Mor ve Ötesi

bir derdim varda en ii beste ödülü aldi sanirim..

neyse gelmis gecmis olsun..konusulmaya degmez bence..ama ciktilar aldilar nie yaptilar demekte yanlis..sorgun olayInda yine rockIn amacina uygun hareket ettiler bence..

bi de o uyuz h.avsara 2 kez kapak yapmalari super hosuma giden bi durum =)

türkiyede yapılmış en iyi türkçe rock albümüne imza attılar.eh artıkalsınlar bütün ödülleri.diğer gruplar kalite olarak mvö nün yanına bile yaklaşamaz.ki ben mvö ni dinleyen bir insan değilim ama yiğidi öldür hakkını yeme.

pudding demiş ki:
kral tv den ödülü aldIlar..harunun ormanlarla ilgili konusma yapmasi.ayrica enstrümansiz banada cok sacma gelen o playback olayina girmemeleri beni cok mutlu etti..beklediim gibiydiler=)

Evet saçma sapan playback olayına girmemesi Sorgun Ormanlarına değinmesi çok iyiydi ve dün gece ödülü gerçekten tek hakedenlerdi bence şayet onlar almasaydı ödüllerin halk oylamasıyla olduğuna dair olan inancım tamamen yok olacaktı..

bence o ödülün bin kat daha iisini hak ediyolardı.harunun son zamanlarda aktüel dergisinde yer verdiii bi konuydu ztn sorgun ormanı.konuşmazsa olmazdı.ama ödülü almaya gelmelerine şaşırdım doğrusu.....

Ödül almalarına gerçekten sevindim özellikle Harun'un sorguna dikkat çekmesi gerçekten güzeldi.ama en favorim canlı söylemek konusunda verdikleri tepkiydi çok doğru ve akıllıca bir davranıştı takdir ettim.

Abi ödül "KHRAL TV MÜZİK ÖDÜLLERİ"nden... Ezik bir olay, niye büyüttünüz ki? :LOL: Yani kazanan ben olsaydım sadece karı kız izlemeye giderdim herhalde :p Manga'nın almaması tek sevindirici olay... :twisted:

entity5 demiş ki:
Abi ödül "KHRAL TV MÜZİK ÖDÜLLERİ"nden... Ezik bir olay, niye büyüttünüz ki? :LOL: Yani kazanan ben olsaydım sadece karı kız izlemeye giderdim herhalde :p Manga'nın almaması tek sevindirici olay... :twisted:
Katılıyorum tebrikler 8) ama bu kadar büyütmeyin :!:

Ödül almalaı güzeldi. Salonda Cambaz yankılandığında "size olan saygımızdan" diye başlayan konuşma oradaki birçok kişiye - moda deyimle - 'KAPAK' olmuştur heralde.

Tasiyici_Cats demiş ki:
türkiyede yapılmış en iyi türkçe rock albümüne imza attılar.eh artıkalsınlar bütün ödülleri.diğer gruplar kalite olarak mvö nün yanına bile yaklaşamaz.ki ben mvö ni dinleyen bir insan değilim ama yiğidi öldür hakkını yeme.
sana dicek hiç bişey bulamıyorum...... ... türkiyede yapılan en iyi albüm ha... ... .. devam et.. ... ne diyim...... ..

Bu yarismada en iyilere degil ama en populerlere en cok televizyonlarda cikanlara oduller veriliyor....
En cok tv ye cikip ve en cok goz ununde bulunanlar en iyiler degil ama, bunuda biliyodur bir cok kisi... bilinmeyen taninmayan nekadar harika muzisyenelr var... Ama simdi kral tv onlara odul veremez.. Kral tvnin olaya maddi yonden bakmasi gerekiyor...

Ferry demiş ki:
Bu yarismada en iyilere degil ama en populerlere en cok televizyonlarda cikanlara oduller veriliyor....
En cok tv ye cikip ve en cok goz ununde bulunanlar en iyiler degil ama, bunuda biliyodur bir cok kisi... bilinmeyen taninmayan nekadar harika muzisyenelr var... Ama simdi kral tv onlara odul veremez.. Kral tvnin olaya maddi yonden bakmasi gerekiyor...
bende bunu demek istedim fakat açıklasam bile anlaşılmayacağından dolayı yazmaya gerek duymadım.. ... .. . malum burdakilerin durumu... . . nese.. ..

Geri