Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

mithra demiş ki:
bi de aklıma geldi,şu kosla oxi action max gibi bişeyin reklamındaki kadın size de psikopat gibi gelmiyor mu??hani insanların üstüne leke fırlatıyo falan :D konuşması da bi garip..manik bi insan izlenimi bıraktı bende !!
abi harbiden o nasıl bir reklamdır öyle ya..kadın çok acaip..özelliklede ses tonu çok ilginç 8O

hauahuah gidiyo atıyo sokak üstündeki adamın üstüne çikolata yı adamında tepki bu :eee gitti gömlek puahuaha sonra yıkıyolar bembeyaz çıkınca gömlek amanda çok mutlu oluyo adam holleyy boşuna çamaşırdan kurtuldum ımını gtünü skym ya :D
birde şey berbat ya mesela halı yıkıcaklar kadın bakıyo böyle üstünde eski püskü kıyafetler var elinde bi bezle halıyı siliyo sonra o esas deterjan geliyo kadın artık güzelleşmiş saçları yaptırmış falan puahuah :D

O değil de, bilmem hatırlar mısınız bir Garanti Bankası reklamı vardı. Küçük bir çocuk su satıyordu falan. Sonra girişimci ruhuyla işi genişletiyordu; limonata satmaya başlıyordu. Umarım hatırlamışsınızdır. İşte o reklamın şahane bir müziği vardı. Onun kime ait olduğunu bilen varsa buraya yazabilir mi? Aylardır kıvranıyorum bunun kime ait olduğunu öğrenebilmek için. "E bundan bizim yararımız ne olacak?" derseniz, karşılık olarak yarım ekmek arası döner ısmarlamaya hazırım. :D

Jawbreaker demiş ki:
O değil de, bilmem hatırlar mısınız bir Garanti Bankası reklamı vardı. Küçük bir çocuk su satıyordu falan. Sonra girişimci ruhuyla işi genişletiyordu; limonata satmaya başlıyordu. Umarım hatırlamışsınızdır. İşte o reklamın şahane bir müziği vardı. Onun kime ait olduğunu bilen varsa buraya yazabilir mi? Aylardır kıvranıyorum bunun kime ait olduğunu öğrenebilmek için.
o reklamı unutmak mümkün değil,girişimci ruhlu bu arkadaş limonata satmaya başladıktan sonra daha da ilerletip önce birkaç tabure,ardından da bir şemsiye açıyordu dükkanının tepesine :)
o reklamın yayınladığı sıralar sahilde oturur,reklamın şahane jenerik müziğini çalar dururduk biz :p o parça birlaç ay önce vefat eden Melih Kibar'a ait!
saygılar&sevgiler...

Jawbreaker demiş ki:
O değil de, bilmem hatırlar mısınız bir Garanti Bankası reklamı vardı. Küçük bir çocuk su satıyordu falan. Sonra girişimci ruhuyla işi genişletiyordu; limonata satmaya başlıyordu. Umarım hatırlamışsınızdır. İşte o reklamın şahane bir müziği vardı. Onun kime ait olduğunu bilen varsa buraya yazabilir mi? Aylardır kıvranıyorum bunun kime ait olduğunu öğrenebilmek için. "E bundan bizim yararımız ne olacak?" derseniz, karşılık olarak yarım ekmek arası döner ısmarlamaya hazırım. :D
heaueh hatırlıyorumda sen bu yazıyı daha öncede yazmıştın ama o zaman döner değilde bira vericektin sanırım silent_guitar döner i bira ya tercih edenlerden :LOL: neyse o reklam çok güzeldi çok severdim ben

ya şu en son şampoğan reklamı nedir ya gıcık olamaya başladım bu reklamlar yüzünden

acaba bu erklamları tasarlayanlar nasıl bir zekaya sahipler merak ediyorum yani hangi adam bir kadının saçlarına bakıp kendini kaybeder

Ya eklemeden geçemeyeceğim. Bir ürün ancak bu kadar dibe batırılır. Şu Yataş reklamındaki absürd ailenin şşşş takıntısı hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben hiç sevmedim.şirin olmaya çalışmışlar ama olmamış ya....... berbat. Dayanamıyorum zaplıyorum hemen.

allahım sinir oluyorum bi tane ped reklamı var izledinizmi penguen de fatih solmaz yazmıştıda o günün akşamı gördüm bende 2 kız cafe dedir diğeri sesleniyo ona bak seninki orda yanındada şu var falan kız diyo nasıl görünüyorum felakat buna çantasını veriyo içindede ped var gidiyo tuvalete her ped yeni bi iç çamaşırı demektir diyo giyiyo çıkıyo oğlan bunu farkediyo falan ımını gtn skym

s_hifty demiş ki:
allahım sinir oluyorum bi tane ped reklamı var izledinizmi penguen de fatih solmaz yazmıştıda o günün akşamı gördüm bende 2 kız cafe dedir diğeri sesleniyo ona bak seninki orda yanındada şu var falan kız diyo nasıl görünüyorum felakat buna çantasını veriyo içindede ped var gidiyo tuvalete her ped yeni bi iç çamaşırı demektir diyo giyiyo çıkıyo oğlan bunu farkediyo falan ımını gtn skym

:LOL: :LOL: :LOL: katılıyorum kardes

arçeliğin çıkrttığı klima reklamı süper yav.şu eskimolu olanı...21 gobeğime...
bide sprite ın reklamı da işte budur dedirtecek cinsten...

bazıları baksa da reklam nsıl olur öğrense.bizimde keyfimizi kaçırmasalar.

chop-SUEY demiş ki:
gollum1234 demiş ki:
ya biraz önce izledim cem yılmazın oynadığı opet reklamı şahane olmuş karaşimşek ve mike tabi bizim karaşimşeğimiz bir

hacı murat hehehehe

:LOL: - saat kaç
-saat kolunda abi

çok güzel reklam ya cmylmz yapmış yapacağını yine

hehe şey güzel ya cansu dere gelince git hemen düğün moduna geçiyo

camlara mendil kaportada hemen bir bebek fekan harbiden komik reklam bide cem yılmazın saçların abittim ya

Geri