Diken

taylan ayık şarap gibi yıllandıkça artan performansı ile oradaki herkezi kendine hayrn bıraktı gelmeyenler müthiş bi sahne performansı kaçırdı..
eline sağlık Taylan AYIK.

Tüm heavy metal sevenlere konserdeki müthiş coşku ve desteği için teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Caravan'da tekrar sahne alacağız. Tarihi yakın zamanda bildireceğiz.

Sevgiler

konserin genel havasının bu kadar iyi geçmesine çok sevindim abi basarılarının ve de güzel haberlerinin devamını merakla bekliyorum artık şu albumu bende dinlemekle istiyorum ne kadar kastıysamda yok burada :(

yok k.kartım inada bindi artık istanbula gidecem madem ankarada bulamamadım ...dinleyecem abi durduramaz kimse beni salı sabah istanbuldayım abi o zamana bi konser olsaydı bari :D

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
baRock demiş ki:
çıkan alt grup ve yapılan pogo hariç herşey süperdi
çıkan alt grubun solisti cok tecrübeli senelerini asafated grubu ile metal e vermiş bi insan duymasın cok üzülür:)

Solistin tecrubesine kimsenin lafi olmaz tahminimce.. Ama zevk meselesi iste, yaptiklari muzik beni ve orada olan arkadaslarin bir bolumunu pek cezbetmedi. Yoksa, tabi ki yollarina devam etsinler. İnandiklari seyi yapsinlar..

caravan konserimizde; gördüğümüz ilgiden ötürü bütün "heavy metal" kardeşlerimize teşekkür ederiz :)

heavy metal ateşi hiç sönmeyecek. biz yurdun dört bir yanında bu ateşi yakmak için yola çıktık ve bu uzun yoldaki üçüncü molamızı da çanakkale' de veriyoruz.

canakkalekonserafisi.jpg

19.mayıs.2005 tarihinde bursa'da ve 10.03.2006 tarihinde istanbul'da verdiğimiz molalardan sonra 19.mart.2006 pazar aksamı saat 20.00'de de çanakkale han kahvesi'nde; heavy metal aşkıyla çıktığımız bu yolda, üçüncü molamızı veriyoruz. bütün çanakkaleli heavy metal dostlarımızı bizimle beraber görmekten mutluluk duyacağız.

Taylan Ayık
The Capricorn

19 Mart 2006 Pazar / Saat 20.00
Çanakkale / Han Kahvesi
Giriş: 5 YTL

bende bulayım artık albümü :roll: yok diyorlar adamı deli ediyorlar :?
dinleyip durum değerlendirmesi yapmam gerek :evil: bir dinleyebilsem eklerim buraya bişeyler... :)

albümün çanakkale'de bulunmama ihtimalini düşünerek; tıpkı caravan konserinde olduğu gibi konser gününde de yanımda bol miktarda cd olacak. albümü henüz dinleyemeyen ve satın alıp taylan'a imzalatmak isteyen kardeşlerimize duyurulur :) fiş istemeyene indirim ;) :D

Burock1905 demiş ki:
aYNaLI-SuCuK demiş ki:
baRock demiş ki:
çıkan alt grup ve yapılan pogo hariç herşey süperdi
çıkan alt grubun solisti cok tecrübeli senelerini asafated grubu ile metal e vermiş bi insan duymasın cok üzülür:)

Solistin tecrubesine kimsenin lafi olmaz tahminimce.. Ama zevk meselesi iste, yaptiklari muzik beni ve orada olan arkadaslarin bir bolumunu pek cezbetmedi. Yoksa, tabi ki yollarina devam etsinler. İnandiklari seyi yapsinlar..

yapılan pogo yüzünden yanımdaki bayanı alıp kaçmak zorunda kaldım.ve yanımızda sakat bir arkadaş daha vardı.adamın tepesine çıktılar daha ne diim artık.neyse üzüldüm ama gerçekten

Geri