Electrocute

Dinliyorum çıktığından beri; albüm gayet hoş geliyor kulağa. Vokal çizgisi Vengeful Ghoul, demo falan filan derken hiç değişmiyor, o hoşuma gidiyor. Özellikle Hellish Fantasy, Vile Violator, Fall in Hate ve Everlasting Massacre çok güzel şarkılar bence.

electrocute1fh3.png

Bu albüm internet üzerinden insanların beğenisine sunuldu; ama umarım konsere olan ilgi de buralarda görüldüğü kadar az olmaz. Ben acayip eğleniyorum yahu albümü dinlerken. İstanbul'dan doğru dürüst Thrash grubu çıkmazken, şöyle bir albümü göz ardı edenlere koca bir yazık çekiyorum gerçekten.. Kaldı ki şu albüm 50 tane albümün içerisinde de rahatlıkla seçilebilecek bir albümdür arkadaş.

Ben gelebilecek miyim bilmiyorum ama umarım en azından o konser dolar, daha da önemlisi istediğiniz gibi gaz bir seyirciye çalarsınız. Fakat geç kaldı bu konser, hem de çok geç, kim ne derse desin.

Cantstandya demiş ki:
Bu albüm internet üzerinden insanların beğenisine sunuldu; ama umarım konsere olan ilgi de buralarda görüldüğü kadar az olmaz. Ben acayip eğleniyorum yahu albümü dinlerken. İstanbul'dan doğru dürüst Thrash grubu çıkmazken, şöyle bir albümü göz ardı edenlere koca bir yazık çekiyorum gerçekten.. Kaldı ki şu albüm 50 tane albümün içerisinde de rahatlıkla seçilebilecek bir albümdür arkadaş.

Ben gelebilecek miyim bilmiyorum ama umarım en azından o konser dolar, daha da önemlisi istediğiniz gibi gaz bir seyirciye çalarsınız. Fakat geç kaldı bu konser, hem de çok geç, kim ne derse desin.

Eyvallah..beğendiğine sevindik..bizim için sayısı önemli değil..1 kişiyle bile müziğimizi,hislerimizi ve kendi eğlencemizi paylaşabiliyorsak yetiyor da artıyor ;)

Konserin gecikmesi konusunda haklısın..fakat biliyorsundur büyük ihtimalle, Dorock sahnesini bazı organizasyonlar bütün 1 hatta 2 ay öncesinden kapatıp kendi organizasyonlarını yapıyorlar..yani bu tarihe bile şükrettik sonunda :LOL:

eee..menajersiz,şirketsiz bir grup olarak takılmanın dezavantajları heralde bunlar ;) sağolsun metalmonster tayfası(özellikle Anıl)devreye giriyor da bize de yer açılıyor işte 8)

Konsere herkesi bekliyoruz..her zaman olduğu gibi 2 sene sonra da aynı gaz seyirciyle karşılaşacağımızdan eminiz..şimdiden iyi eğlenceler ;)

Geri