Diken

Benim de sahne alacağım, Hollandalı grup EPICA'nın ve Bulutsuzluk Özlemi'nin headliner olduğu, 25-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nde düzenlenecek olan METAL STAGE FESTİVALİ iptal olmuştur. Ayrıntılı bilgiyi İstanbul Üniversitesi Rock Kulübü'nün web sitesinden öğrenebilirsiniz.

www.iurk.com

bu çok güzel işte o şarkı benim için çok değerli çünkü metalin koynuna iten o parça oldu beni, süper bi cover bekliyoruz abi.
o gece muhteşem olacak.

abı gelırken aYNaLI-SuCuK u da kapmayı unutma umarım ılgıyı cekersın dıyecem abı ankara sana tapıyor bu koordinatorlerın ılgısızlıgını anlamadım ancak şey garage gıbı luzumsuz yerlerden teklıf alırsan degerlendırmeye alma senı oralarda gormek ıstemeyız sen daha ii mekanlara ve daha ii soundu olan yerlere layiksin cunkı sen taylanayiksin
galıba cok yalakalık yaptım ama adamına gore abı ii olur bu taraflara gelırsen ...

o 14 t3mmuz da WASP konserınde degılmydu yaa ben mı yanlış bılıyorum taylan abi senden alırız en guzel bılgıyı buyur er meydanı senın dobra dobra dogruları beklıyorum senden :D

SAygılar...

14 temmuz'da Büyük usta Blackie Lawless(WASP) 'la aynı sahnede olucaz. Festival kapsamlı bir organizasyon olacak sanırım. Biz de yer alıyoruz. Ertesi gün de bir başka büyük ustamızı yad edicez. Sevgili Barış Manço anısına düzenlenen konserde olucaz. İki gün ard arda Yedikule Zindanları'ndayız.

netime ki sorunlar nedeniyle uzak kalmıştım baya taylan abi wasp olayını duyunca senin adına ne kadar çok sevindimi asla anlatamam, en çok benzettigim isimdin wasp'a...senin wasp hayranlıgın ise bariz bilinen bir olay gerçketen çok sevindim...bu tarihlerde yur dışında olma olasılıgım var eger olmazsam alıp çantamı sırtıma gelcem istanbula... :D çok sevindim ya bu habere....barış manço olayı da aynı şekilde benim için 3 şubatta yapılan halit kıvançın sundugu programı izlemitim dün gece tekrar orda bir senfoni orkestrası vardı şimdi de en olacaksın ço güzel olcak abi buna eminim hep destk tam destek...

14-15 Temmuz tarihleri arasında beni misafir edebilecek arkadaşlar varsa büyük bir ihtimalle bende istanbulda olacağım. Bu konserler kaçmaz. Yokmu misafirperver?

taylanayik demiş ki:
14 temmuz'da Büyük usta Blackie Lawless(WASP) 'la aynı sahnede olucaz. Festival kapsamlı bir organizasyon olacak sanırım. Biz de yer alıyoruz. Ertesi gün de bir başka büyük ustamızı yad edicez. Sevgili Barış Manço anısına düzenlenen konserde olucaz. İki gün ard arda Yedikule Zindanları'ndayız.

cok guzel yaa 14 Temmuz a gelmeye calışyorum istte gelırsem 15 temmuz a da kalırım sanırm ve umarım

Geri