Diken

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Bu kadar kişinin katılımı gerçekten güzel bir şey. Dostlar geçen sayfadaki yazdıgım adreslere mail atarak desdek vermenizi bekliyorum. phicoz destegin için teşekkürler dostum.

Ya bayram süresince bi dolu konser yapıldı Caravan'da yeni tesisat falan kurmuşlar gidip görmedim ama sağlam gruplar çaldılar ordaTaylan Ayık neden orada bi konser veremesin ? bi pazar gündüz mesela ???

slm arkadaslar ben taylan ayık'a böle destek cıkmanızdan ötürü size tesekkür ve takdir ediyorum zaten taylan ayık gibi gercek müzik yapan insanlar sayemizde hakettikleri yere geleceklerdir ve gelmeliler ayrıca
slayerdevil sana tesekkür ederim bana taylan ayık ve onun gibi sanatcıları tanıttıgın icin ve seni yorumlarından ötürü kutluyorum
sevgili taylan ayık her zaman yanındayız desteginizi esirgemeyin

arkadaslar bu gün gercek anlam da müzik yapan insanları desteklemek gerek ayrıca su fan clup işi icin de bence de siteye link eklemk yeterli digier siteyi yaymak uzun zaman alır albüm yakında patlıcak zaten zamana karsı yarısıoz

sevgili taylan abi
sakın alınma yaptığın yakınma değil.hakli bir isayan içinde olmanda gerçekten takdir edici.çünkü benimde amatör bir grubum var türkçe hard rock yapan.bir demo yaptık albüm için uğraşıoruz.en azından başımıza neler geleceğinin sinyallerini aldıkki zaten istemediğimiz şeylerde oldu.ama her zaman yanındayız.
sevgili samedi
verdiğin linkler için bir kez daha teşekkürler.gerekli mailler atılacaktır.eline sağlık
ve tüm arkadaşlar taylan abiye destekleriniz için çok saolun.

Arkadaslar gercektende mesajlarınız cok guzel hep birlikte muzigimize ve sanatcımıza sahip cıkmamız gerektigini düsünüyorum. Herkese icten mesajlari icin tesekkurler. Son söz verdigim adreslere mail atıp destek vermeyi unutmayın çünkü biz bunu canı gonulden istiyoruz.

samedi demiş ki:
Arkadaslar gercektende mesajlarınız cok guzel hep birlikte muzigimize ve sanatcımıza sahip cıkmamız gerektigini düsünüyorum. Herkese icten mesajlari icin tesekkurler. Son söz verdigim adreslere mail atıp destek vermeyi unutmayın çünkü biz bunu canı gonulden istiyoruz.

eline saglık hocam gerekli işlem yapıldı.

samedi demiş ki:

dostum çok teşekkürler tam destek çıkıyorum sana gerekli mailler fazlasıyla iletilecek. Bu arada cryzangel(cadı) seni bu formda görmek çok sevindirdi beni desteklerininin devamını bekliyorum.

sevgili slayerdevil burda olmak beni de memnun ediyor taylan gibi bi sanatcı bunları hakediyor zaten hep birlikte onu olması gereken yere (tabi önce kendisi) getircez
bu arada samedi harikasın ama ben o sitelere bi türlü msj atamıom :roll:

taylan abi öncelikle gecikmeli yazımdan dolayı özürlerimi sunarım..

siten bir harika. buram buram emek kokuyor.

müziği hissetiğimiz gibi yaşamamızda büyük destekçimizsin.

ilk canlı performans ta görüşmek dileğiyle.
sözünü unutmA:)

taylan abinin sitesindeki linkten buraya yönlendim ve 3 gündür boş zamanlarımda tüm konuyu okudum ve bende katılayım artık şu foruma dedim.

öncelikle en taze konu olan bu mail atma işini akıl eden samedi(yalış hatırlamıorum değil mi eriniyorum şimdi geri yapıp bakmaya) arkadaşımıza çok teşekkür etmek lazım. çünkü etkili bi yol ve basit olmasına rağmen birçoğumuzun aklına gelmeyen bir konu. maillerimizi atalım onlar hala almıyorlarsa taylan ayık yerine cezayı falan tercih ediyorlarsa veya cem köksal gibi tr de müziğe gönül vermiş müzisyenlerimize hakaret eden ve onların aşağılanmasına sebep olan grupları desteklemeye devam ediyorlarsa bırakalım kendi yollarına.

dikenle geçen sene bahar ayında tanıştım hemen ardından da nette taylan abiyle :) ve beni gerçekten çok etkiledi diken. ÇÜNKÜ sıkı bir pentagram hayranıyım ve hep "bir" albümünün hayaliyle yaşamıştım yıllarca yani türkçe sözlü albümün. diken bunu yıllar önce yapmış ve bu yola baş koymuş ben bunları hep geçen sene örendim.

