Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

kosla sıvı daki kadının sesi kulaklarımı ürpertiyor ama yıllardır inatla o kadını oynatıyolar. bay kosla nın karısı, kızı, kızanı mıdır ne? :roll:

erkantheend demiş ki:
La ben bu Nazo reklamını niye daha önce görmedim.Cahil kalmışım demek ki.Alla alla.

gördünmü yani artık reklamı.keşke görmeseydin.ben o reklamı seyredince acaip moralim falan bozuluyo.tahammül edemiyorum ne kadının sesine nede ordaki profesör kılıklı adama.nesse ilerde rtük ün başına geçersem ilk işim müzikle uğraşmaktansa reklam filmleriyle uğraşmak olucak :twisted:

bedave demiş ki:
kosla sıvı daki kadının sesi kulaklarımı ürpertiyor ama yıllardır inatla o kadını oynatıyolar. bay kosla nın karısı, kızı, kızanı mıdır ne? :roll:

o kadın neden öle sanki sanki rekor kıracakmış gibi hızlı konuşuyo ben onu hala anlamımış değilim bide ben durduk yerye elbiseme bir şeyler döken bir kadını öldürürüm ya :twisted:

bir reklam

aslında iyi yada kötü bircok reklam var hakkında konusulacak ama biri varki :galiba renonundu adam zengin olmus eski arkadası geliyo tanımıyo sonundan nefret ettim ben onun

Bence şaka "olmalı"... Çünkü ülkemizde düzgünce reklam yapabilen fazla firma yok. Bütün olayları, yabancı reklamları Türkçeleştirmek... O da zaten ne kadar başarılıdır tartışılır :LOL:

Ha şu da var. Türk markası fazla olmadığından reklamı yapılacak fazla ürün, firma da yok.

Ama bence Türklerin en iyi yaptıkları reklam

Eskiden Vestelinde galiba... Çizgiden bir adam vardı... Koşuyo, düşüyo kalkıyo fln... Süperdi o reklam bence :LOL:

imşallah şu sınav sonuçları açıklanınca bilgi reklamcılık olacak da, ben reklamın alasını yapıcam, sonra da burda en sevdiğiniz reklamlara yazacanız. valla yaratıcılığıma güveniyorum da inşallah bişey olur benden.

Re: bir reklam

mawisakal35 demiş ki:
aslında iyi yada kötü bircok reklam var hakkında konusulacak ama biri varki :galiba renonundu adam zengin olmus eski arkadası geliyo tanımıyo sonundan nefret ettim ben onun
Tanımıyor değil, hatırlamak bile istemiyor o elemanı. Senin öyle bir arkadaşın olsa, onun yüzünden başına onca şey gelse ya da onunla birlikteyken hep kötü şeyler yaşamış olsan sen hatırlamak ister misin?

Sevgiler...

eger

ben oyle bi?ey yapacaksam zaten öyle bi arkadas secerim kendime bas??za ne gelirse gelsin nitekim geldi ama yinede ayr?lmad?k bi araba için bile olsa :eek: gercek diyorum bunu 8)

eger

ben öyle bi?ey yapacaksam zaten öyle bi arkadas secerim kendime bas?m?za ne gelirse gelsin nitekim geldi ama yinede ayr?lmad?k bi araba için bile olsa :eek: gercek diyorum bunu 8)

Re: bir reklam

silent_guitar demiş ki:
mawisakal35 demiş ki:
asl?nda iyi yada kötü bircok reklam var hakk?nda konusulacak ama biri varki :galiba renonundu adam zengin olmus eski arkadas? geliyo tan?m?yo sonundan nefret ettim ben onun
Tan?m?yor de?il, hat?rlamak bile istemiyor o eleman?. Senin öyle bir arkada??n olsa, onun yüzünden ba??na onca ?ey gelse ya da onunla birlikteyken hep kötü ?eyler ya?am?? olsan sen hat?rlamak ister misin?

Sevgiler...
ben öyle bi?ey yapacak olsam bile bi araba için yapmazd?m :eek: bas?m?za oyle i?ler geldi yinede hat?rlamamazl?k yap?lmad? aram?zda eyvallah

ben de relax reklamlarına bayılıyorum. genelde radyolarda daha çok veriliyor ama tvde aşıkların atıştığı reklamı gördüm birkaç kez.
-bre yakışır mı iki ozana böyle atışmak? relax çiiiiğneeee sakinleeeeeeş
-pardon gardaş gusuruuuma baakma
-estağfirullah hataaa bendieeee
:LOL: :LOL: :LOL:

Geri