DikkatŞahan Çıkabilir!

valla dünki bölümü cok cok komik değildi...bence az bütceyle cok daa iyi seyler yapıyodu TV8 de bence ne kadr az bütce o kdr güzel ve komik seyler...

:tap: Şahin K röportajı ve canlandırma yapma fikri mükemmeldi ama canlandırma çok daha eğlenceli olabilirdi,düşünsenize malzeme Şahin K'nın hayatı :p :D :p :D

s_hifty demiş ki:
dün akşam çocuklar duymasın la dalga geçti eğh çok komik değildi o ama ardından çıkan ŞANLI HAYAT allahım süperdi hehe şahin abimizi gördük be daha ne olsun ama can tanrıyer ın taklidi yaparkenki surat ifadeleri falan süperdi sonra çıkan o tartışma programındada şu diyalog harikaydı
-sen şimdi köpek insanın en iyi dostudurmu diyosun
-evet
-peki söyle bakalım sen dostun gelse salonamı alırsın küçük tuvaletemi :LOL:
gerisini izlemedim ama genede öyle çok abartılcak bir herif değil heleki yaptığı BEN KOMEDİNİN KRALIYIM(ki burda Levent Kırca ve Hamdi Alkan a da laf söylemiştir) açıklamasından sonra

Küçük tuvalet olayı öldürdü beni :LOL: cevizkıran mükemmel zaten.

Hem Şahan'ın genel bölümlerine göre, hemde sezon açılışına göre, hem de Şahin K'nın konuk olduğu bir programa göre vasattı aslında.
Cidden söylendiği gibi, malzeme Şahin K olunca insan çok şey bekliyor.
Bir de sanırım, hemen önyargılı düşünmek istemiyorum ama biraz olayın içine popülarite kaygısı girmiş gibi.
Yani diğer programlarla dalga geçme konusu artık saçma, alakasız geyik anlayışına göre daha fazla ağır basmış ve biraz Olacak O Kadar moduna girmiş.
Ama daha ilk programdan da bu kadar düşünmek çok yanlış, bakalım izlicez ve görücez.
Yine de gülmekten yerlere yattığım durumlar oldu dün.
Son olarak diyorum ki:
YAŞASIN MASAL SAATİ

Nevriye Budak: - Aysegül hanim! beni burda yetmis milyon insan dannisin! tamam mi!
Been, inanilmaz derecede asil bi gadinim! asilim ben asil!
Ama bu adam ogkader hayvaan, ogkader serrefsiiz,oghkaddar naaaunumallaaah, ogkadarr it bi adam kiii,
eve geldi mi diyo gki bana, ne yemekh var aksama diyo! bak! bana diyo!

Cengiz Budak: - Kime diyecem! Öküz!!

-----

-.. cocugu bile bile dirin önnne admis! cocugu bile bile dirin önne itmis! dir dir!

Edit:

Öhöm... Şahan Gökbakar çok iyi bir komedyendir, Levent Kırca ve Hamdi Alkan ise kötüdür bence. Hatta Levent Kırca biraz da sevmediğim bir insandır. :D

bu eleman okuldayken de böyle matrakmış.geometrici anlatır.derslerde onun yüzünden hiç otorite kuramazmış.herkesi gözünden yaş gelinceye kadar güldürürmüş."ayrıca o zamanlar sıraya sığıyordu.bu kadar şişman değildi" diyor.
yeni bölümler açıkçası o kadar da güzel değil.son olarak "anne motooor baba öküz kızınız tiki üzgünüz" şarkısı çok iyiydi.(aah ah nerde o eski şahan)
MASAL SAATİ bence yapmış olduğu en güzel şeydi.
ne yaptım ben sanki adam öldü..

ben anlamıyorum ben cok kotu bır program ben kac kez ızledım ınsanlar bu kadar ızlıyo komıkmı dıye gulucek hıcbır sey bulamadım cok sacma gelıyo tabı sımdı yanlıs anlamayın bu benım dusuncem ama bır ınfoman fln cok daha guzel program. kalıtelı bulmuyorum sahanı

Geçen sene kaçırmadan izliyordum.
Bu sene 3 kere izledim, televizyonla ilişkimi kestim çünkü.
Ya özel mesajdan bana biri saatini ve gününü söyleyebilir mi?

Şahan aslında "durum komedisi" yapıyor. Yani, olayları ve gözlemlerini komikleştirmekten ziyade, kendisine komik gelen şeyleri (kimi zaman abartarak) skeçleştiriyor. Ben çok beğeniyorum, ve yeteneğini kimsenin inkar edebileceğini sanmıyorum. Fakat birçok kişiye antipatik geldiği de doğrudur, bunu da kimseye şirin görünmeye çalışmamasına bağlıyorum. Hiçbir zaman "antipatik" tipler canlandırmaktan çekinmiyor, ve bu canlandırdığı tiplerin kimilerini de "sevimlileştirmek" için özel çaba sarfetmiyor...

Geri