Mor ve Ötesi

Re: mor ve ötesi

ece783 demiş ki:
ben mor ve ötesine bayılıyorum

tüm grup üyelerini çok seviyorum hepsi çok sempatik özellikle harunu ayrı seviyorum ufak bir ayrıntı vargözlük ona çokyakışıyor ;)
:)

ne guzel boyle mesajlara rastlamiyorduk ... :roll: iyi veya kotu ama yapici olan elestiriler her grup her sanatci icin olmalidir yeter ki art niyet olmasin...

ki yillardir takip ederim dunki performanslari cok iyidi ...kotu oldugu zamanlar olmustur ...ama dun gercekten harikalardi...gozlukten , kiyafetten bahsetmiyorum performanslarindan bahsediyorum...

maksadim sana akil vermek degil ama forumda boyle mesajlar ve daha abartili yazilari gormek istemiyorum ...yanlis anlama ahkam kesmek gibi bir niyetim yok ...

dün gece çok iyiiydi yaa..ben tam osaatlerde uyuyakalmışım..birden 'bitermi sandııın?''denildiğini duydum ..ilahi güçler tarafından uyandırıldım galiba :roll: ..mvö izlemek keyifliydi :!:

heaven demiş ki:
peki arkadaşlar cenk ve erdem'in programı bu gece mi?

hayir cenk ve erdemi dün yayinladilar malesef....ben de kacirdim mvöyi...canli performansdan sonra azicik baktim ama nerden bilim ki onlar geliyor 8O ....icimde kendi kendime" mor ve ötesi burda cikarsa vallahi pes yani " dedim :roll: ...ve cikmislar

harun cenk'in arkadaşıymış cenk harunu aradı o arada mvö prova yapıyormuş cenk de gitti stüdyoya sonra mvö sevda çiçeğini çaldı o kadar başka bi şey olmadı

manga_mania_luna demiş ki:
bence çok iidi ama eski şarkılarını söylerken kimseden ses çıkmıyodu ...

işte dediğim gibi artık herkes konsere Cambaz,sevda çiçeği için gidiyo.Hangi eski hayranları kurtardı onları deme.Sabunlara gerek yok değilmi.Eski şarkılarınıda bilmelerine gerek yok.Onlara cambaz yetiyo değilmi

Biraz geç olucak ama Cuma günü olan Canlı Per. bence çok iyiydi.Bi seyircinin başta bi gazla herşeye katılıp eski şarkılara gelince öyle dikilmesine sinir oldum bi de Harun Tekin'in sesini pek beğenmedim ben...
Nedense artık mükemmel dediğim performanslarına rastlamıyorum...Sanırım beklentilerim arttı gruptan...

bende ızledım canlı performansı.ya adamlar ılk albumden bı parca soyledıler salonda hıc ses yok.herkes oraya yenı album ıcın gelmıs.sonradan gorme ınsanlar.delı edıyolar benı.madem sevdıgını soyluyorsun herseyıyle sev.sadece "cambaz" sarkısını dıll.oyle degılmı?

ya ben ne ınsanlar tanıyorum.adam tutuyo albumu alıyo ve sadece "cambaz" sarkısını dınlıyo.albumdekı baska hıc bır sarkının yuzune bıle bakmıyo.sonra gıdıyo konsere ben fanıyım dıye gezıyo etrafta.

Bir kaç şarkısını seviyorum bu gruun gerisini salla...

Canlı performansları berbat!Heleki Harun un vokali berbat özelliklede konserlerde...

Genç kızlarımız ihya etti bu grubu ama yolları açık olsun yinede ülkemizde rock müziğin gelişmesi için boyle grupların olması lazım..

