Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

master card ın reklamları hoş gelio
sevgilinin annesin çiçek 35ytl
babasına kravat 50 ytl
iyi bir ilk intiba için takım elbise 150 ytl
müstakbel kayınpederinle aynı takımı tuttuğunu bilmek paha biçilemez

güzel reklam ya

Hatırlar mısınız Audi Quattro reklamları vardı.Bir eskimo karda hayvan izlerine bakıyordu. En son arabanın lastik izlerine bakarak Audi Quattro deyişi vardı süper bir reklamdı. Bir de yine Auudi Quattro'yu karlı yolda takip eden bir araba kaza yapıyordu. O da süperdi.
En kötü reklamlardan biri de İdaş mıdır yataş mıdır Alf'in taklidini yapmışlar.Berbat.
:kustum

Adidasın son reklam filminde inanılmaz olaylar var... Dublaj ve görüntü efektleri çok güzel olmuş...konu zaten süper...iki başklı köpeğin topa zıpladıktan sona, ikiye bölünmesine daha yeni dikkat ettim...kimbilir daha neler var...nike den sonraki en büyük favorim...Fantezist olması da daha bi güzel...

ZooLander demiş ki:
Hatırlar mısınız Audi Quattro reklamları vardı.Bir eskimo karda hayvan izlerine bakıyordu. En son arabanın lastik izlerine bakarak Audi Quattro deyişi vardı süper bir reklamdı. Bir de yine Auudi Quattro'yu karlı yolda takip eden bir araba kaza yapıyordu. O da süperdi.
En kötü reklamlardan biri de İdaş mıdır yataş mıdır Alf'in taklidini yapmışlar.Berbat.
:kustum

kesinlikle sana katılıyorum o reklam müthişti bence de ve alf kılıklı nesnenin olduu reklam da iirençti :kafaat

ya su filli boya reklami ne salaktir be

maharet boyada degil

boyacida

be adam o zaman ben nedemeye senin boyani kullanayim gider iyi bir boyaci bulurum allah allah

s_hifty demiş ki:
tarkan ın o reklamda arabadaki çocuğu dil çıkarmasına korkuyorum :anneee

:LOL: :LOL: :LOL: al benden de o kadar...adidasın reklamı süper olmuş.oha dedim ilk izlediğimde,sonraa passat çok hoş olmuş,çocuk çok şirin bir iki üç,açıl:) bi de aksigorta da güzel,kadının tripler çok tatlı..bi de master card reklamı o da güzel..

Geri