Mor ve Ötesi

mesajları alamayan kitlenin çokluğu ortada..

rezillik bir durum tabi bu,ama elden gelende birşey yok.

herneyse,konumuz tekrardan yeni albüm..

Mayıs..

"sen varsın" zaten "Bülent Ortaçgil için söylenmiş şarkılar - Şarkılar Bir Oyundur" adlı albümde mevcut.. Yeniden albüme koymaları ilginç..

aysu_ demiş ki:
"sen varsın" zaten "Bülent Ortaçgil için söylenmiş şarkılar - Şarkılar Bir Oyundur" adlı albümde mevcut.. Yeniden albüme koymaları ilginç..
bncede ilginç..bide ÇOCUKLAR VE HAYVANLAR adlı şarkıyıda yeniden düzenliyorlarmış.bgn yapılan futbol turnuvasında(mvo yarkan g. ve ozan arasında :p ) kerem kabadayı & KEREM ÖZYEÐEN :) turnuva birincisi,burak & harun ikilisi ikinci,tarkan g. & ozan tügen ikilisi turnuva sonuncusu olmuşlar. :D YAŞASIN KEREM! ama yeni albüm süper olcak buna eminim!

bence mor ve ötesi grubunun canlı performansına diyecek yok ve kesinlikle izlemeye değer. konserleri tek kelimöeyle çok ii geçiyo ancak bu gruba bir türlü ısınamadım. özellikle albümlerini açıp dinlediğim söylenemez. kısacası canlı performansları ok ama albümlerini açıp dinlemek bana göre değil...

Mor ve Ötesinin ne zaman yeni albümü cikacak yaaaa, Bence Konserleri ve Albümleri cok ii ama en cok hosuma giden sarki "Bosver" di, Stuttgarta geldiklerinde Konserine gidmistim ve esas ii lerdi bide Almanca ögrenmisler sasirirsiniz vallah baya ii ler sözüm yok onlara karsi, ama bekliorum yeni albümlerini...

ben mor ve ötesi bloguna üye olayım dedim ama mesajlar ya gelmiyor ya sabahın köründe geliyor. düzeltin diye egemen özcana mail attım tüm görev ve sıfatlarımdan ayrılmış bulunuyorum diye bir cevap geldi. serkan fidandan sonra egemen özcan. artık mailimize bile cevap vermezler.

isabella demiş ki:
ben mor ve ötesi bloguna üye olayım dedim ama mesajlar ya gelmiyor ya sabahın köründe geliyor. düzeltin diye egemen özcana mail attım tüm görev ve sıfatlarımdan ayrılmış bulunuyorum diye bir cevap geldi. serkan fidandan sonra egemen özcan. artık mailimize bile cevap vermezler.

evet haklısın egemen özcan grupla olan beraberliğini ayırmış durumda...zaten http://www.egemenozcan.com resmi sayfasında da açıklama yapmış...

neden bu ayrılıklar ben de merak ediyorum şahsen....!!!

çok iyi bi grup ben onları canbaz şarkısıyla sevdim ama artık tüm şarkıları çok güzel geliyor cidden kaliteli bi grup

Yönetici Uyarısı: Mesajınız düzeltilmiştir. Lütfen yazım ve forum kurallarına uyunuz.

Geri