Mor ve Ötesi

Dün akşam katıldıgım bir okul gezisinin dönüşünde vapurda mor ve ötesinin içinde oldugu bir otobüsle karşılaştık.Tabi cıvık kız arkadaşlar çıglıklar içinde otobüsün etrafında dolaşmaya başladılar(vapura bindigimiz dakikadan inene dek!)orada her ne kadar ben de bu çığlıklar atan kızlardan pek haz etmesem de grubun yapması gereken en azından camdan uzanıp bir el sallamaktı..perdeleri kapatmayı tercih ettiler.Olayı uzaktan izleyen biri olarak(ki mor ve ötesini seven biri olarak)beklemedigim bir hareketti.Daha sonra grup elemanı Burak otobüsten indi ve yukarıda tek başına müzik dinliyodu,kızlar çullandı haliyle,o da koşarak uzaklaştı...Bir işin içine girdiyseler sonunun böyle olacagını bilmeleri gerekirdi,hayranlarından bile cekiniyolarsa...

selin demiş ki:
Dün akşam katıldıgım bir okul gezisinin dönüşünde vapurda mor ve ötesinin içinde oldugu bir otobüsle karşılaştık.Tabi cıvık kız arkadaşlar çıglıklar içinde otobüsün etrafında dolaşmaya başladılar(vapura bindigimiz dakikadan inene dek!)orada her ne kadar ben de bu çığlıklar atan kızlardan pek haz etmesem de grubun yapması gereken en azından camdan uzanıp bir el sallamaktı..perdeleri kapatmayı tercih ettiler.Olayı uzaktan izleyen biri olarak(ki mor ve ötesini seven biri olarak)beklemedigim bir hareketti.Daha sonra grup elemanı Burak otobüsten indi ve yukarıda tek başına müzik dinliyodu,kızlar çullandı haliyle,o da koşarak uzaklaştı...Bir işin içine girdiyseler sonunun böyle olacagını bilmeleri gerekirdi,hayranlarından bile cekiniyolarsa...

Ama okul arkadaşım selin niye böyle diyorsun anlamadım. Gruptan egemen geldi ve yatak kıyafetleri ile olduklarını, uyuyanların oldugunu ve aynı zamanda uygunsuz kıyafetli ama uyanık birkaçının önemli toplantı yaptığını anlattı pek güzel. Belki burak inebilir dedi ve oda indi. Ne saygısızlıklarını gördün ki. Resimde çektirdik.

jimmy_ demiş ki:
verenpisara - juomarahat dinleyin bakalım hangi şarkıyı çalmış çok sevdiğiniz mvö

Biraz araştırsan keske. Bahsettiğin grup kendi internet sitelerinde tarihcelerini anlatirken 2001 yılında calismalara baslayip juomarahat adli sarkiyi 2002 yilinda label ettik diyorlar. Benziyo dediğin şarkının gecmiş albumlerde de kullanılması planlanmış ilk ve 99 yılından beri hazır. O zaman o grup calmış şarkıyı. Ki bence hiç alakası yok o iki şarkının

rüya nın turkce versiyonunun herhangi bir kaydı elinde olan var mı ? en azından sozlerini biliyorsanız yazar mısınız ?

ilk albumden herhangi bir sarkının konser kaydı var mı bir de kimsede?

ya bisürü dedikodu çıkarıolar onlar hakkında harun gaymiş mor rengi gay rengiymiş mvö dinsizmiş....
meyveli ağacı taşlarlar diyorum ayrıca inançları da tercihleri de kendilerine sonuçta her koyun kendi bacağından asılır
bence çok başarılı bi grup daha mutlu olamam en sevdiğim şarkısı.(diğerlerine haksızlık olmasın :roll: )

yıllardır olan şarkıları şimdi revaşta.. ... . ve bunnarı yapanlarda mvö fanı olduğunu söyleyen arkadaşlar... .. .. neden daha önce dinlenilmiodu ya da bilinmiodu..... . bilinmeyebilri bu doğaldır fakat bunnarı yapanlar mvö fanları.... . . . ilginç .. .. . .. . . .

Geri