Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

dream_cather demiş ki:
Bi zamanlar Cem Yılmaz'ın telsim reklamı vardı.Geçenlerde arkadaş bulmuş onu seyrettik süper reklamdı

-herşeye çağre buldular şu kuşların heykelleri etmesine bi çare bulamadılar
-Ayıptır yav

bide şey wardı!

-merhaba merhaba Ajda Pekkan!!
-...
-Ne o? Gerginsiniz bugün ?

ehehhe :D

Bu aralar en gıcık reklam:Digiturk

"bunun piyasası biraz karışık" diyen inanılmaz antipatik adamın sunduğu şey!

Hayatta almayacağım şeyler listesinde şu an 1 numarada digiturk var!

cansu_09 demiş ki:
gollum1234 demiş ki:
world kard reklaamı dimi aynen katılıyorum çok gıcık

evet..pamela gozumden ister istemez duştu..

ya bu foruma world card reklamından bahsetmek için girdim benden önce de sevmeyenler çıkmış demek. Şimdi reklamda bence büyük bir çelişki var rap takılan abimiz koca bi artık markası ne bilmiyorum da tahminen oldukça pahalı bir jip kullanıyor, sonra da kontörüm bitti diyor var mı böyle birşey. Ne işin var kontörle senin yahu...Herhalde jip sahibinin şoförü :D

bunu yapsa yapsa ayşe teyze yapar!!! (ace nin) varya...o reklama olan nefretim anlatılmakla bitmez... NEFRET EDİYORUM ya!!! ayrıca o dans eden araba varya o mükemmel bi reklam olmuş bence! o reklam sayesinde acaip dans figürleri keşfettim... :p

RunRabbitRun demiş ki:
cansu_09 demiş ki:
gollum1234 demiş ki:
world kard reklaamı dimi aynen katılıyorum çok gıcık

evet..pamela gozumden ister istemez duştu..

ya bu foruma world card reklamından bahsetmek için girdim benden önce de sevmeyenler çıkmış demek. Şimdi reklamda bence büyük bir çelişki var rap takılan abimiz koca bi artık markası ne bilmiyorum da tahminen oldukça pahalı bir jip kullanıyor, sonra da kontörüm bitti diyor var mı böyle birşey. Ne işin var kontörle senin yahu...Herhalde jip sahibinin şoförü :D

o jiip hummer two'dur arkadaş ve de bunu hiç düşünmemiştim yani doğru söylüyorsun

o reklamda basketçinin bütün atışları attığına inanmıyorum.çünkü atış esnasında topun tamamını göstermiyo.demekki bi hilesi var.

ayrıca biskrem o bibibibiiibi li reklamı çok iğrenç.

eskilerden onyüzbinmilyon baloncuk yuttum reklamı(frukonundu galiba) ve garantibankın limonatacı çocuk reklamlarıda hoş

Benim favorim citroen c 4 (olması lazım) reklamı. Çıkı çıkı nasıl dansediyor ama araba. Bitiyorum o reklama hastasıyım.:LOL: Yılın reklamı seçiyorum.

-GUITARIST- demiş ki:
o reklamda basketçinin bütün atışları attığına inanmıyorum.çünkü atış esnasında topun tamamını göstermiyo.demekki bi hilesi var.

ayrıca biskrem o bibibibiiibi li reklamı çok iğrenç.

eskilerden onyüzbinmilyon baloncuk yuttum reklamı(frukonundu galiba) ve garantibankın limonatacı çocuk reklamlarıda hoş

ya kimin umrunda basketlerin gerçekten atılıp atılmaması ona kalırsa tv de gördüğümüz çoğu şey gerçekten yapılmıyor. sonuçta ben eğleniyorum o reklamı izlerken...

ama limonatacı çocuğun olduğu reklam gerçekten çok güzeldiii..

Geri