Altısekiz (Rock) - Ankara

farketmez daha kötüsünede katlanmak lazım arkadaşlar.müzisyen heryerde müzisyendir.cover veya beste..içinizden ne geliyorsa ki bu müzikoluyor genelde sergilemeyi hiçbir zaman ihmal etmemek lazım.boşverin soğuk falan.ruhunuz sıcak kalır merak etmeyin müzikle.bugün çok şairane tavrımdayım üstüme gelmeyin.okşanıda biliyorum kim olduğunu.herneyse.
ben çok oluyum galiba ya....
neyse anlayan anlamıştır...

kolaygelsin herkese saygılar.

brainscan81 demiş ki:
farketmez daha kötüsünede katlanmak lazım arkadaşlar.müzisyen heryerde müzisyendir.cover veya beste..içinizden ne geliyorsa ki bu müzikoluyor genelde sergilemeyi hiçbir zaman ihmal etmemek lazım.boşverin soğuk falan.ruhunuz sıcak kalır merak etmeyin müzikle.bugün çok şairane tavrımdayım üstüme gelmeyin.okşanıda biliyorum kim olduğunu.herneyse.
ben çok oluyum galiba ya....
neyse anlayan anlamıştır...

kolaygelsin herkese saygılar.

gürkan abi hep der ya..
''klasik samed writing''
aynen öle olmuş :p :p :p

pearl jam in rekorunu kırmışız. UPO nun sayfasında okudum. -2 miş rekor biz -3 te çalmışız (açık hava konseri) bravo bee bize. dinleyicilere de bravo...

herkeslere kucak dolusu sevgiler...ben okşan ve şu kızıl saçlı (wookie) arkadaşa bi iki kelam etmek isterim..yav nesiniz siz öle?
Özgür irade ve fikirlerime müdahale ediliyor..ama olsun..sen mutlu ol yeter enişte... :LOL:

önceki mesajımda yazmayı unuttuğum şeyler için geri döndüm..Şenerim, eniştem..msn listeme ekledim seni habarın ola..bi de nedir o sitenin hali yav.. ''web sitemiz yenilenme aşamasındadır'' bi an önce yeniliyomusunuz napıyosunuz yapın kardeşim...hoş değil ,bööle sizi amatör gibi gösteriyor..

evet benim yokluğumda yine bu forum geyikle uğraşmış.Maşşallah geyikte alışmış artık rahatsız olmuyor.

Semih ben daha sizi Sibirya2da da deneyeceğim.Sadece müzikle olmuyor.Her şartta aynı performansı gösterebilmek önemli.

Organizasyonumuza katılan tüm müzisyen arkadaşlara burda teker teker teşekkür ediyorum ama benim küçük kardeşlerim U.P.o'ya ayrı ayrı sevgiler diyorum.

çarşamba gunki garage bardakıi performans hakınnda bı ıkı laf edım dedım
aslında arkadaslar ii hoşda saat 12ii gösterdıkten sora sapıttlar..zaten 20 -30 kişi dinleyıcı wardı..ama okadrcık insanla bılem gecınmesını bilemediler..kardeşim madem okdr tarkan sölemek istıon okdr turk sanat müzii sölemek istion doruu trt ye daa nolsun(zaten arkada muzik olmadan sölemen ayrı bi olay)(yada söleememen)..hayır bide sölesen içim yanmıcak..bıde sanrım ya duman yada mor ve ötesinin bi parcasıydı hatırlamıom tam yaklasık 10 dakka caldılar yada calar gbi yaptılar...alkol alın ama adabını bilin sahnee cıkıyorsunuz..nese umarım bıtaa olmas böle seyler..

Ekstrem bir gece esktrem olaylar... Evet garip şeyler oldu hatta bi daha olmamasını dilediğimiz şeyler.. zaten samedin 1 önceki sayfada da yazdığı gibi kötü performans ve hiç haz etmediğimiz huzursuzluk için özür dileriz sevdiklerimizden , dinleyenlerimizden...
Sadece alkole bağlamamak lazım tabii ruhsal bir durum ...

yoksa tanıyanlar bilir saygıda seyircimize kusur etmeyiz..

