Redd

Hayal kahvesi konseri gerçekten çok iyiydi.Canlı olarak dinlenmesi gereken bir grup.Sahneleri çok iyi.Sound albüme göre daha bi güzel.Cuma akşamı hayal kahvesinde güzel performans yaptılar.

zamanla daha iyi olacaklarını düşünüyorum.
bu kafayla seni beyoglunda öperler en begendigim şarkı
bahçelere daldık şarkısı bana replikası hatırlatıyor,ayrıca kılip de çok kötü olmuş.

dinlemeyi sevdiğim bi grup ama "bahçelere daldık"ın klibinde kasmışlık yok değil. en sondaki jeep görüntüsünün(yanılıyo olabilirim) amacı nedir?

PeLiNiCe demiş ki:
valla ben çok beğeniorum redd i çok başarılılarrr.özellikle öperlerrr güselll....

Sen beğenmye devam et...Ama hangi güzel arkadaşım bunu rock sınıfına koyarsa ben de ona öhhhh yaniii insaf derim............Her zaman karşılaşacak hepsi grubundan farksız 3-5 dallamadan öteye gidemezlerr... :? :?

Traveller demiş ki:
PeLiNiCe demiş ki:
valla ben çok beğeniorum redd i çok başarılılarrr.özellikle öperlerrr güselll....

Sen beğenmye devam et...Ama hangi güzel arkadaşım bunu rock sınıfına koyarsa ben de ona öhhhh yaniii insaf derim............Her zaman karşılaşacak hepsi grubundan farksız 3-5 dallamadan öteye gidemezlerr... :? :?

Allah akıl fikir versin ne deyim? Bir Deep Purple dinleyip başka her gruba poh atman çok ayıp! Biraz adamların verdikleri emeklere saygı göster!

canlı dinlemedim ama pek sevmedim emeklerine saygı duyuyorumm umarım müzik kariyerlerinde istedikleri yere ulaşırlar şansları bol olsun...(amma yorum yaptım haa ...jüri gibi:)))

Beğeniler şüphesiz kişiden kişiye değişir. Zaten forumun amacı da görüşlerin paylaşılması ama traveller'in buyurduğu "dallamalar" sözcüğü moderatörlerin gözünden kaçmaz umarım. Eleştiri ve terbiyesizlik arasındaki kapkalın çizginin bilinmesi gerekiyor bence.

Bencede redd'in yaptığı müziğim rockla alakası yok ama sonuçta ortada bi r emek var.Yinede saygı duyarım takdir ederim.

alpertini demiş ki:
ya yuh diorum sana traveller ya bi grupu karalamak bu kadar kolaymı be bence sen müzik hakkında hiç bişey bilmiyosun git sen ferdi dinle

o.c. gibi amerikanın arabesk dizisini izleyen birisinin gelipte bana ferdi dinle demesi abes geldi.........Arkadaş bu redd denilen grup var.....ya.....şöle özetliiim.....Şarkının ismi bahçelere daldık....Klip amerikada.....hepsi tek renk tişört üzerine kadife ceket giymiş elemanlar.....Bu ne yaaaa asıl arabesk bu aynı athena gibi athena nın ünlü dın gı dı gık britimi gibi bunlarda zıt zırt şarkı yapmışlar bence burda bi emek yok ..........çünkü barda türkçe cover şarkı söliyip sonra gökhan özenin bahçaelere daldık şarkısını emek olarak algılamıyorum...Ersen ve dadaşları dinleyin daha ii bea.......... :metalhead

Bu grup solisti dahil çok ''ruh''geldi bana şimdi onları ''RocK'n Live'' Kapsamında Dream tv den isledim...Uyuyakalıyodum askalsın tv nin karşısında...Hele bi ''Another Brick In The Wall''coverları varki;dillere destan(Sucks)

Bu Grup Coverların grubudur arkadaşlar...Yaratıcılık sıfır adamlarda...

Geri