Mor ve Ötesi

yeter uleynnnnnn demek istiyorum 8)

» RAKUN ailesi Zeytinli'de! Mayıs ayındaki Yıldız Teknik Üniversitesi konserinden sonra ilk defa Gren, Sakin ve mor ve ötesi olarak tüm Rakun grupları birlikte bir festivalde yer alıyor: Zeytinli Rock Festivali
morveotesi.com dan

"Ayıp Olmaz Mı?" videosunda gecikme! Haziran ayından beri anons edilmekte olan "Ayıp Olmaz Mı?" video klibinin çıkışı, post-prodüksiyonunun son aşamalarında yönetmeninin geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hastaneye yatması dolayısıyla ağustos sonlarına ertelenmiş bulunuyor. Elde olmayan bu gecikme için özür dileriz. Klibin yayına girmesi için bizlerin de sizler kadar sabırsız ve heyecanlı olduğumuzu bilmenizi isteriz.
morveotesi.com

27 temmuz cuma günü saaat 20:00 de dream tv de patlican konserlerinin istanbul ayağı gösterilecek.programda mor ve ötesi,çilekeş,malt,göksel ve özlem tekin konserleri ve röportajları gösterilecek.

şimdi ben yazacaktım :D ayrıntılı bilgileri
www.morveotesi.com ve www.morveotesifan.com dan alabilirsiniz

çeşme ve denizlide yaş sınırı yok gerisinde 18 yaş sınırı var

» RAKUN heyecanla duyurur: mor ve ötesi EGE TURNESİ 2007 başlıyor! mor ve ötesi iki senelik bir aradan sonra tekrar bir Ege turnesine çıkıyor, bu sefer Sakin ve Gren' i de konserlerin ön grubu olarak misafir ediyor. Bu ayrıcalıklı turneyi mutlaka yakalamanızı tavsiye ediyoruz.

ya adanaya da gelsinler artık patlican konserlerinin adana ayağının tarihi ne zaman ki?
bu arada converse all stars konserine çıkacak diye mvö ye tepki veriliyor ama mtv lansmanına çıktıklarında da aynı soru sorulmuştu birçok programda sırf mvö yü akıllarınca ters köşe yapmak için sordukları gibi
rnc a çıkmıyorsunuz mtv lansmanına katılıyorsunuz ikisi de amerika kaynaklı değil mi bunlar çelişmez mi diye ve mor ve ötesi üyeleri de çok güzel cevap verdi
'' mvö amerikan karşıtı demek çok çiğ bir anlayış bir bushun politikasına,savaşa karşıyız.ayrıca fanta meselesine gelince bu turneye çıkılacağı rnc dan ve festivalle ilgili olaylar ortaya çıkmadan önce belirlenmişti''diye
bence sürekli hata aranması doğru birşey değil onlar söylediklerinin ve dediklerinin hala ilk günkü gibi arkasındalar.onlar tüm amerikanların karşısında değiller savaş destekçilerinin karşısındalar gene mvö üyelerinin de dediği gibi tüm amerikanlar savaş yanlısı değil ki onları aynı kefeye koymak çok yanlış sonuçta amerikan halknın içerisinde de savaş karşıtı birçok insan var
ben bu yüzden tepkileri anlamsız buluyorum piyasa oldular laflarına da katılmıyorum popüler olmaları beğenilmeleri kötü mü tabi ben de gıcık oluyorum popülerr birkaç şarkısını bilip sonra da ben mvö ye tapıyorum filan diyenlere ama dinleyicilerini seçme gibi bir hakları yok onların vermek istedikleri mesajlar nasıl kaliteli bir grup oldukları şarkılarının sözlerinde saklı ve gerçek mvö dinleyicileri de bunu en iyi şekilde anlıyorlar

hmm 2007 içinde adanaya geleceklerini biliyorum ama tarihi belli olsa süper olurdu(patlican konserleri adana ayağı için gelecekler nasılsa)

evet ben de ona baktım yazmıor devam edecekleri ama etmeyecekleri de yazmıyor henüz :D adanaya neredeyse 1 senedir gelmemiş olmaları gelecek olmalarını tetikleyebilir ama avrupa turnesinden sonra yeni albüm için çalışmaya girecek olmaları patlican konserlerine devam etmemelerine de neden olabilir valla karışık bir durum ama umarım gelir gelmeleri lazım gelsinlerrr :D

flyer2638253.jpg

Elysfest 2007
tarih : 08 Eylül Cumartesi, (13:00 - 02:00)
mekan : Solar Beach

14:00 - Murat BOZ
15:40 - Dj Hüseyin KARADAYI
17:15 - Nil KARAİBRAHİMGİL
18:50 - Ege ÇUBUKÇU
20:25 - Hande YENER
22:00 - mor ve ötesi
23:35 - Duman

Ayakta: 50 YTL
Sahne Önü: 100 YTL
VIP Lounge: 150 YTL
http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HELZ1