKMIŞ...

YALANCI YARİM

Gözlerin
Boşluğa dalıp gider
Sahipsiz bakışların
Benim olsun isterim

sırlarım
acıdan ağlar örer
kendi kayboluşlarım
sende dursun isterim

Ağladım
senin için ilk defa
Elimde parçalanmış
Bir hayat var aslında

Hapsoldum
Söylediğim yalanlara
Çıkışlar hep kapanmış
Ruhum dar sokaklarda

SÖYLEYEN:BARIŞ AKARSU

bundan sonraki albümünü bekleyip görmek lazım diyorum sonuçta tarz turkrock , beğenip almak , beğenmeyip almamak , bizim elimizde ....
ama ben Barış'a şans veriyorum ve karakteride bundan sonraki albümünde kendini gösterecektir..Sonuçta bu işi maddiyat için yapabilir ya da yapmayabilir . ben bundan sonraki albümüne bakıcam ve ona göre kesin kararımı vericem ....Saygılar

YAŞADIÐIN AN , İŞTE BUNU İYİ KULLAN .....

Geri