Altısekiz (Rock) - Ankara

sevgili altısekiz 2007inizi de bayramınızı da kutluyoruz abes olaraktan en cici dileklerimizle :D uzun süredir gelemiyoz, özledik en yakın zamanda görüşmek üzere

mutlu yıllar, iyi bayramlar her şeyden önce :)
bi şeyler duydum Seyfi' den sağlam yerden duyduğuma göre doğru sanırım...
umarım sorunlar düzelir...
öptüm hepinizi altısekiz...

leyla...

altısekiz

arkadaşlar...

elde olmayan demeyimde elde olup da daha ilerisine gidilen bazı nedenlerden dolayı grup çalışmalarına son vermiş bulunuyoruz...

bu yüzden bu konu veya bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yazarsanız artık bu foruma seviniriz...

yani altısekiz yok artık....

stüdyo konusunda henüz bir karara varmadık ama en yakında bu konuda da düşüncelerimizi yazacağız buraya...

ayrıca yazacaklarınızı yazın hemen forum kapatılacaktır bilgilerinize...

nası olsa ben açtım dimi :(

herkese ama herkese müzik ve normal hayatında başarılar diliyorum...
madem müzik sadece arkadaşlığın veya dostluğun göstergesi...bizde bundan sonra dost oluruz ama eskiden müzik yaptığımız insanlarla değil...başkalarıyla...neyse...duygusallığım tuttu yine..

kalın sağlıcakla... :(

bunları tüm içtenliğimle yazıyorum yanlış anlamayın...

hayat devam ediyor..................................................

Re: altısekiz

brainscan81 demiş ki:
arkadaşlar...

elde olmayan demeyimde elde olup da daha ilerisine gidilen bazı nedenlerden dolayı grup çalışmalarına son vermiş bulunuyoruz...

bu yüzden bu konu veya bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yazarsanız artık bu foruma seviniriz...

yani altısekiz yok artık....

stüdyo konusunda henüz bir karara varmadık ama en yakında bu konuda da düşüncelerimizi yazacağız buraya...

ayrıca yazacaklarınızı yazın hemen forum kapatılacaktır bilgilerinize...

nası olsa ben açtım dimi :(

herkese ama herkese müzik ve normal hayatında başarılar diliyorum...
madem müzik sadece arkadaşlığın veya dostluğun göstergesi...bizde bundan sonra dost oluruz ama eskiden müzik yaptığımız insanlarla değil...başkalarıyla...neyse...duygusallığım tuttu yine..

kalın sağlıcakla... :(

bunları tüm içtenliğimle yazıyorum yanlış anlamayın...

hayat devam ediyor..................................................

bu ne abi ?

okurken tuylerim diken diken oldu kurban birleşti diye şaka felan mi yapiyosunuz ?
altisekiz nasil dagilir ..

ne guzel gunler gecirdik sizlerle sarhoş olduk ,bardak kirdik,yeri geldi birlikte sarkilar soyledik,pogo yaptik,yanliz birakmadik her zaman destekledik
neden ?
cunku sizi cok seviyorum ben kendi adima konusim

umarim şakadir..

umarim

Ben, Ankara'da olmayışımdan dolayı sürekli dinleyiciniz değildim; ama gene de Ankara'ya gelirsem sizi bir daha dinlemeyi ümit etmiştim hep...
Çok üzüldüm ,gerçekten. Yıllarınızı vermişsiniz altısekizi bu günlere getirmişsiniz, sonuç hep daha başarılı şeylerle anılacak diye düşünülmüştür herkes tarafından sanırım, yine öyle düşünülecek emin olun.Her ne olduysa olsun sizin hayatınızda müzik hiç bitmeyecek, bunu sizi dinleyen, seven herkes bilir galiba...Başka ne denilebilir ki böyle durum da Samet(''d''yle değil :LOL: )ciğim, az bi zamanda tanıdım sizi ama inanın (başka sorunlardan dolayı) sizi sevdiğimi şimdi daha iyi anladım. Black şarkısını senin yorumunla sevdim ben, Anastacia'nın sesinin çok da nadir bulunan bi ses olmadığını seni dinledikten sonra anladım...Bu son değil bence, o yüzden altı sekiz vokalisin sen bizim için hep...
Diğer grup elemanlarına da aynı duygularla sevgilerimi iletiyorum...
Sizi öpüyorum kocaman...Seyfi sen hariç :LOL:

leyla...

Evet üzücü bir olay oldu. Ben Altısekiz'den çok şey öğrendim ve hepsini çok seviyorum. Kim bilir belki de bu bir son değil de yeni bir oluşumun başlangıcıdır?

ssoresown demiş ki:
yok canım olmaz öle şey... sizi şakacılar siziiii! ;)

Emin ol öyle değil. Zaten dün kü nedjima programına çıkmadık ve çıkmayacağız. Neden?? Çünkü şaka değil bu inanın acı ama gerçek. Neyse belki açıklanır belki açıklanmaz bilemiyorum. :roll: :roll: :(

bence vokalle gitarist devam etsin diger ikisini sallasinlar.. davulcu ve basci gruba hem yakismiyodu hemde her hallerinden problem cikarticak tipler olduklari belli.. gitaristle vokale ilerki muzik hayatlarinda basarilar diliyorum.. bosverin diger ikisini..

bu arada hic birini tanimam etmem onlarda beni tanimazlar sadece izlemisligim var..

çok üzüldüm(k).herşeyde bir hayır vardır ama.ben altısekiz üyelerini farklı projelerle tekrardan görüceğimize inanıyorum(sinyal aldım bandroll'den :LOL: ).üniversiteyi kazanmam ile başlayan ankara maceramdan güzel bi hatıra olarak kalıcak ALTISEKİZ.

stoneguitar demiş ki:
bence vokalle gitarist devam etsin diger ikisini sallasinlar.. davulcu ve basci gruba hem yakismiyodu hemde her hallerinden problem cikarticak tipler olduklari belli.. gitaristle vokale ilerki muzik hayatlarinda basarilar diliyorum.. bosverin diger ikisini..

senin salla dediğin davulcu ALTISEKİZ'i kuran adamdır.polemik olsun diye söylemiyorum.amacım sadece bilgilendirmek. :D

stoneguitar demiş ki:

bu arada hic birini tanimam etmem onlarda beni tanimazlar sadece izlemisligim var..

o degil de bir ilhan irem vardi sazliklardan havalanan ne oldu ona

aferim size... işte şimdi tam oldunuz..
grubu dağıtın stüdyoyu da.. sonra kendinizi de.. nasıl olsa toparlarız biz fanlar kendimizi..
umarım hepiniz için iyi bir karar vermişsinizdir..

stoneguitar demiş ki:

o zaman böyle yorumlardan kaçınmalısın bence.. ne bülente ne şenere yakışmamış o cümlecikler..

ayıp beeeeeeee ! :x :sniper :zombi

Geri