Barış Akarsu

valla ben dinledikçe daha cok sevmeye basladım bu adamı yakında fanı olcuam normalde daha sert dinlemeyi severim(ii rock sert olndır anlasılmasın) ama özellikle cem karacanın(erkin korayla birliket neredeyse tapacağım bir adamdır) ıslak ıslak ı bence cok cok basarılı yorumlamıs..umarım en ksıa zamanda bursada goruruz yine kendisine

Şu albüm çıksın gelcek işalla :) Geçen yıl 4 Nisan'da geldi,özledim valla yazık bize :cry: Ben gidebilsem hiç durmıcam ama gidemiyorum..Bigün gelecek Barış nerde konser veriyor ben orda ama şimdi elimden bir şey gelmiyor :LOL:

Barış Akarsu=Tek başına rock dünyasını ele alanlardan birisi yalnız.
su yarısma muhabbetine takılmasaydı kendi başına bi yerlere gelseydi çok daha muhteşem,el ile tutulur bi sanatcımız olacakdı.Yani bana yarışmalardan çıkanlar itici geliyor.Hazıra konmuş gibi bişey oluyor heralde.

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Barış Akarsu=Tek başına rock dünyasını ele alanlardan birisi yalnız.
su yarısma muhabbetine takılmasaydı kendi başına bi yerlere gelseydi çok daha muhteşem,el ile tutulur bi sanatcımız olacakdı.Yani bana yarışmalardan çıkanlar itici geliyor.Hazıra konmuş gibi bişey oluyor heralde.
yanılıyorsun arkadaşım...hazıra konmadı.bilakis tırnaklarıyla kazıyor..2.albüm çıktıktan sonra bütün önyargılarınızı bir yana bırakıp dinleyin.bu albümün her şeyiyle kendisi uğraşıyor. :LOL:

ya arkadaşlar barış akarsu'yu niye bu kadar rencide ettiniz ki..adamı seveni var işte...onun şarkılarını bende dinliyorum, aslında kötüdede sömlemio:)

barış bugün 1.5 saat hiç ara vermeden ..sertleşen müziğiyle izmiri salladı..
çok gelişmiş gerçekten enerjisi çok iyiydi..
kim ne derse dersin barış a sertlik yakışıyo...
böyle olmaya devam..

Geri