Altısekiz (Rock) - Ankara

sızı şimdıye kadr bıkere dınledım oda enson garegede. dınledıgıme degdı vokal abıye bı kac soru soracaktım ama fırsat olmadı gercekten mukemmel bır gurupsunuz gercekten bumu budur abı ama tanısmak ısterım sızle.

burda böyledir... iyi grupların bazılarına rabet olmaz forumda.. baknz. diplomatic immunity nin forumu boş... velhasıl... forumda geride ded kalsalar iyilerdir kendileri...

sevgiler....

altısekiz

e bende geldim.
popüler olmak veya forumları doldurmak veya dolduramamak bir yana arkadaşlar hepimizden haberdarız ya bi şekilde güzel olan da bu bence.
boşverin forumları falan.
bu şirket lafla yazıyla değil icraatla yönetilir kardeşim. :x
sinirlendirmeyin beni. :twisted:

neyse bol eğlenceli günler dilerim.
en azından bizimki öyle olucak. :zombi

kızgınlığıma bakmayın inşaatta çalıştım ordan biliyorum :kaydim :LOL:

neyse arkadaşlar bizimkiler diyecek şimdi başladı yine bizimki diye.
hadi görüşürüz. :zipla :elsallaa

altısekize yorum yapmadan olmaz yaaa..gerçi söylenecek pek fazla bişey de yok ama işte maksat satırlar dolsun..gruptaki herkese başarılar.bişey daha diyim...elemanın biri 6-8 in açılımı hakkında bi yorum yapmış.bülent abi sen anlatmıştın bana garajda..hatırladın mı?hala gülüyorum aklıma gelince:)bu arada bülent abi buralarda mı?

karmancho demiş ki:
altısekize yorum yapmadan olmaz yaaa..gerçi söylenecek pek fazla bişey de yok ama işte maksat satırlar dolsun..gruptaki herkese başarılar.bişey daha diyim...elemanın biri 6-8 in açılımı hakkında bi yorum yapmış.bülent abi sen anlatmıştın bana garajda..hatırladın mı?hala gülüyorum aklıma gelince:)bu arada bülent abi buralarda mı?

ee nasıl anlatmış eleman merak ettm , söyleyinde biz de güleleim :LOL:

altısekiz

yusuf mevzusunu boşverin arkadaşlar
millet ortaya bişey atıyo işte adından söz ettirmek için uğraştırıyorlar yani.

işimiz olmaz altısekiz olarak.

altısekizin anlamı ise enteresandır ama bizde kalsın. 8)

bu arada altısekiz olarak görevimiz yusuf konusunda, "gitaristlerine geçmiş olsun tekrar sahnelerde görüşmek dileğiyle" 'dir.
bilgilerinize.

kolay gelsin. :roll:

ya elemanın biri altısekiz hakkında şey dedi'ben altısekizin ne anlama geldiğini anladım 6 kişi bir araya gelip 8 parçayı doğru dürüst çalamayan grup'zavallı yaaa
:) bu arada arkadaşlar forumun boş olmasına en güzel erotomania cevap vermiş helal kardeş...:)
ya samed şey dicem '' başladı yine bizimki'' :pP

ha unutmadan lan tarantulaların efendisi sen nedemek istion hepimiz gelmesi hoş oldu falan ne yani sinerji mi yaratalım demek istiyon'' vayyy bu arada action halinde espri seni amerikancı seniii...!
:) arkadaşlar bu arada yardım edin bir yerlerden CAMBAZ şarkısının notalarını bulun ya!!!! (anladın sen anladın)

aferin kehanetemre süper olmuş...neden 69 değil sorusuna ise geçmişte felronun gölge sahnesinde aptallık oranı dillere şayen güzide bir bayan arkadaşımıza verdiği cevap bilinir...

Geri