Barış Akarsu

ozgurv demiş ki:
Daha dün verdik iki arkadaşımızı toprağa , bize bunu yapma Barış... Birgün arayla yaşatma bunları bize... Bize doğum günü süprizin bu şekildemi olacaktı sana hiç yakışıyormu sen her zaman insanların yüzünde gülümseme görmek istedin bunun iiçin çabaladın.Bak hayattaki en değerli varlığım dediğin 3 kadından ikisi olan annen ve kız kardeşin seni kapında bekliyor. Üçüncüsünün yanına gitmek için bu acelen niye...
Bilmiyormusun o üçüncü insan senin herzaman mutlu olmanı isterdi hep gül isterdi. Çok iyi yerlere gel çok mutlu ol isterdi.
Daha yapacak çok işin var senin, Fethiye'de festivalde burda BAG yokmu diyordun bak bütün BAG kapıda senden en ufak bir haber için günlerdir hastanenin önünde yatıp kalkıyor. Senin o hastanenin kapısından gülen gözlerle bakmanı el sallamanı eyvallah demeni bekliyor...
Sen seni sevenleri düşündün her zaman onları üzmemek için çalıştın şimdi niye üzüyorsun...
Hiç sana yakışmıyor orda yatmak kalk artık duy dışardaki sesleri duy baş ucunda çalınan şarkılarını duyda bir tepki ver...
Seni sevenleri bu kadar üzme artık...

Barış kalkıcak buna inanmamız lazım umudumuzu kaybetmememiz lazım o kalkacak görecek onun için tek yürek olmuş atan kalpleri. zeyno da onun yaşamasını direnmesini isterdi onun her zorluğu aşacağına hep inanırdı nalanda öyle ikiside onu çok ama çok severdi oda onları bu acı çok büyük hiç bitmeyecek gibi o iki can iki kurban yeter Allah Barışı bizlere tüm sevdiklerine bağışlasın ne olur ne olur onu yanına almasın ne olur. Uykuyu çok severdi ama yeter artık uyan artık barış kalk uyan diren sana bu yakışır milyonlar seni bekliyor gözlerini açmanı bekliyor meğer ne çok sevenin varmış be çocuk meğer ne büyük bir yüreğe sahipmişsin duy sesimiz ne olur uyan barış ne olur uyan..... :cry: :cry:

barisakarsu demiş ki:
selam türkrocktaki tüm dostlar,nasılsınız?hepinize sevgiler,ben iyiyim merak edenlere,hepinize sewgilerimle.
HERZAMAN SEVGİ İLE KALIN
N'olur uyan Barış'ım..Yine böyle iyiyim ben diye msjlar yaz..Yaz ki biz de iyi olalım..İnanıyoruz sana herzaman..Yanımda sizin gibi dostlarım varken yapamayacağım,başaramayacağım şey yok derdin..Biz yine yanındayız..Herkes dua ediyor,herkes seviyor seni..Uyan da gör bu büyük sevgiyi..Bizi hiç yalnız bırakmadın sen,yine bırakmıcaksın biliyoruz..

ya arkadaşlar şimdi haberlerde izledim..umutlar tükendi barış dönmeyecek yazıyodu..daha fazlasına bakamadım..Denzlide konseri vardı gidecektim ertelendi, ertelendiği günde işim olduğu için gidemedim..onu canlı dinleyemedim okadar üzülmüştüm ki şimdi içime oturdu..Barış nolursun vazgeçme direnmekten vazgeçme..bırakma bizi kalk ayağa ve bizi mutlu et nolursn :cry: :cry: :cry:

