Mor ve Ötesi

Düşüncene saygı duyuyorum ama bana göre coşturmak,performansın iyi olduğu anlamına gelmez,bu benim için böyledir.Tabii ki gerçekten sahnede duruşları ve davranışları iyi (bazen sakatlansalar da :D) ama gittiğim konserde harun tekin in ben böyle konser ne gördüm ne duydum demesi,bana hiç inandırıcı gelmedi doğrusu.anfi tiyatroda 100-200 kişi vardı ve hiç te iyi bir konser değildi mesela.
*harun iyi söyler ama bağırmak için kendini zorlamasa çok daha iyi olacak.

fulya_m_o_r demiş ki:
Ne kutlama ne kutlama..... Serkan beyin "merchandising"(!) kapsamındaki dahiane fikirlerinden biri daha herhalde.... :roll: zira kendisi ciddi ciddi yakında piyasaya Harun bebekleri sürmeyi düşünüyor.... ne hoş değil mi alır odamızın baş köşesine oturturuz artık......!!!!!
karnına basınca şarkı söyleyecek miymiş harun bebekleri :?:

bence bi gelisme ve ilerleme kaydeden bi grup, her cd leri bi digerinden daha güzel. ama bence bosver sarkilari en güzeli, bi klip cekseler feci olur ya, neden bu kadar az klip cekiyorlar anlamiyorum, okadar azmi paralari var, birileri birseyler yapsin ya????

bence de fazla klip çekmemeleri iyi her şarkıya bi klip çekilirse bi anlamı kalmaz ama bu albümden son bi klip fena olmaz hani. örneğin serseri veya yardım et olabilir

Serseri,klip için gerçekten harika olur.Hem senaryo bulmak için fazla kasmaslar.Serseri işte senaryo herkesin aklında canlandırabileceği birşey...

bence fena olmaz yanı neden dıye sorarsanız az clıp az ıs demek bence fazla clıp fazla ıs demek ben yerınde olsa mesela yaz yaz clıp cok mal clıptı bes para etmez yanı salak hareketler en guzel clıpte savda çiçeği

Az klip,az iş mi ?
Belki adam 1 yıl arayla 2 klip çıkarmak istiyor...O zaman her iki taraf ta memnun olur bu işe.

Mor & Ötesi,az klip çekip,bir yıl arayla iki klip çıkarsın,canımı yesin :D

...Veya Rafet El Roman'ın yaptığı gibi tam unutulmaya yüz tutmuşken,basitleşmişken,toplistlerde yerleri düşmüşken,bir volkan gibi patlamak için...

böyle bir şeye gerek kalmıycak çünkü mor ve ötesi hiç bir zaman unutulma raddesine kadar gelmycek ayrıca rafet el romanla mor ve ötesinin adı aynı yerde geçmemeli

arkadaşlar tartışmayın son klip büyük ihtimalle serseri'ye gelecek ama uyan ihtimalide var bunu önceki sayfalarda da konuşmuştuk daha belli bir şey yok ama büyük ihtimalle serseri yanlışım varsa düzeltin

Bence de Serseri.Eğer Uyan olursa da sahneyi tahmin edebiliyorum.Savaş...

Serseri'de de zaten belli,duvarlara yazılar yazan kişi falan olur herhalde ama Cambaz gibi bir kaçma sahnesi mutlaka olur diye düşünüyorum.

Klipleri tahmin etmek için,albümdeki kağıtta,liriklerin arkaplanındaki resimlere bakabiliriz.

hangi şarkıya çekecekleri fark etmez ama umarım yine iyi bir yönetmenle çalışırlar murad küçük tercihimdir şahsen her ne kadar popçularla da çalışsada şarkıların ruhunu iyi yansıttığını düşünüyorum

madden_da_third demiş ki:
dead_poet demiş ki:
fulya_m_o_r demiş ki:
Ne kutlama ne kutlama..... Serkan beyin "merchandising"(!) kapsamındaki dahiane fikirlerinden biri daha herhalde.... :roll: zira kendisi ciddi ciddi yakında piyasaya Harun bebekleri sürmeyi düşünüyor.... ne hoş değil mi alır odamızın baş köşesine oturturuz artık......!!!!!
karnına basınca şarkı söyleyecek miymiş harun bebekleri :?:
Hayır seyircilerin gözüne pet şişe atıp Peter Murphy ile yiyişecekmiş diye duydum ben...
bir kez sahıt oldum desem :LOL: boynuna yapışmıştı herıfın.

Geri