Mor ve Ötesi

evet benim eski sevgilim :evil:

ya bırakın bu işleri gay'se gay sizene ne farkeder. brian molko gay die placebo dinlemeyelim mi ya da farklı gözlerle mi bakalım adama ? bu insanlar müzisyen insanlar işleri müziklerini icra etmek sana bana düşense bunu dinleyip beğenip beğenmemek.kişilerin özel hayatlarıyla ilgilenmek bir acizliğin ürünü... bu sorun burada daha önce kaç defa tartışıldı bilemem. neden yeni üyeler başlığın geçmişilerini okumadan birşeyler yazıcam birilerine b.k atıcam die damdan düşer gibi post atarlar ki...

neyse önemli olan müzik cinsel tercihler ya da özel hayat değil...

evet benim eski sevgilim :evil:

ya bırakın bu işleri gay'se gay size ne...ne farkeder ? brian molko gay die placebo dinlemeyelim mi ya da farklı gözlerle mi bakalım adama ? bu insanlar müzisyen insanlar işleri müziklerini icra etmek sana bana düşense bunu dinleyip beğenip beğenmemek.kişilerin özel hayatlarıyla ilgilenmek bir acizliğin ürünü... bu sorun burada daha önce kaç defa tartışıldı bilemem. neden yeni üyeler başlığın geçmişilerini okumadan birşeyler yazıcam birilerine b.k atıcam die damdan düşer gibi post atarlar ki...

neyse önemli olan müzik cinsel tercihler ya da özel hayat değil...

hatta özlem tekinle harun tekin kuzenmiş, bilmiyo muydunuz? kerim tekin de bunların dayılarıymış!
ayrıca blue jean ortak poster çekiminde harun ceza'nın kucağına oturmak istemiş!
kerem k. ve harun lolipopmuş, bunlar beraberlermiş!
harun 'ataist (ateist bile değil, ataist)' miş, cambazı allaha "küfretmek" için yazmış!
harun cambazı Atatürk'e küfretmek için yazmış!

başka dedikodu bilen varsa paylaşalım arkadaşlar, ben bunları yazarken yeterince gülüyorum (hayır gay ya da ateist olmalarının benim için hiçbir sakıncası yok. yorumlar komik sadece:D atatürk'e küfür kısmında kopmuştum ben :D)...

mor ve ötesi her zaman ve her yerde hiç sıkılmadan dinleyeceğim tek grup.sözleriyle ve müzikleriyle çok kaliteliler hep böyle kalmalarını isterim.sizi seviyorum.

Hepimiz hepinize dokunduk
Korkunç kokular çıktı üstümüzden
Elimize yüzümüze bulaştı hepsi
Deliler gibi saklandık hem de güçsüz kalıp yaşlandık
Hem de tertemiz bulandık pisliğe

Niye?

Sonsuz acılara boğulduk
Öldük işte en sonunda
Ne yazık boş kalan hiçbir yer yok
Elimiz elinize dokundu
Gözler silindi yüzlerden
Ne yazık ki farkeden bir şey yok

Niye?

Onlara kızmayın
Onlar farkında değil

ben de "pis" ve "canlı yayın" ın yazıldığını duydum.

gördüm ben gördüm ben gördüm sen gitmeden önceki son sesini
gördüm ben gördüm uyumadan söyledim ki kendime
bu sözcükler var sadece elimde benim elimde
git bunlardan kurtul mümkünse git ağla bir başka yüzle
yeter dedim içimdeki sahte işkence sesine
senin için ve sadece senindi anım
sorma lütfen sorma bana ne kadar içtensin diye
haykırdıkça gözlerinle utanırım olmaya
bir sen vardın ben vardım biz vardık her birimiz vardık
biz mi seçtik mahvolmayı, yokolmayı böyle
anlamsız sözcükler gündem dışı sözler gerekmez şimdi
biri bilmeli biri görmeli olup biteni
eksik kaldı kapalı anlatımlarım artık
biri gitmeli zehir birer birer alır
alır düşleri alır gerçekleri alır her şeyi
ve sizler ve onlar ve ötekiler hiç hissetmez mi
canlı yayındaki yitmeyi

bu arada mor ve ötesi ile ilgili farklı bi haber daha..

mor ve ötesi "1945"i yorumluyor!
Grup, Onno Tunç adına yaratılan bir anma projesinde yer almak üzere söz ve bestesi Tunç'a ait olan ve Sezen Aksu'nun yorumuyla bilinen "1945" şarkısını kaydediyor. Tüm geliri ülkemizde müzik eğitimine yönelik bir projeye bağışlanacak olan albümün Eylül ayında çıkması planlanıyor.

pure_evil demiş ki:
complex275 demiş ki:
egexxxx demiş ki:
kördüğüm gerçekten çok güzel olmuş dinledikçe dinleyesi geliyor insanın...
aynen yaa. mukemmel

durdum durdum kendime güzel bir ağ ordum, kimse bilmez kimse bilmez, bu bir kordugum,

Zaman yok mekan yok hiçbirsey yok. yaralı bir melek var ERİYOR

o kısım eriyor mu?
ben "yaralı bir melek var eli yok" diye anlamıştım... :?

ben de önce 'eriyor' diye anlamıştım ama bir arkadaşım "hayır, orda 'evi yok' diyor" deyince ben de evi yok tur diye düşündüm. eriyor değil, yok lu bişey olması lazım.

Geri