uğur kedi tarafından gönderildi
merhaba...size bodrum özel devlet hastanesinden yazıyorum. barış hastaneye geldiğinden beri aynı durumda. daha iyi değil, ama daha kötü de değil. beyninde oluşan ödemin azalması ve tansiyonun stabil olabilmesi için ilaç tedavisi uygulanıyor. kanama olmadığı için ameliyat gerekli görülmüyor. yarın istanbul'dan çok başarılı bir nörolog buraya geliyor. buradaki başhekim, yoğun bakım uzmanı, istanbul'dan çok önemli bir nörolog ve yoğun bakım uzmanıyla konsültasyon yapılacak. oluşan değerlendirmeye göre tedavisine ya burada, ya da istanbul'da devam edilecek. hepimiz barış'ın bu kara delikten çıkacağına yürekten inanıyoruz. sizlerin de inancı ve duasıyla çıkacak oradan. gereken herşeyin, en emin ve doğru ellerde yapıldığından emin olun. enerjiniz ve sevginiz bizimle olsun.

bu arada oyuncu Merve Sevi'nin vefası ve samimiyeti için ayrıca teşekkür etmek lazım..

hadi Barış dayan dayan.. sağlıklı günlerine dönmeni çok istiyor bu insanlar hadi..

ARKADAŞLAR BARIŞ'IN DURUMUNDA HERHANGİ Bİ DEÐİŞİKLİK YOK.YARIN DAHA KAPSAMLI BİR KONSÜLTASYON YAPILACAK.
GENÇ BİR FİDAN HAYATA TUTUNMAYA, ONU SEVEN MİLYONLAR DUALARIYLA ONU GERİ DÖNDÜRMEYE ÇALIŞIRKEN, ÖLDÜ HABERLERİ ÇIKARAN ŞEREFSİZLERİ DE ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.MİLYONLARCA İNSANIN YÜREKLERİNİ AÐZINA GETİRMENİN VEBALİNİ NASIL ÖDEYECEKLER BİLMİYORUM :evil:

VAZGEÇME BARIŞŞŞŞ HERŞEYE İNAT DÖN BİZE...
SEN ÇOK GÜÇLÜ ,KOCA YÜREKLİ BİR ADAMSIN.
VAZGEÇME DİRENMEKTEN...

sevilay_06 demiş ki:
ARKADAŞLAR BARIŞ'IN DURUMUNDA HERHANGİ Bİ DEÐİŞİKLİK YOK.YARIN DAHA KAPSAMLI BİR KONSÜLTASYON YAPILACAK.
GENÇ BİR FİDAN HAYATA TUTUNMAYA, ONU SEVEN MİLYONLAR DUALARIYLA ONU GERİ DÖNDÜRMEYE ÇALIŞIRKEN, ÖLDÜ HABERLERİ ÇIKARAN ŞEREFSİZLERİ DE ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.MİLYONLARCA İNSANIN YÜREKLERİNİ AÐZINA GETİRMENİN VEBALİNİ NASIL ÖDEYECEKLER BİLMİYORUM :evil:

VAZGEÇME BARIŞŞŞŞ HERŞEYE İNAT DÖN BİZE...
SEN ÇOK GÜÇLÜ ,KOCA YÜREKLİ BİR ADAMSIN.
VAZGEÇME DİRENMEKTEN...

evet ya ne merakliymis millet bariscgimi olurmeye allahtan bulsunlar insallah

karanlikoda demiş ki:
nicegirl_fb demiş ki:
ya az önce bana birisi barış öldü dedi.. haberlere de bakamıyorum korkumdan nolur biri bana ölmedi iileşcek desin nolur........

o haber asilsizdir baris halen yasiyor dizifilm formuna bir affersiniz hayvan boyle bi mesaj atip kacti
yalandir inanmayin

çok sevindim ya..biliyodum zaten barış bu kadar kolay vazgeçmez...bizi bırakmaz..dayan barış inanıyoruz sana hepimizn duası seninle

O arabadan sağsalim çıkıp,kalbi durduğu halde tekrar hayata dönüp,birde beyninde ki ödemle saatlerce hayata tutunmaya çalışan insan kolay kolay bırakmaz hayatı...
İyileşicek inşallah :!:

Geri