Mor ve Ötesi

RunRabbitRun iyi bi konuya deginmişsin haklısında ama ben morve ötesinin müziklerine bayılıyorum bu siyasi olaylarla eskiden ugrasmıyolardı ama şimdi baya takmış görünüyolar galiba amerikan rock gruplarını taklit ediyolar...

Amerika'da yasiyorum; gecen sene 10 sene sonra ilk defa Turkiye'ye geldim.
Amerika'da internet vasitasi ile Turk muzik piyasasini takip ediyordum, eski dostlarim, Teoman, Tibet Agirtan, Serdar Oztop'dan Turkiye'de ki durumdan haberdar oluyordum. Mor ve Otesi'nin "Dunya Yalan Soyluyor" albumu beni MFO'den beri en cok etkileyen Turkce album diyebilirim, esim de ki kendisi Amerikali ve sozleri anlamiyor ama muzige bayildi arabada devamli bu CD caliyor :) Gurur duydum arkadaslarimizin bu albumu ile.

RunRabbitRun demiş ki:
Bu adamlar RocknCoke'da görüldü :)
Nerde şimdi samimiyet. Barışarock söylemleri??? Hadi geçtik Coca Cola'nın bir kolu olan FAnta turnesini de :) Bu kadarı da ayıp sanırım.
çok haklısın.bu ne ya hem amerikaya gönderme şarkı fln yazıolar ama rock'n coke ta amerikann en baba markası cocacolann festiwalnde oluolr yada fantannkine katılıyolar.ben eskiden sewerdm bu grubu ama artık soğudum her yerde çalıyo şarkıları sıkıldım artık.tamam belki güzel ama sıktı beni.ayrıca son albümlerinide ünlü olalım die yaptklarını düşünüorm baktılr önceki albümleri satmadı hadi siyasal konulara girişelm dediler. ama güzel şarkıları da yok değil allahtan.

abi oda dogru da dün konserden sonra herkes dagılınca harunla foto cektirdim adam harbi cok sıcak kanlı ya tv de göründügü gibi diil.. kız olsaydım cıglık atardım :))

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız !Kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

akortsuz demiş ki:
bugün de şabnem ferah konserindeydiler, gecenin sürprizi :):):))

z :roll: ;) yaw bastan beri işte bunu anlatmaya calısız ben sahsen bastan beri naıl cıktıklarını ve nasıl piyasa olduklarını bildiğim için
son senelerde baya calısıolar ya

al işte sebo konserinede cıkmıslar ya
walla sebo baya gıcık olmustur ama artık cocukları cevirse...... :LOL: olmaz
kötü olur bu seferde
sen önceki gün saklıkentte konserini vermişsin ya senin konsrnde neyse
eyvallah

artık çelişkilerin grubu olduğu inkar edilemez..hele de harun efendi..
artık eskiler soğuyo,kimler kaldı geriye ki..tikileri de kaybolucak..çok üzücü bunu söylemek ama uyanınca üzülme gerçek bu işte tesadüfen yalnızsın..kendi istedi,biz mi dedik bu kadar piyasa ol,magazinlere çık,''ay bi sadece arkız'' de,ajdalara çık,4 klio çek hatta 5.yi de çekmeyi düşün,barışarock die bağır ama bi kere reklamını yapıp bi daha çıkma,bilmem kaç derece dön,eski ruhundan eser bırakma vs vs vs..say say bitmez..şarkılara laf yok tabi..zaten bi onlar kaldı bnm için..

RockOnly demiş ki:
artık çelişkilerin grubu olduğu inkar edilemez..hele de harun efendi..
artık eskiler soğuyo,kimler kaldı geriye ki..tikileri de kaybolucak..çok üzücü bunu söylemek ama uyanınca üzülme gerçek bu işte tesadüfen yalnızsın..kendi istedi,biz mi dedik bu kadar piyasa ol,magazinlere çık,''ay bi sadece arkız'' de,ajdalara çık,4 klio çek hatta 5.yi de çekmeyi düşün,barışarock die bağır ama bi kere reklamını yapıp bi daha çıkma,bilmem kaç derece dön,eski ruhundan eser bırakma vs vs vs..say say bitmez..şarkılara laf yok tabi..zaten bi onlar kaldı bnm için..
ya bu kadar güzel açıklayabilirdin eski mvo cuların halini.. artık dinleyesim gelmiyo ya nerde o eski sade topluluk nerde şimdi ki harun diye çığlık atan kesim.. dediğin gibi bi şarkılar kaldı artık ruh bitti 23,canlı yayın,beyaz,balıklar,ne,yalnız şarkı,sesizlik kim biliyo bu şarkıları şu anda mvo dinleyenlerden yazık derim artık başka bişey demem..

:)
bir internet sitesinde gördüm bunu buraya yazmak istedim bende aynen..

deniz akkaya,atv deki avrupa yakasının yazarı ve oyuncusu gülse birsel ile ’dishy’ dergisi için röpörtaj yaptı.fotoğraf çekimi için saçlarını siyaha boyatan gülse ile deniz in benzerliği şaşırttı.gülse, yanak ve dudaklarına botoks yaptırıp,burnunu ameliyat ettirirse deniz in modeli olacak.deniz yaratıcısı olduğu ’dishy’ in tutması için her şeyi yapıyor.son olarak ’mor ve ötesi’nin solisti harun tekin ile yatağa girip poz verdi.inşallah bu pozlar harun ile sevgilisi pelin batunun arasını bozmaz posta gazetesinin 2 inci sayfasında yer alıyor ...

ya adam ben sana ne diyeyim ki artık..yoldan çıkmışsın sen..

maruka demiş ki:
kayıtlarda güzel ama canlı performanslarda harun tekin in sesini hiç beğenmiyorum bence pekte iyi bir vokal değil kendisi ama genel olarak bakıldığında mor ve ötesi gayet iyi bir grup

bana mı öle geldi bilmiyorum ama adana konserinde sesi kayıttakine benziodu.bazı yerlerde "tamam sesi detone olacak" fln dedik ama adam bi yerlerini yırttı yine de detone olmadı.ve bence eğlenceli bi konserdi.keremin doğum gününü kutladık fln.ama konserde en sinir olduğum şey tiki kızların "CAMBAZ" die bağırmasıydı.oysa ki ben eski şarkılarını çalmalarını isterdim.ama olmadı işte.....!?

Geri