dikenle tanışmamdan hemen sonra dikeni araştırırken saçma sapan konularla karşılaştım "yok o herif faşist,yok bilmem ne" ve "oha falan oldum" :) şunu açıklığa kavuşturmak lazım. insanın ne olduğundan çok bir şeyi ne için yaptığı önemlidir. taylan abi ile görüşmemizde şunu demişti ve benim işte bu dememe yol açmıştı:" sen inanırsın ve insanlığa o şekilde faydalı olduğunu hissedersin, iyiliğe o yolla ulaşırsın, başkası inanmaz başka şekilde ulaşır iyiliğe" gibi bişi demişti ve ben takdir etmiştim. faşist söylemler falan çok kabaca. daha doğrusu şu da bir gerçekki bizim ülkemizde faşist olmak çok kolay. bir iki vatan sevgisi söylemi yaptığın zaman tabi bi de biraz aşırı yaparsan bunu hemen faşist damgası yersin. eğer vatan sevgisi faşistlikse unutmayalım enb büyük faşist atatürkdür o zaman. kısacası polemiğe girmeye gerek yok kavramlar o kadar karışık durumdaki ülkemizde ve o kadar oyun oynanıyorki bu tür konuları tartışmak için iki yüzlü olmak gerekiyor. bundan dolayı bırakalım bu işi iki yüzlü olabilen insanlar yapsın zaten öyle değilmi meclisin tarihine bakarsak ;)

biz konumuza dönelim. türkçe sözlü hm için bu yola başkoymuş ve bu işi gönülle yapan taylan ayık'ın arkasında olmak lazım. mp3 olayının önüne geçilemediği bu günlerde çok garip bi nokta var. bu abidik gubidik sanatçılar milyon tane satıyor ülkemizde üstelik dinleyici kitlesine baktığımızda korsan piyasasından çıkmayan kişiler oluştuğu halde aşırı satıyorlar bizim sanatçılarımız daha doğrusu sanatçılar diyeyim(adamakıllı birşeyşer ortaya koyan insanlar) orjinal albümü aldığımız halde satış rakamları beni düşündürüyor. ben asıl şunu diyecektim konu saptı :) ben pentagramın orjinal albümlerini alıyordum, artık ona taylan ayık'ı da ekledim albümü çıktıkça alacağım orjinal ve size de çağrım şu: eminim sizde alacaksınız buraya katılarak taylan abi hakkında fikir alış verişi yaparak ama çevrenizde önemli çevrenizdeki arkadaşlarınız kopya istediği an orda dur diyelim ok:)

benim diyeceklerim heralde bunlardı çok ordan oraya atladım dağıldı :) affedin onun için

sevgiler saygılar.

ekmel(metan)

metanch4'un yazısı alıntı yapılamayaak için uzun oldugu için sizler öyle farzedin :)

artık bu fasist cart curt muabbetlerini kapatalım en azından des verenler adına bunun için ugrasalım çünkü konuşulup lafı geçtikçe farklı yönlere çekilmeye devam edecegine inanıyorum...

ayrıca taylan ayık abimizin yaptıgını sadece türkçe sözlü deyip geçirtirmemeliyiz gerçekten o sözleri okudukca bir hoş oluyorum insanı o kadar derinlere itebiliyor ki...yazmış olmak için degil ifade etmek istedigin anlatarak yazdıgı apaçık ortada...

taylan abi'ye de tekardan hatırlatmak istiyorum bir şekilde şu online satış sistemi konusunda...gerçekten büyük faydası olacagı inancındayım...

Metan'a teşekkürler,
Mesajın için teşekkür ediyorum sevgili metan...

Phicoz, online satış için herhangi bir yetki belgesi almak gerekiyor mu bilmiyorum. Öncelikle bunu öğrenmemiz gerekiyor.

Sevgiler

cryzangel demiş ki:
sevgili slayerdevil burda olmak beni de memnun ediyor taylan gibi bi sanatcı bunları hakediyor zaten hep birlikte onu olması gereken yere (tabi önce kendisi) getircez
bu arada samedi harikasın ama ben o sitelere bi türlü msj atamıom :roll:

Eger ki mail adreslerine mail atamıyorsan yapman gereken şey gerçekten cok basit. Mail adreslerinin yanında verdigim linkleri tıkla acılan sayfada festivalle ilgili bir sayfada istek formu olacak gereken yerleri doldur ve onayla hepsi bu. yapacagından eminin.

Borknagar demiş ki:
arkadaşlar; albümümüz -yalnız hayal- aralık ayı içersinde piyasada olacak. çok az kaldı. konser tekliflerine açığız :D

valla bilmiyorum buralarda birşeyler yapabiliriz ama önünüz çoluk çocuk dolar gerçi bende çok matah bişeymişim gibi söledigime bakma...ama onlara taylan ayık ismini ögretmek için hoş olabilir borknaga msn ekle yada ne bileyim özel mesajdan iletişime geçelim...konuyu tartalım bi...benim amacım taylan ayık ismini tanıtmak...umarım bir yer ayarlayabillirim...

Borknagar demiş ki:
arkadaşlar; albümümüz -yalnız hayal- aralık ayı içersinde piyasada olacak. çok az kaldı. konser tekliflerine açığız :D
hocam herhangi bir yerde herhangi bir lekilde konser yada tanışma tarzı bişi olursa ve haberverirseniz sevinirim.
dört gözle taylan abiyi bekliyorum.hatta yogaya başlayıp iki kaşımın arasına yeni göz çıkarttım beş göz oldum.o gözümlede bekliyorum :)

Geri