Mor ve Ötesi

bundan şikayet etmedim :) son albümden çok memnunum ama daha farkıl olabilirdi. konserlerde gerçekten eski albümlere daha fazla yer vermeleri lazım. dys nin tamamını çalmayıversinler, ne yani...

maillere bile cevap vermeyen pek sevgili grup üyelerimizin bu sitemi ciddiye alacağını da sanmıyorum pek :) derin esmer i de konuk etsinler konserlere mesela bir çelişki, özgürlük çalıversinler... hatta çift vokalli pis (bayılıyorum o şarkıya). derin esmere noldu sahi?

nehirmavi demiş ki:
maillere bile cevap vermeyen pek sevgili grup üyelerimizin bu sitemi ciddiye alacağını da sanmıyorum pek :) derin esmer i de konuk etsinler konserlere mesela bir çelişki, özgürlük çalıversinler... hatta çift vokalli pis (bayılıyorum o şarkıya). derin esmere noldu sahi?

pis şarkısını bende çok seviyorum(hepimiz, hepimize dokunduk, korkunç kokular çıktı üstümüzden...), bende bırak zaman aksın, şehir albümlerinde şarkı okumalarını isterim.. mesela eski elemanlar gelse! eski albümlerden çalsalar...

derin esmer helan daha maillere cevap vermekte ve albümün akıbetinden şüphe etmeyin demekte yaşıyor ama ses çıkmıyor

mor ve ötesi maalesef seyirciyi konserlerde ayakta canlı tutmak için son albümlerden çalıyor onlar çok daha hızlı ve herkesin bildiği parçalar içeriyor tabi
mesela ben bırakmazlar yakamı ve boşver i çok severim ama bir çalsalar söyleyecek 10 kişi çıkar mı acaba?

-berbay, yalnız şarkı'yı en azından çalıyorlar konserlerde. biz pis, boşver, canlı yayın, hayat, uyku, (imkansız ama) çelişki, sabahın köründe istiyoruz :) hatta 'bir'...
-gürültü,sırf bilinmiyor herkes tarafından diye çalmamaları gerçekten doğru değil ya... onlar bilmesin biz eşlik ederiz, nedir yani. hareketsiz şarkılar da çalsınlar (küçük sevgilimden bahsetmiyorum burada), tüm şarkılarda kopulacak zıplanacak diye bir şey yok. (bunları sana karşılık olsun diye falan yazmadım yanlış anlama :)) eski şarkılardan sıkılan gitsin madem konserden, bize ne :D
derin esmer e de yeni mail attım cevabı geldi, albüm çalışmaları devam ediyormuş. ne zaman çıkacağı vs hakkında hiçbir şey yazmadı.

bu akşam ki akustik performasını heyecanla beklediğim grup arada röportaj da varmış akustik bu şarkılara pek yakışmış gibi durdu reklamlardan
bir de tabi yıllar sonra söylenen gece yi dinleme şansımız var :D

ben gece de söylendi sanıyordum akustikde ya vermediler ya da yanlış bilgi aldım ama gerçekten bayıldım
tv ye yapıştım resmen hayat ı çaldılar bir i çaldılar gül kendine albümünü çok severim o şarkılara nasılda yakışmış
harun tekin bizi çıplak halimizle gördünüz normalde çok elektrikli ve gürültülüyüzdür dedi ... evet doğru bayağ sakin kalıyordu ama bir derdim var ı sadece 2 gitarla dinlemek gerçekten çok güzeldi bunları şöyle bir DVD ile verseler ahh ne güzel olur...

Geri