Zakkum

Arkadaslar...
Bu mesaj, Zakkum grubu tarafundan yazilan ilk (ve yüksek ihtimalle son) mesajdır. Ne Zakkum grubu, ne de herhangi bir üyesi (Yusuf Demirkol, Cem Senyücel, Eren Parlakgümüş, Emre Yılmaztürk), Türkrock forumlarına kisisel bir mesaj bırakmış değillerdir. Üstte Yusuf Demirkol'un ismi kullanılarak yazılan mesaj, bir gerçeklik payı taşımamakta ve tamamen Yusuf Demirkol'dan habersiz olarak yazılmış bulunmaktadır. Türkrock forumlarinin moderayonuna gerekli şikayette bulunduk. Bir şikayet üzerine farkına vardığımız bu yakışıksız davranışla ilgili olarak, Türkrock moderasyonunun gerekli müdahaleyi yapacağına eminiz. Zakkum grubu elemanları, Türkrock forumlarını vakit buldukça ilgiyle takip etmekte fakat buraya herhangi bir mesaj yazmamaktadır. İleride de tekrar edebilecek durumlarda, bunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
Sevgiler...

telecaster_pi demiş ki:
RBC demiş ki:
herkes The Cure, Placebo diyor da ondan önce bana grubun vokalinin besteyi yorumlama tarzı Gripin'in vokalisti Birol'la çok bezer geldi. belki bu yorumlama tarzının müzik literatüründe bir ismi vardır... hani benzetme yapmak istemezsem de, albümü ilk dinlediğimde aa Birol dedim.

aman diyim Birol delikanlı çocuktur:) karıştırma

Bu lafıda söyleyen bir albümü olan grubun gitaristi.

Niye ''Zakkum'' üyeleri delikanlı değilmi.

Yönetici Notu: Arkadaşlar "yusufdemirkol" isimli kullanıcı ,Zakkum grubu üyelerinden değildir. Siteden atılmıştır. Zakkum üyelerine teşekkür ederiz tekrardan..

Daha fazla bilgi için forum kurallarını okuyalım..
İyi yazışmalar ;)

Yusuf Demirkol un sesi cidden guzel onyargili olmami anlamiyorum album son zamanlarda dinledigim en iyi turkce rock albumu ki boyle olmasini bekliyordum da zaten 'ahtapotlar' 'hipokondriyak' 'aglat beni' hepsi hepsi harika ama 'ahtapotlar' cok ayri cidden ...

Şarkıları genel olarak orjinal. Albümü can kulağıyla dinlemesem de Yüxexes' te baya bir ilgi gösterdim. Müzikal anlamda idare ederdi. İlk başta hiç hoşlanmamıştım ama sonra önyargılı davrandığımı farkettim ..
Ama "Çikolata " videosunu hiçbir zaman beğenmeyeceğim. O konuda fikrim değişmicek ..

zakkum-rndg
placebo-bulletproof cupid

acaba zakkum tüm albümü arak parçalardan copy paste usulüylemi yaptı diye düşünmeye başlıyorum.araştırma sonuçlarımı buradan yayınlamaya devam edeceğim.

Daha önceki sayfalarda ne yazıyodu bilmiyorum,zakkum hakkında daha önce bi yorum okumadım, tamamen benim kötü niyetsiz düşüncelerimdir.
1.Albümü dinlerken sanki Placebo'nun Sleeping Whit Ghosts albümünü dinliyomuşum gibi geldi,hatta o albümdeki intro ile rndg adlı intro bile çok benzer geldi bana.
2.Albümdeki en az 3 veya 4 şarkı sanki birbirinin devamıymış gibi.albümü dinleyincesanki 2-3 şarkı dinlemişim gibi geliyo bana.
Karşı çıkanlar olabilir bana.
Bunlar benim görüşümdür...

denoktabenokta demiş ki:
Daha önceki sayfalarda ne yazıyodu bilmiyorum,zakkum hakkında daha önce bi yorum okumadım, tamamen benim kötü niyetsiz düşüncelerimdir.
1.Albümü dinlerken sanki Placebo'nun Sleeping Whit Ghosts albümünü dinliyomuşum gibi geldi,hatta o albümdeki intro ile rndg adlı intro bile çok benzer geldi bana.
2.Albümdeki en az 3 veya 4 şarkı sanki birbirinin devamıymış gibi.albümü dinleyincesanki 2-3 şarkı dinlemişim gibi geliyo bana.
Karşı çıkanlar olabilir bana.
Bunlar benim görüşümdür...
Evet bende farkettim hatta parçaları söyleyeyim sana Çikolata, zehr-i zakkum,.ahtapotlar,yaralısın, kapat perdelerini.....

Geri