Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Pınar ın son reklamı super... Çok çok iyi:D her seferinde gülüyorum... Son espiri "Bodruma yerleşirim" orayı bazıları tek anlam çıkartıyorlar ama iki anlam var:D

ben reklama sanatsal açıdan bakamıcam. çünkü çok fazla yayınlanınca sıkıyor. küfrediyorum.
TV yayınlarının neredeyse yarısı reklam. Tabi bu durum reklam sektörünü de tetikliyor ve sektör gelişiyor doğal olarak.
15-20 dk reklam olur mu ya? çeyrek saat arkadaşlar. boru değil. hee seyretmek zorundamıyız hayır. ama utanç verici . şikayet bile ettim rtüke.

en sevdigim reklam filmi kendi cektigim reklam filmi :D imzamda yer alıyor kendisi en sevmediğim reklam filmide ülker'in salak salak çikolata reklamları gofret çoturdadığında kızların o çocuğa aşık olması gibi 11 yaş insanına hitap eden reklam türevi(cikolata+selpak)

"olaylar ve kişiler" gerçektir diye başlayıp sahtelik kokan banka reklamları çok kötü.

Ya da maresalx'in imzasından ulaşılabileceği halde bir önceki mesajda yaptığı kendi reklam filminin reklamı... :LOL:

bunun icin yeni bi baslık acma gereği duymadım bence bu baslığada yazılabilir diye düsündüm..... ::::>
reklam müzikleri...
örneğin citroen reklamındaki müzik ( gerci eminim bunu bilmeyen yoktur ama bi örnekti zaten) simple plan - welcome to my life
yada first reklamındaki the dandy warhols - we used to be friends gibi

Modası geçmeyenler...

Çok uzun zamandır yapmayı isteyip de yapamadığım bir şey bu. :D Uzun zaman önceki bu reklamlar her zaman için favorim olmuşlardır. :D

doritos8gp.jpg

marlboro9iw.jpg

mcdonald7di.jpg

michelin4gh.jpg

omofazomomostra5rw.jpg

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Crown reklamları bir şahane. Yine o muhteşem, son zamanlarda yıldızı parlayan kişi oynuyor. Adını hatırlayamıyorum maalesef. :(

"Hım, pek güzelmiş. Sen fındık ye! Aynı şey..."

Sevgiler...
o admın adı Engin GÜNAYDIN :) ayrıca her iddiasına girerim o reklam filminin senaryosu gülse birselin bence..cunku onun tarzı..kadına tapıorum yaa :D

ya şu bi amerikalı bi japon bi de türk trende gidiyolarmış fıkralarının reklam versiyonu var ya, daralttı beni ya... adamlar teknolojilerini göstererek başlıyoya, aha dedim bizimkiler bişey icat etmiş. acayip heyecanlandım cidden... izleyenler sonrasında neler hissettiğimi anlayacaklardır : ))

ya tv olayını uzun zaman önce bıraktım ama tabıkı avrupa yakası ve flashta ki amerıkan güreşini seyretmek büyük keyif buarada izlediğim en eglencelı reklam ısmını hatırlamadıgım dişmacunu reklamı hanı su ormanda finlandıyalı bı erkegı ınceliyorlar

denizz demiş ki:
Mesela şu beyinli, bağırsaklı Pınar reklamı hakkında da "bayılıyorum o reklama, çıkınca kanal değiştirmek bir yana, sesini açıyorum televizyonun" dedi.
-"Ben de ben de, ehehe" dedim.
-"Peki ürünün adını hatırlıyor musun?"
-"pire...prebotik gibi birşey?"
-"bak, ünlünün reklamın önüne geçmesi böyle birşey işte. Reklam çok kaliteli, çok sağlam. Ama asıl amacı olan ürünün adının akıllara kazınmasında biraz eksiklilik var." dedi.
-"Hmmm" dedim ben de.

Benayevsen denizz'in açıklaması senin neden böyle bişi yapmış olduğununu açıklıyor sanırım :)

unholy_goddess demiş ki:
izlediğim en eglencelı reklam ısmını hatırlamadıgım dişmacunu reklamı hanı su ormanda finlandıyalı bı erkegı ınceliyorlar
O reklamda sunucu rolündeki hatun sakızı ağzına attıktan sonra neden kıvırtmaya başlıyor? Dikkat eden ya da sorumun cevabını bilen var mı?

Sevgiler...

Geri