Altısekiz (Rock) - Ankara

Tam olarak ne konuşmamızı istersin.
Yani arada bir de olsa böyle tatlı atışmalar oluyo insanların ağzı torba değil ki büzesin.
Evet özel sohbetler olmasın...

batu_han demiş ki:
tm demiş ki:
morn kardeşim bu nick te bir o eksik:) saygılar...
abi süpersin ya.. ehueheueee.. çok eğlendim :D:D
altısekizi bütün ankaranın beğenmesi gerekmiyo.beğenmeyenlerin de burada çıkıp beğenmediklerini sölemesi çok normal..ama ''tm'' nicki arkadaşın sanki üzerine vazifeymiş gibi yorum yapan arkadaşın nicki ile dalga geçmesi çok ilginç..acaba ''altısekizi seviyorum''deseydi yine ''nickinde ''o''harfi eksik'' dermiydi çok merak ediyorum..işin daha ilginci başka bi grubun gitaristinin bu yoruma çok eğlenmesi....

altısekiz

benim nickimde güzel dimi :D
ama ne eksik bilmiyorum.
hem yok morn mudur nedir işte o arkadaş hakkında konuşan insanlar için avukat muamelesi gören arkadaşımıza laf sokuyorlar hem de keni fiillerinin ne anlama geldiğini farketmiyorlar. 8O
enteresan anlamıyorum :p

neyse biz müzik yapmaya devam edelim en iyisi.
değilmi arkadaşlar. :zipla

bunlar boş işler.
hede hödö yani.

aynı bugün sahnedeyken gözünün içine baktığımız ve biz yokken atıp tutmayı bilen bazı insanların yaptıkları gibi.

anlayan anladı 8)

Evet haklısın SOULGUARD.
altısekiz'i seviyorum deseydi harf eksikliği dikkatimi çekmeyecekti.
Sanırım sen altısekiz'i hiç dinlemedin ve grup elemanlarından hiçbirini tanımıyosun...
altısekiz'i bir defa dinlemiş hiç kimse altısekiz hakkında böyle bir yorum yapmaz...

Bu arada senin Nick'in ne demek:)

Samedcim bu arada senin nick inde tek eksik olan şey SAÇ:)

Video kayıtlarında sevgili eren kömürlü de çıkmış çok güzel bi enstantane olmuş :) ama çarşamba seni göremedik eren bi uğrasaydın yanımıza...

Geri