Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

gollum1234 demiş ki:
yok aygazla olan bağlantı gayet güzelde şener şen gibi bir ustayı bana biraz antisempatik geldi bu reklamda o kadar
antipatik :D

ben aygaz reklamını beğendim.özellikle "bu akşam bulaşıkları ben mi yıkasam?" kısmı çok güzeldi.türkiye'de unutulmaya başlanan paylaşım,görev bölümü kavramlarını belki de yeniden canlandırır...
sevgiler...

Ters şeyler hoşumuza gitmiş demek ki...

bak bende o bulaşık bölümünü sevdim..Ama dediğim gibi sonunda yok herkes enerjisini bizden alıyor cart curt orası güzel değil işte...

Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz :D göreceli birşley sonuçta...

pepsi blue reklamını izlediniz mi peki ?

pepsi blue'nun reklamları her amanki yaratıcı pepsi reklamlarından bana göre.
kıllık yapan sörfçülerin sörf tahtalarını alarak nazire yapan futbolcu tayfa daha sonra "sörfçülere aittir" diyerek sahadan çıkarttıkları futbolcuların pepsilerine sarınca aldıkları karşılık can yakıcı oluyor :p
sevgiler...

yahu cornetto reklamı var ya hani elemanın birisi diğer beleş dondurmayı kıza götürüyo falan kızda kulaklığı olduğu için "bişey mi dedin?" falan gibi bişey söylüyo hani.. bakın o da hoş..

Ve bir de bu reklamın devamı var...Beleş dondurmayla hatun kapan eleman, arkadaşına da bu tekniği öğretiyo :D :D :D sora arkadaş tam bu tekniği uygulamaya giderken tekniği öğreten eleman "kulaklık warsa dikkat et haa.!! " gibi bişi sölüo :D ehuehueh... :D oda fena değil

HaGaRD demiş ki:
"pepsi blue ne baktın farklı mı geldi" lan sinir oldum buna çakacan bi tane :evil:
:) Benim çok hoşuma gitti ya..Bir ara da pepsi light reklamı dönüyordu,iki büyük aile yemekte bir araya gelmişler (anladığım kadarıyla bir barış yemeği bu) kız light kola istiyor,kola geliyor.
-Kız:aaaa light bu kadar güzel olmaz kiiiiiiiiii hihihi diyor.
-Kızın ailesinden bir adam: Nee,ona saygı duymassan banada hakaret etmiş olursun,gibi birşeyler diyip karşı ailenin başı olan adamın kafasına makarna mı ne döküyor.Sonra kolanın pepsi light olduğu anlaşılıyor.Pata küte sesler geliyor :?: :!: 8O

ya çok eskilerden ma hani hatırlayan ya da izleyen vardır diye anlatıyorum gerçi türkiyede gösterilmiyor ama bi araba reklamı şimdi adam beton atma aracı operatörü işten eve geliyor (arabayla geliyor kocaman orayı ben de çözebilmiş değilim) evin önünde kırmızı bir cabrio görüyo camdan bakıyo karısına bir herif çiçek veriyor öpüyor falan adam öfkeyle beton dökme arabasından o arabaya beton döküyo sonra eve giriyo karısı onu görünce çığlık atıyo seviniyo falan ona anahtarı gösteriyo lotodan kazanmışlar adamın halini düşünün artık çok güzel yaaa

savagecat demiş ki:
ya çok eskilerden ma hani hatırlayan ya da izleyen vardır diye anlatıyorum gerçi türkiyede gösterilmiyor ama bi araba reklamı şimdi adam beton atma aracı operatörü işten eve geliyor (arabayla geliyor kocaman orayı ben de çözebilmiş değilim) evin önünde kırmızı bir cabrio görüyo camdan bakıyo karısına bir herif çiçek veriyor öpüyor falan adam öfkeyle beton dökme arabasından o arabaya beton döküyo sonra eve giriyo karısı onu görünce çığlık atıyo seviniyo falan ona anahtarı gösteriyo lotodan kazanmışlar adamın halini düşünün artık çok güzel yaaa

Evet ya manyak bişeydi o, hatta G.A.G'da da çıkmıştı. Onun gibi reklamlardan bi de şu vardı; 3 tane kız denizde yüzüyolar, şakalaşıyolar fln, sonra bi bakıyolar bi tane köpekbalığı kendilerine yaklaşıyo.. Çığlık atarak sahile doğru koşuyolar, sonra cankurtaran (garibim:)) kızları kurtarmak için denize doğru koşuyo. Ama baya kıllı bi amca.. Kızlar cankurtaranı görünce daha fazla çığlık atarak, köpekbalığına doğru koşmaya başlıyolardı.. Traş bıçağı reklamıydı ve acaip eğlenirdim o reklamda..

bahsettiğiniz iki reklamı da izlemiş ve kendimden geçecek kadar beğenmiştim.
-çimento kamyonunu hergün o garaja mı koyuyor acaba?
-o sakallarla güneşin altında yanmıyor mu o cankurtaran?

yabancı reklamlardan ben de yazayım bir tane:eleman kamyonet sürücüsü.elinde reklamı yapılan gofret var,yolda bu gofreti yiyerek seyrediyor.derken virajın birinde arabasını iten bir adam görüyor.bu adam aslında,sabah sporunda,arabaya kollarını dayamış açma-germe hareketi yapıyor.bizim eleman kamyonetten inerek adamın yanına geliyor ve arabayı aşağı yuvarlıyor(olayın geçtiği viraj oldukça yüksek bir yerde)
reklamın sloganı:gücünüze güç katar! :D
sevgiler...

Renault Clio'nun bi reklam filmi vardı, sadece fondaki müzik için izliyodum, bi numarası yoktu aslında :D Şarkı; Baby Bird - You're Gorgeous
Coca Cola Light; hani adam mağazada gömlek beğenmeye çalışıyo, dışarıda bi kadın da "o değil şunu al" fln gibi triplere giriyodu, onu da sırf fonda Diana Ross&The Supremes - Baby Love çaldığı için izliyodum.. Hatta o şarkı Jackie Brown'un da soundtrack'iydi..
Bi de bi ara Bellona'nın reklamlarında (yanılmıyosam İspanyolca) bi şarkı vardı. (Hatta reklamda adam-kadın uyanıyolar, onlar kalkarken yatak odası kendi kendine oluşuyodu.. Adam kapıdan çıkmaya çalışırken kafayı duvara koyuyodu :) ) Onun adını hala öğrenemedim. Bilen var mıdır?

Geri