Altısekiz (Rock) - Ankara

ALtısekiz @ EskişehirHayal Samet naapıo ??

dsc0055dp4.jpg

shener demiş ki:
maymun ettin bea:(
yinede diğerlerini koymadııın için saol:)

maymun etmek derken 8) aslına bakarsan daha neler var elimde ama resim karesine zorla soktuğun o masum insanları deşifre etmek istemedim.malum meslek etiği önemli bi kavram. :twisted:

Amanın nolmuş burda böyle :D Fotolar havada uçuşmuş kaç gündür giremiyorduk. Neyse geç oldu ama biz dün gece Melek'te çaldık :D Bu akşam sanırım Garage'da olacağız. Bu arada bundan sonra her salı ve cumartesi Melek bizi bekler kesinleşmişken söyleyelim :D

Korkuyorum Şener bi gün mikrofon sehpasıyla striptiz yapmaya başlayacak diye :D

Neyse neyse görüşmek üzere...

Bakın Altısekiz tayfası yazdığım şeylere cevap alamıyorum bunu önceden de konuşmuktuk ayıp ama artık yaa last kiss diyorum çalarlar tabi niye çalmasınlar diyorum

rchp gecesi iptal mi oluyomuş ne oluomuş alla alla dedikodular dizboyu valla :)))))))))))))))

BandRoll demiş ki:
Korkuyorum Şener bi gün mikrofon sehpasıyla striptiz yapmaya başlayacak diye :D

Bence korkmak için geç kalmışsın Bandroll.Striptiz yapmak için pek bişeye ihtiyaç duyuyormuşa benzemiyor kendisi..Her an herşey olabilirrrr :twisted:

altısekiz

arkadaşlar isim samed şeklinde yazılıyor haberiniz olsun sinir etmeyin adamı...

bu arada projem gizlidir her an çalabilirler hesaabı...
bide türkçeyi katlediyormuşuz...önce yattığı yere baksın derim...

kolay gelsin..

haa bide red hot gecesi iptal olmadı tamam last kiss çalarız...ulan ne bitmez pearljammiş ya. :)

ulan yararım hepininizi o çayna da benim grupta benim striptiz yapan basscı kakası gelmiş vokal de benim ( seyyfo sende benimsin e bide sevgilim var). red hot da var bu arada gelin dinleyin işte.

dağılın lan hasta etmeyin adamı.

bu arada katledilmiş türkçe de benim. yerim hepinizi

sağlıcakla kalın dellendirmeyin beni.

yakında daha ciddi şeylerle beraber olmak üzere

DAÐILIN LEEEEEYN!

niye bagrıosun ki sen simdi merak ettiysek günahımız neki cok kaba olabiliosun bazen kızabiliorum.ama yine Altısekiz 23kasım perşembe Eskişehir Hayal'de red hot trbute night La.öperim hepinizi

Geri