dün Bursa'da yapılmış olan "dünya yalan söylüyor" isimli paneldeydim. konuşmacılardan biri de Harun Tekin'di. panel sonrası yanına gittim. ben söze neyle başlayacağımı düşünürken o bana sıcacık gülerek elini uzattı ve merhaba nasılsın diye sordu. ona söylediklerimi başka hiçbir şeyle ilgilenmeden ve gözlerimin içine bakarak dinledi. sürekli espriler yaptı ve yanımda korkarak getirdiğim(çünkü konusu yoğunlukla Irak savaşı ve 19 martta yapılacak miting olan bir panele gidiyordum) "şehir" albümünün kapağına büyük bir hevesle attı imzasını.
panel sırasında medya ile ilgili,okuduğu bir kitaptan bahsetti. medyanın aslında gözümüzde büyüttüğümüz kadar etkili olmadığını,medyanın bizi kullanmasının aksine bizim medyayı kullanabileceğimizden bahsetti. ve grup olarak medyada sık görünmelerinin de bundan ibaret olduğunu belirtti.(star ana haber bültenine çıkmamızın sebebi de buydu dedi panel sonrası) ben de eskiden beri grubu dinlediğimi fakat grubun son zamanlardaki aşırı popülaritesini ve medyada daha sık görünüyor olmasından rahatsızlık duymaya başladığım bir anda medyayı ne gözle gördüklerinin beni sevindirdiğini söyledim. zaten işin şöhret kısmıyla gerçekten ilgileniyor olsalardı o gün beni dinlemezdi,hatta duymazdı bile. oysa ben Harun'a bir şey söylemeye başladığım anda ne yapıyorsa yapsın ondan vazgeçiyor,yönünü bana çeviriyor ve gözümün içine bakarak beni dinliyordu. bu da şüphesiz söylediklerimi önemsediğinin göstergesiydi...grup ve özellikle Harun Tekin hakkında atıp tutanlara bir örnek vermek istedim...

grup elemanlarına burdan seslenmek istedim mail adreslerine manajer de dahil mail attım konser teklifinde bulunmak için ama ses yok ulaşamıyorum başka bana yardımcı olabilecek var mı?

eahtaa demiş ki:
soulatabyss demiş ki:
dün Bursa'da yapılmış olan "dünya yalan söylüyor" isimli paneldeydim. konuşmacılardan biri de Harun Tekin'di. panel sonrası yanına gittim. ben söze neyle başlayacağımı düşünürken o bana sıcacık gülerek elini uzattı ve merhaba nasılsın diye sordu. ona söylediklerimi başka hiçbir şeyle ilgilenmeden ve gözlerimin içine bakarak dinledi. sürekli espriler yaptı ve yanımda korkarak getirdiğim(çünkü konusu yoğunlukla Irak savaşı ve 19 martta yapılacak miting olan bir panele gidiyordum) "şehir" albümünün kapağına büyük bir hevesle attı imzasını.
panel sırasında medya ile ilgili,okuduğu bir kitaptan bahsetti. medyanın aslında gözümüzde büyüttüğümüz kadar etkili olmadığını,medyanın bizi kullanmasının aksine bizim medyayı kullanabileceğimizden bahsetti. ve grup olarak medyada sık görünmelerinin de bundan ibaret olduğunu belirtti.(star ana haber bültenine çıkmamızın sebebi de buydu dedi panel sonrası) ben de eskiden beri grubu dinlediğimi fakat grubun son zamanlardaki aşırı popülaritesini ve medyada daha sık görünüyor olmasından rahatsızlık duymaya başladığım bir anda medyayı ne gözle gördüklerinin beni sevindirdiğini söyledim. zaten işin şöhret kısmıyla gerçekten ilgileniyor olsalardı o gün beni dinlemezdi,hatta duymazdı bile. oysa ben Harun'a bir şey söylemeye başladığım anda ne yapıyorsa yapsın ondan vazgeçiyor,yönünü bana çeviriyor ve gözümün içine bakarak beni dinliyordu. bu da şüphesiz söylediklerimi önemsediğinin göstergesiydi...grup ve özellikle Harun Tekin hakkında atıp tutanlara bir örnek vermek istedim...
panel neredeydi??

aynı panel izmit'te de olmuştu..çok yararlı oldu demişti Harun..yani 25-30 kişi falan vardı daha fazla olsaydı iyi olmazdı dedi..Kerem K.'da vardı konuşulanlar çok anlamlı değinilen konular çok haklıydı..Fakat sonra biz verilen sözleri tutmuştuk sanırım tutarsız davranan da onlardı...(!)

Aynı paneli Küresel BAK'ın Ank. aktivistleri olarak biz organize etmeye çalışıyoruz Serkan'la da görüştük... henüz yer ve zaman belli değil... ama olacak yakın bir zamanda inşallah.....

Geri