Barış Akarsu

hoşgeldin barış. DNA daki performansının süper olduğunu duyuyoruz. izmirden gelmeyi düşünüyoruz. başarılarının devamını dileriz. buraya daha sık gel tamam mı :D

bu arada yukarıdaki resim geçen cumadan evet güzel bir konser gerçekleştirdik. önümüzdeki hafta Almanya ya gidiyorum cumartesi gecesi almanyadaki bartınlı dostlar tüm geliri özürlü çocuklara bağışlanacak olan bir gece düzenlemişler orada bulunacam

BARIŞ AKARSU, seni gönülden tebrik ediyorum.Katıldığın etkinliklerle, verdiğin konserlerle,başarılı albümünle ,izlediğim radyo ve tv programlarındaki duruşunla en azından benim önyargımı kırdın.Başarılarının devamını dilerim.İkinci albümünü bekliyoruz.Ama önce <gel gör beni>şarkısına klip istiyoruz.

Slm Arkadaşlar,
Barış Akarsu yu burda görmek gerçektende çok sevindirici.Çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.Sevgili BArışcım geçen hafta bize yaşattığın muhteşem performansın için seni bir kez daha tebrik etmek istiyorum.sana güveniyor ve her gününün dünden daha iyi olacağı inancını hiç bir zaman kaybetmiyorum.Haftaya Almanya konserinde sana sonsuz başarılar diliyorum.Bu haftada inşallah daha da mükemmel bir performans sergilemen dileğiyle....

Sevgiyle kalın BARIŞ LA kalın...

Barışşş hoş geldin :) geçen hafta performansın süperdi bu hafta da eminim en az o geceki kadar iyi olur herşey

Duyanlar duymayanlar Barış cumaları DNA Barda DNA Bar Kemancı orta katta gelin görün dinleyin inanın pişman olmayacaksınız:eek:))

evet geçen hafta çok güzel bir performans gösterdin Barış kardeş :) Bu akşam da öyle olacağına eminim :D Almanyadaki konser için de şimdiden başarılar dilerim (hoş senin pek ihtiyacın olmayacak ama adet yerini bulsun işte ;) )

hoş geldin sevgili barış :LOL: seni burada tekrar görmek çok iyi ya.her zaman bekleriz..senin haberlerini senden almak daha bi başka oluyor..almanya konserinde başarılar dilerim. :LOL:

Öncelikle sunu belirtmek istiyorum arkadaslar, ben barisin SESI ve SARKILARI sayesinde Rock müzik dinlemeye basladim, onun tarzi tam olarak ne bilmiyorum, fazlada anlamam zaten ama ne olursa olsun iyi oldugunu biliyorum. Hatta cok iyi.
Ilk Akademi ´Tr yarismasinda dinledigim an farketmistim zaten. Sirf yakisiklikikla bir yerlere gelinmiyor, ne yakisiklilar geldi gecti ama Baris Akarsu geldi ve gitmeyecek.Hayranlari onu birakmayacak. En tepeye cikacak. Ben Baris akarsuyu kimseyle kiyaslamiyorum, kimse kimse gibi olamaz. Herkesin kendi tarzi, kendi sesi var. Ve Baris Akarsu bir bütün olarak HARIKA bisey. Yüregi o kadar güzel ki, kalbi o kadar temizki ici kötülük dolu insanlar bunu farkedemezler. Görmek isteyenler ise görüyorlar zaten. Herseyi zamana birakiyoruz, baris iyi ve daha iyi olacak, herkes görecek, herkes bilecek ve bu sitede onun hakkinda kimse kötü seyler yazamayacak. Yazacak bisey bulamayacak.
Yarisma bittikten sonra, hersey bitti, kaset sözü yerine getirilmedi, Baris Akarsu herseyi kendisi yapti, kendisi ugrasti. Yani yarisma sayesinde diye birsey yok... O yarisma sayesinde kaset gec bile kaldi denilebilir.

Baris lütfen Avusturyaya da gel... Bizde burada bir yardim gecesi organize etsek gelirmisin???

Avusturyadan herkese kucak dolusu sevgiler

Barış her şey yolunda değil :twisted: Konya'da konser istiyoruz o güzel sesini çok özledik :(
Dna'daki performansını tahmin edebiliyorum keşke gelebilsem..
Ayrıca tebrik ediyorum Barışcım seni Almanya'da ki konser için..Başarılar sana..
Albümü sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

selam şimdiye kadar bu kişinin değişik zaman aralıklarında 3-4 konserine gittim arkadaşım çok sevdiği için evet gayet eğlenceli bir insan kişisi yani zaten şarkıların çoğu hepimizin seviği dinlediği eğlendiği parçalar bu gidişlerim sırasında gözlemlediğim bazı noktalar var bunlar

1 yıl önce programı nasılsa bir yıl sonra yine aynı ya insan hiç repartuar güncellemezmi? :roll:

yani iyi hoş orkestrayla çıkıyoda yarışmadan hatırladığım kadarıyla gitar çalıyordu yanılmıosam niye sahne programlarında bunu kullanmıyor bunu çok merak ediyorum

valla teyzeleri costuruyo ya helal dogrusu sasılası sey her gittigim konserinde teyzeler performanslarından hiçbişey kaybetmemişler hele biri var kafa falan sallıyo çok ilginç gidin görün derim yerinde :twisted: ama bunu eleştiri olarak algılamayın lütfen bence bu büyük bir başarı :idea: herkes bunu başaramaz

dedimya sahnesi gerçekten eğlenceli ama bazı yenilikler katması lazım yani yabancı olarak sadece it's my life yeterli değil kesinlikle ve repartuarında madem başkalarının parçalarını söylüyoki buda gayet doğal sadece bir albümü var o zaman güncellemesi şart bence

ve son olarak helal olsun valla bir tarafları kalkmamış gayet doğal birisi sürmesini biraz daha az sürse daha iyi olur bence ama olsun yakışıo valla :LOL:

bu teyzeler olayına biraz fazla takılınıyor sanırım. .şöyle söyleyebilirim 70 li yıllar rock müziğin en zirve yllarıydı.en büyük rock grupları o dönemlerde dünyayı salladı.deep purple,black sabbath,pink floyd,rolling stones v.s v.s..ve o yılların gençleri onları dinlerdi.....şimdi o gençler büyüdü ve günümüzün konserlerinin gençlerin tabiriyle teyzeleri oldu.neden garipseniyorki günümüzün gençleride ilerde teyze ve amca olarak gelecek dönemlerin rockçularını dinlemiyeceklermi??.yoksa köşelerinemi çekilecekler :LOL:

Geri