Eğer bir gün de biz huzursuz ve rahatsızsak sanırım sevenlerimiz bunu mazur görebilir... Hepsine sabırları için teşekkürler...

Thetick seni yine bekleriz başka bi çarşamba daha güzel bir geceye... Zaten bizi tanıyorsan o geceden çıkarılan ders çıkarıldı demek yeterli olur sanırım...
ilgin için teşekkürler...

Forumu bir önceki sayfadan okumak faydalı olurdu ama sen sabredemedin sanırım "thetick".

Eğer okumuş olsaydın Samed'in(vocal) konu hakkındaki kendi düşüncelerini de öğrenmiş olurdun.Keza bende gerekeni altına yazmış bulunmaktaydım.
Her neyse insanlar sahnede her zaman altısekiz'i görmek istiyorlar fakat unutulmamalı ki bizde her zaman altısekiz olmak zorundayız, bu ise apayrı bir sorumluluk.Ama zaman zaman kendimize çaldığımız olmuyor da değil.Bu da o gecelerden biriydi sanırım.

Acımasız eleştrilerin ve düşüncelerin için teşekkürler.Demek oluyor ki bir kişi dahi rahatsız oluyorsa biz her zaman altısekiz olmak zorundayız...

Güzel küpe her zaman her kulağa yakışır ;)

ne olursaolsun altısekiz öyle bir grupki ölüsü bile para eder bu kadar kaliteli müzisyenleri barındırdığı sürece..bir kere olmuş birşey bu zaten mesaj sayılarınıza bakınca hep 1 ya da 8 ne ilginçtirki,sanki karalamak istiyor gibisiniz!!!
altısekiz her zaman bomba gibi tam gaz devam eder gider sizde böyle çatlak sesler çıkarırsınız!

msj sayısınn azlıı sanrım forumları geyık için degılde gerektiği zaman kullanmamdan dolayıdır..yani amac karalamak degıl bir sıkıntıyı ortaya cıkarmakata grup uyelerı bunu anlamaış gerısi boş zaten 6-8e üyelerinin duyarlı cewapları için tesekkr edrm basarılar..

thetick demiş ki:
msj sayısınn azlıı sanrım forumları geyık için degılde gerektiği zaman kullanmamdan dolayıdır..yani amac karalamak degıl bir sıkıntıyı ortaya cıkarmakata grup uyelerı bunu anlamaış gerısi boş zaten 6-8e üyelerinin duyarlı cewapları için tesekkr edrm basarılar..

Bizler teşekkür ederiz.

Çarşamba: Türkçe Alternatif(Karanfil@Garage Rock Club)
Perşembe: Türkçe Alternatif(S.S.K@Baraka Rock Bar)
Cumartesi: Yabancı Alternatif Rock(Karanfil@Garage Rock Club)

Günlerimizden herhangi birine bekleriz.

Müzik heryerde ;)

altısekiz

kısacası noktayı koymak gerekirse arkadaşlar....altısekiz yaptığı hataların her zaman farkına bi şekilde varmakta ve bunu düzeltme yolunda kararlar alan ayrıca kaliteli müzik ve kaliteli insan (heryerde) olma gibi prensibe sahip bir gruptur.

hatalar olur ama bunun geri dönüşünün yapıcı olması bir zorunluluktur.en azından bizim için.

diğer gruplar ne düşünüyor bilmiyorum ama biz altısekiz olarak görevlerimizi biliyoruz..

hatta hala öğreniyoruz ve bu böyle devam edecek.

pek kısa olmadı ama olsun.
ne demiş atalar "insan bilmez yaşadığını...öğrenmeli"

seviyorum ya müziiii napiiim.
dimi maresalx...yavrum nerelerdesin ya...

Bobuz demiş ki:
evet benim yokluğumda yine bu forum geyikle uğraşmış.Maşşallah geyikte alışmış artık rahatsız olmuyor.

Semih ben daha sizi Sibirya2da da deneyeceğim.Sadece müzikle olmuyor.Her şartta aynı performansı gösterebilmek önemli.

Organizasyonumuza katılan tüm müzisyen arkadaşlara burda teker teker teşekkür ediyorum ama benim küçük kardeşlerim U.P.o'ya ayrı ayrı sevgiler diyorum.

sevgiler saygılar bizden abi..........

Geri