Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

pınar altuğun oynadığı şeker reklamından iğreniyorum resmen, nasıl bir zihniyet ewde toz şekeri "şekeriiimmm" diye arar???

ayrıca
"turkcelle bağlan hayata
hayata bağlan turkcelle
bağlan turkcelle hayata" adlı pek yaratıcı, pek otantik, pek sanatsal reklamımıza da hayranım hayran!!!

turkcell-im reklamlarına sinir oluyorum... ne gıcık bir müziktir o öyle ya! (bir adam vardıııı, canı sıkılannn canı sıkılannn canı sıkılannn türksel im geldi, sıkıntı gittiii...)

biraz eskilerden ama ford un queen in efsanevi şarkısı 'show must go on 'lu reklamı çok güzeldi.hele şarkı girmeden bayanın dikiz aynasında'sov başlıyor'diye iç gıdıklayıcı sözü olaya ayrı bir boyut katar.

arkadaşlar ben nike in air max reklamlarını çok beğenerek izliyorum bu zamana kadar izlediğim en güzel reklamlardan birisi siz ne düşünüyorsunuz?hiç ses yok ama görüntüler etkileyici bence....sürekli nike nike diye yazılar yok fln

Ra_MsEs demiş ki:
arkadaşlar ben nike in air max reklamlarını çok beğenerek izliyorum bu zamana kadar izlediğim en güzel reklamlardan birisi siz ne düşünüyorsunuz?hiç ses yok ama görüntüler etkileyici bence....sürekli nike nike diye yazılar yok fln
ama çıplak ayakla koşuyolar o başka.

reals demiş ki:
Ra_MsEs demiş ki:
ama çıplak ayakla koşuyolar o başka.
ama senkronize yüzme (su balesi) yapan bir kızın görüntüsünün reklamda işi ne? saçmalık :D

mellon_collie demiş ki:
pınar altuğun oynadığı şeker reklamından iğreniyorum resmen, nasıl bir zihniyet ewde toz şekeri "şekeriiimmm" diye arar???
Olur da,sayın Altuğ aşk hayatında bu hızla giderse ve benimle çıkmak isterse :LOL: sırf ,"Şekeriiiieeeem!!!" demesi yüzünden reddedebilirim. :LOL: "Şekerim" o derece itici ve yapmacık söylenemez!!!Adam tırsıyor be! :LOL:

mellon_collie demiş ki:
ayrıca
"turkcelle bağlan hayata
hayata bağlan turkcelle
bağlan turkcelle hayata" adlı pek yaratıcı, pek otantik, pek sanatsal reklamımıza da hayranım hayran!!!

E Ajdar Anıkvari nazımcılardan biri olan Nil Karaibrahimgil'den daha iyisini beklemek doğru mudur sence? :LOL: Kendisinin daha beter sözleri de var.Mesela "Sağ eller havaya,pırlantalar buraya,tikiler şuraya....",zırva resmen...

Bu arada o trenli reklamda olan minik kızı evlatlık almak istiyorum. :D O ne şekerlilik ya? :D

mrla demiş ki:
-kalbim benecol(öleydi galiba)
-hergün mutlaka
resmen kıl oluorum

İnsan telefon açınca direk "Kalbim benekol!" derse,şahsen ben küfür ederim. :LOL:

Buzdan_kanaT demiş ki:
halı reklamlarının tümünden nefret ediyorum

Genelde kırolar oynadığı için bende sevmiyorum.

Bir zamanlar Kebanpen reklamı vardı,daha iğrençti. :evil:

Bu aralar şu Mack denen zırvanın reklamına ve Biskrem Dolgulu'nın (bu arada yemeyin,iğrenç...) reklamına aşırı gıcığım!İki reklamda da oynayan şahısları sokakta görsem tekme tokat döverim,o derece gıcık oldum. :LOL: :LOL: :LOL: Hele o "Dolgulua çıbık ımaaaaa?" diyen kadın... :twisted: :twisted: :twisted:

Aslında tüm reklamlara gıcığım ben... :LOL:

kingofloss__ demiş ki:
mellon_collie demiş ki:
Olur da,sayın Altuğ aşk hayatında bu hızla giderse ve benimle çıkmak isterse :LOL: sırf ,"Şekeriiiieeeem!!!" demesi yüzünden reddedebilirim. :LOL: "Şekerim" o derece itici ve yapmacık söylenemez!!!Adam tırsıyor be! :LOL:

Kadının neyi yapmacık değil ki???..

üstelik küçük çocuk üzerine alınıp burdayım bilmem ne diye sesleniyor, belli ki kendisine gösterildiğini sandığı ilgiden, sevgiden sevindirik olmuş garip. zavallının haberi yok ki şekerden mekerden. yazık, günah yahu çocuğa :]
bu sıralar meyve suyu reklamları topluca dellendirme görevinde. o insanlara zorla mı söylettiriyorlar bilmem ki o şarkıları. sonu gelmeyen bir tekrarla; ersu, ersuu, ersuuğ, ersuuuğ!

buzlukola demiş ki:
üstelik küçük çocuk üzerine alınıp burdayım bilmem ne diye sesleniyor, belli ki kendisine gösterildiğini sandığı ilgiden, sevgiden sevindirik olmuş garip. zavallının haberi yok ki şekerden mekerden. yazık, günah yahu çocuğa :]

ahahaha bu salakta üzerine alınmış ...dese daha doğal olurdu bence :LOL:

buzlukola demiş ki:
!

we üstelik bütün bu lafların, dil dökmelerin sadece bir paket "toz şekere" olduğunu öğrenince hayal kırıklığını düşün... :LOL: :LOL:
kız annem sadece hedonist değil ayrıca manyak diye düşünür biraz büyüdüğünde :LOL: :LOL:

we ewt aklıma getirdi kingofloss_ kebanpen reklamını ya o ne saçma ne iğrenç ne gereksiz bi reklamdı öyle yaaa :evil:
özellikle camdaki kız, we şarkıyı söyleyen adamın yanındaki tipi nereden bulup getirmişler, reklam için para vermişler mi, yoksa bu adamlar karın tokluğuna mı çalışmış, reklam gösterildikten sonra elalemin yüzüne bakabilmişler mi merak ediyorum

ben bi de şu molped reklamlarını sewmezdim...
"molpedin war mıııııı?" deyip kendi aralarında eğlenen zeka özürlüler...
yazık yaw

ha bi de şu eski gnctrkcll reklamı vardı
sinem koballa hayattan bezmiş bi çocuk bütün gece telefonda konuşuyorlar
çocuk hatta "kimse olmasın bir sen bir ben bir de dayım olsun dünyada" diyordu, gerekçe olarak da dayısı çok kafa adammış onu gösteriyodu, heralde orayı espri maiyetinde yazmışlar
fakat ben hiç gülmemiştm...

millet mavi jeansin moonbath diye bi reklamı var ya hani
ay çıkınca adam dama falan tırmanıyo.onun müziği çok hoş ya nerden buluncanı bilen biri varsa sölesin.googledan aradm bişi çıkmadı.hadi bakim araştırın iyice bana sölersiniz sora.

Geri