Altısekiz (Rock) - Ankara

ylba.jpg

Bülent abi,gürkan,samed,sener tüm altısekiz'e yeni yılın saglık ve başarı getirmesini diliyorum!!!umarım daha nice uzun yıllar sizleri tanıdıgım bu 2005 yılı gibi başarılı ve uzun soluklu gecer!!!
Mutlu yıllar altısekiz ;)

Bu arada yara bantları ile destek veren dostlara teşekkürler... Kendimi iyi hissettim... ve geçti yaralar artık...

Bi de baraka fotoları için Limon a teşekkürler , şirin ve güzel fotolar olmuş

en yakında web sitemizi de açıcam artık bir sürü içerik birikti haberiniz ola....

Semih sen bitanesin ve bütün U.P.O elemanları hepinizin ayrı ayrı yeni yılını kutluyorum.

Herzaman söylediğim gibi benim en favori grubum fun'ı olduğum grup sizlerden çok şeyler bekliyorum.

Yeni yılda hepinize bol müzik ve sahneli ve besteli günler dakikalar diliyorum.

Saygılar...

Bülent abi cok saol destegin için. Insallah her grubun senin gibi destek veren bi abisi olur. Gercekten en büyük destegi hep senden görüyoruz ve bu yuzden kendimizi sana da sorumlu hissediyoruz. (cok duygulandik abi harbiden :) ) Bizde U.P.O olarak Bülent abi senin, Gürkan abinin, Samed'in ve Sener'in yeni yilini kutluyoruz.
Nice -3 derece konserlerine.......

Vay Ferhat kardeşim ne kadar uzun zaman oldu çocuk bile büyümüştür:)

Çok sevgiler saygılar bütün GREEN elemanlarına.

hepinizin yeni yılının perfect geçmesi dileğiyle:)

Bobuz demiş ki:
Semih sen bitanesin ve bütün U.P.O elemanları hepinizin ayrı ayrı yeni yılını kutluyorum.

Herzaman söylediğim gibi benim en favori grubum fun'ı olduğum grup sizlerden çok şeyler bekliyorum.

Yeni yılda hepinize bol müzik ve sahneli ve besteli günler dakikalar diliyorum.

Saygılar...

bülent abicim benim
sen de bitanesin.saolasın abi.bize güvenenlerin yüzünü kara çıkartmayacağız.seninkini de çıkartmayız abi merak etme:)biz de altısekiz fun'ıyız biliyon dimi abi?
abi senin,gürkan abinin,şener abinin ve samedin yeni yılını kutluyorum.inşallah yeni yıla girerken biz de orada olucaz.
altısekize başarılar.inşallah daha da soğuk konserlere çıkarız beraber:)

not:bu arada benden garaja giriş parası almazlar herhalde dimi??

altısekiz

ben biraz geç dileklerimi dile getirecem diyecem ama zannedersem 2006ya yaklaşık 19 saat kaldı :)

U.P.O grubu elemanları sözüm size
yıllarca uzaylıyı bir öcü gibi gösterdin
ama unutma uzaylıda olsa insan insandır diyorum
ve sizinde yeni yılınızı kutluyorum.

ferhatcıım senin ve bütün green elemanlarının (ayrıca bülentden öğrendiğim kadarıyla ufaklığın) yeni yılını kutluyorum.

sevgili dem grubu üyeleri muhtemelen abutacaz bugün gece ama hadi bakalım diyorum ve beraber kutlayacağımız yılbaşını şimdiden ben kutluyorum.sizede mutlu yıllar.

can kardeşim okumadım eğer yazdıysan ama yılbaşında zanneersem beraber olamayacağız.sanada ayrılsakta beraberiz diyorum bide yeni yılını kutluyorum sanana başka bişeydemiyorum.haa bide porçözlü günler.:)

mevlütcüüm seninde yeni yılını kutlarım ayrıca geniş düşünceli ve yenilikçi dünyanda hep beraber olmakdileğiyle derim.

ulan yazmaya kalksak heralde sülaleyi yazacaz müzik tayfası olarak :!

her neyse...yeni yıl işte insan bişiler yapmakistiyor.
sanki farklı bir gün bizim için.

son olarak sevgili grubum altısekiz in yeni yılını kutluyorum.onlar benim herşeyim biliyorsunuz.hayır duygusal yazmaya başlamayacam anlam bütünlüğü bozuluyoçünkü:) gürkan anladın sen.
grubuma da sonsuz saygınlık düzeyli hayat akıllı hayat mutlu hayat aşk dolu anlayış dolu keyif dolu ve hepsinden önemlisi müzik dolu yıllar diliyorum.zannedersem biz biz olduğumuz sürece hep biz olucaz.buda bize bizi getirecek.aynı bizim yaptığımız ve bizi biz yapan müziğin bize kattıkları ve bizimle olan ilişkisi gibi her zaman biyerlerinden bişeyler çıkan altısekiz elemanlarına bize beni dahil ettikleri için sonsuza kadar teşekkür edeceğim.
bunu duygusal veya daha önceden yazılmış bir yazı olarak algılamayın.o yüzden bi dahaokuyun.

herkese müzik dolu yıllar diliyorum.

herkesin yeni yılı kutlu olsun.

ne içirdiniz lan bana..... :)

yeniyilweb2113db.jpg

Arkadaşlar bu gece Garage Rock Bar yeni yıl süprizlerinden sadece biri olan ; girişte alıcagınız biletle 3 adet Nokia marka cep telefonunu kazanma şansı veriyor

bu gece Dem,fe-mail,altısekiz le hem eglenicez hemde yeni yeni süprizlerle karşı karşıya olucaz

Geri